קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח Si-Nom

אני אני

אני משחק בתור חובש או חימושניק

שימו לב שהשם של הקלאן הוא [HWz] (עם אות קטנה בסוף)

WORD^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אני ממליץ לכם לעבור מIRC CO IL לQUAKENET וליצור חדר עם @L ואיזה 10 אנשים שתמיד נמצאים בחדר,כך תוכלו להזמין WARBOT,הWARBOT נותן לכם לחפש FCM- FRIENDY CLAN MATCH או CM-CLAN MATCH באתר של WWW.CLANBASE.COM.אממ בעיקרון אני כבר לידר של קלאן אבל אני אף פעם לא מתכוון לארגן אימונים למשחקי FCM,זה בזבוז שלם של טקטיקה אחרי שאתה שורף אותה על FCM שלא עוזר לך בכלום חוץ מCM אז בטקטיקות אין לכם הרבה מה לדאוג עד שתרשמו לאתר CLANBASE,מאוד רצוי שתקנו שרת טים ספיק משלכם,זה ממש לא יקר,בערך 20 שקל ושרת TS יחד עם משחק אפשר ליצור קשר עם BF2 WARZONE שמוכרים עכשיו 4 שרתים ולדעתי יש להם מחירים טובים ומערכת מחשב חזקה..אנחנו בקלאן שלנו עושים איזה משחק או שתיים ביום ולפעמים אפילו 4 משחקים ביום (תלוי אם יש חופש :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שמעו חברים!.

רניתי לפני כמה ימים תמשחק 2 ואני מצליח להתחבר לשרתים רגילים, אבל לשרתים שהם ranked בשביל לקבל פרסים אז הם בצבע אדום ולכל שרת שאני מנסה להתחבר זה רושם לי שיש לי בעיה בחיבורים מישהו יכול לעזור לי אני נואש ומיואש!. :s07::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברים!.

רניתי לפני כמה ימים תמשחק 2 ואני מצליח להתחבר לשרתים רגילים, אבל לשרתים שהם ranked בשביל לקבל פרסים אז הם בצבע אדום ולכל שרת שאני מנסה להתחבר זה רושם לי שיש לי בעיה בחיבורים מישהו יכול לעזור לי אני נואש ומיואש!. :s07::nixweiss:

מה הפאצ' האחרון שלך?

אם אני לא טועה יצא 1.22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...