קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]finally no more dolphin dive/bunny jumps.

the no vehicles mode seems like a nice touch. it forces people into squads so they'll have a mobile spawn point near the front. medics and support becomes much more important. people will no longer play like kamikaze unless they like walking a lot.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו EA מנסה לפתח או אולי עובדת על משהו שקשור להוספת מקום לשחקנים ברשת?

כלומר נכון לעכשיו ההגבלה היא לעד 64 שחקנים אונליין בשרת אחד.. למה לא מנסים להעלות את המספר? כמו לדוגמא עד ל 128 שחקנים? כלומר 64 נגד 64 בשרת אחד...זה יהיה חתיכת משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר נכון לעכשיו ההגבלה היא לעד 64 שחקנים אונליין בשרת אחד.. למה לא מנסים להעלות את המספר? כמו לדוגמא עד ל 128 שחקנים? כלומר 64 נגד 64 בשרת אחד...זה יהיה חתיכת משחק...

צריך גם מפות ענק, כי ששיחקתי ב32 על 32 בסרבר גרמני על מפה של 64 זה מטורף במיוחד עם =\ אבל זה כייף רצח, אבל הבעיה שנראה לי תהיה עם 128 זה הלאגים כי כמו שאני יודע לסרבר של 64 צריך שרת מטורף אז סרבר של 128 איזה שרת אתה תצתרך =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה צחוק? :|

ירוץ מצויין :S

לי יש 1GB ולי עולה (או יותר נכון עלה, 4 + חודשים לא שיחקתי כבר חח) תוך חצי דקה פחות או יותר, לפעמים גם 20-25 שניות.

בחו"ל בכלל לקח לי דקה שתיים.

אולי אני אחזור לשחק, לנסות את מזלי על המטוס (קניתי ג'ויסטיק ממש טוב :) אם אתה רוצה פרטים שלח הודעה פרטית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיה משחק, זה יהיה פשוט כאוס... לרות שזה נשמע כיף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...