מס הכנסה שלילי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס הכנסה שלילי

stone cold

Recommended Posts

לא ניראה לי שקראת את הכתבה

זה לא יחול על עצמאיים. הם גם ככה חלאות שמעלימים מס

למה ללכלך על העצמאים,בסופו של עניין הם אלו שמחזיקים את המדינה,אין לך מושג כמה מיסים הם משלמים.

מדיניות הממשלה היא שכל עצמאי הוא מיליונר שמעלים הכנסות ולכן אפשר לחלוב אותו

ואז נוצר מצב של מה קדם למה ,הביצה לתרנגולת או התרנגולת לביצה.

כבר אמר יצחק מודעי ז"ל (שהיה שר אוצר) שבישראל עצמאי שלא מעלים מס

לא יכול לשרוד ,כמובן שהוא אמר זאת אחרי שסיים לכהן בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להזכיר לך שהמדינה גם לוקחת לך כסף במשך כל החיים בשביל הביטוח הלאומי הזה ?

זה לא כסף שמגיע לך במתנה..

יש הבדל קטן, בארצות הברית למשל כמה שנים ששילמת ביטוח לאומי, יש לך כיסוי. שילמת 3 שנים, מקבל כיסוי במשך 3 שנים.

פה זה שונה כל אחד זכאי לביטוח לאומי, כן גם אלה שלא שילמו אגורה. וקצבאות אבטלה הן לא חלק מביטוח לאמי, גם מי שמקבל קצבאות אבטלה/השלמת הכנסה משלם לביטוח לאומי, פחות אבל עדיין משלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי מתי בדיוק מישהו שאל אותי אם אני רוצה לשלם לביטוח לאומי או לא ? :nixweiss:

יש מקרים כמו כאלה שזכאים לביטוח לאומי מגיל צעיר, פטורים מתשלום ביטוח לאומי, עולים חדשים שעלו ולא יעבדו דקה אחת בארץ .

יש המון מקרים "מיוחדים" אולם שדיי נפוצים, שזכאים לביטוח לאומי, אולם לא שילמו אגורה. כמובן שאני לא אומר שצריך לשלול קצבאות לנכים, עולים חדשים פנסיונרים וכו'. אבל רק הזכרתי זאת כיוון שהמדינה שלנו פתוחה לנטל כלכלי שמדינות אחרות לא. בעקר בשל אחוז האוכלוסיה הגדול מאוד של עולים - מהגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שמישהו ממן אותך...ויממן את הילדים שלך, גם אתה תקבל קיצבה

על הילדים שלך וגם ההורים שלך קיבלו קיצבה עליך.

הילד שלי יתגייס לצבא ויישמור עליך.

הילד שלי יצטרף למערך העבודה, ישלם מיסים ויממן את הבית אבות שתהיה בו.

והילד שלי יצביע לראש ממשלה יהודי/ישראלי ולא לראש ממשלה ערבי למשל...שם

אני לא טועה זוהי אחת מהחששות שלך בתור ימני.

ילד שאתה מביא לעולם זה אדם שלם עם פוטנציאל לעולם ומלואו...אתה לא יכול להשוות

את זה בכזו קרירות למכונית ולהתחיל לבטל קיצבאות ילדים על ימין ועל שמאל.

כמה דמגוגיה בפיסקה אחת!

הילד הראשון שלך והילד החמישי שלך יעשו אותו דבר, יתגייסו לאותו , יעבדו וישלמו מיסים, יצביעו באותן בחירות, אז למה הילד הראשון צריך קיצבה נמוכה והחמישי קיצבה גבוהה? מה, החמישי הוא יותר עולם ומלואו?

אגב (והנה קצת דמגוגיה מצידי), רוב מקבלי קיצבאות הילדים הם חרדים וערבים. שניהם לא בדיוק שומרים עלי בצבא ורבים מהם גם לא מצטרפים למערך העבודה ומשלמים מיסים - להיפך, הם שואבים עוד מכספי המיסים שלי.

איפה כתבתי על ביטול קיצבאות הילדים? אני בעד השוואת הקיצבאות לכל הילדים, ללא קשר למספרם במשפחה, בדיוק כפי שהתחילו לעשות בשנים האחרונות. זה דופק משפחות ברוכות ילדים, אבל זו אשמתן ולא אשמתי. הכלל הפשוט הוא שאין סמכות בלי אחריות ואין אחריות בלי סמכות - אם אני לא יכול לקבוע כמה ילדים יהיו לך, אני לא צריך לממן את הילדים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דמגוגיה בפיסקה אחת!

הילד הראשון שלך והילד החמישי שלך יעשו אותו דבר' date=' יתגייסו לאותו , יעבדו וישלמו מיסים, יצביעו באותן בחירות, אז למה הילד הראשון צריך קיצבה נמוכה והחמישי קיצבה גבוהה? מה, החמישי הוא יותר עולם ומלואו?

אגב (והנה קצת דמגוגיה מצידי), רוב מקבלי קיצבאות הילדים הם חרדים וערבים. שניהם לא בדיוק שומרים עלי בצבא ורבים מהם גם לא מצטרפים למערך העבודה ומשלמים מיסים - להיפך, הם שואבים עוד מכספי המיסים שלי.

איפה כתבתי על ביטול קיצבאות הילדים? אני בעד השוואת הקיצבאות לכל הילדים, ללא קשר למספרם במשפחה, בדיוק כפי שהתחילו לעשות בשנים האחרונות. זה דופק משפחות ברוכות ילדים, אבל זו אשמתן ולא אשמתי. הכלל הפשוט הוא שאין סמכות בלי אחריות ואין אחריות בלי סמכות - אם אני לא יכול לקבוע כמה ילדים יהיו לך, אני לא צריך לממן את הילדים שלך.

[/quote']

א. הקיצבה על הילד החמישי או WHATEVER לא גבוהה יותר מהראשון, אלא פשוט על כל ילד אתה מקבל את אותה הקיצבה...אז מן הסתם

ככל שיהיו לך יותר ילדים אתה תקבל יותר כסף.

ב. דמגוגיה זה לא תמיד דבר רע, במיוחד שזה נכון.

ג. מממנים גם את הילדים שלך וגם אותך בתור ילד מימנו ורק שתדע שרוב החרדים כן עובדים, כנ"ל גם לגבי הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלושי זיכוי לשרותי זנות? זה רעיון! נו, מי המפלגה הראשונה שתאמץ את זה?

זה דווקא יכול להיות רעיון לא רע.

עובד שלא מקבל הוא עובד ממורמר שעובד בצורה לקוייה. אם תחלק לעובדים תלושים לשירותי זנות, אז הם יהיו מאושרים.

עובד מאושר = עובד פרודוקטיבי.

עובד פרודוקטיבי = ייצור יותר גבוה.

ייצור יותר גבוה = תל"ג יותר גבוה.

תל"ג יותר גבוה = כסף לתלושים לשירותי זנות עבור עובדים.

:smile1:

אם קיימת משפחה שיש בה בין 5-8 ילדים אשר מקבלים פרנסה משני ההורים

שעובדים קשה, למה שהם לא יקבלו קיצבה גבוהה יותר משל משפחה בת 2 ילדים?

הרי זה קיצבה PER ילד!

ישראל בתור מדינת רווחה נותנת קיצבת ילדים, מכיוון שהדבר מעודד ילודה החשובה להמשך קיומה של המדינה. עם זאת, אנשים אמורים להביא ילדים בהתאם ליכולתם הכלכלית, כך שאתה לא אמור לממן למשפחה 20 ילדים. אבל, אם ההורים יכולים לממן בכוחות עצמם 20 ילדים, אז בבקשה. המדינה תעזור להם עם, נגיד, הארבעה ילדים ראשונים, וזהו.

תזכיר לי מתי בדיוק מישהו שאל אותי אם אני רוצה לשלם לביטוח לאומי או לא ? :nixweiss:

זה לא ביטוח, זה מס! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, צריך בכלל לבטל את קיצבת הילדים, ולהנהיג פשוט נקודות זיכוי. על כל ילד מתחת לגיל 18 שיש לך (עד נגיד ארבעה ילדים) אתה מקבל נקודת זיכוי (מקסימום ארבע נקודות זיכוי בגין ילדים). בעצם מדובר באותו הדבר כמו קיצבת ילדים, רק שבנקודות זיכוי אתה מקבל משהו שאתה זכאי לו, בעוד שבקיצבה אתה מקבל נדבה מן ההפקר.

סמנטיקה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך לבטל את כל הקיצבאות

אבל אני כן חושב שצריך לשנות באופן משמעותי תשיטה ותתגמול

לדוגמה בימקום כסף לילדים צריך לתת להם אוכל ביגוד חינוך בחינם וכו ולא לתת להורים כסף

מה שיש היום זה מצב חצי טוב חצי רע

טוב הרבה יותר קשה לנוכלים +בטלנים ליתפרנס

רע יש חולים נכים זקנים וכו שלא מקבלים מספיק עזרה מהמדינה

תיראו תחולים שאין להם תתרופה היקרה בסל התרופות זה דבר מאוד רע מבחינתי

וביגלל דברים כאלה צריך לשנות מאוד תשיטה

חוץ מיזה עד כמה שאני זוכר פעם היה במדינה עבודות יזומות ותלושים ואני היתי רוצה שיחזירו את זה במקום הקיצבאות

למשפחות עניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאדם ששילם לביטוח הלאומי זכאי לתשלומים גם כשהוא לא עובד, הרי מדובר בביטוח, לא? אם זה לא ביטוח, אז שיקראו לזה "המוסד למס לאומי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאדם ששילם לביטוח הלאומי זכאי לתשלומים גם כשהוא לא עובד, הרי מדובר בביטוח, לא? אם זה לא ביטוח, אז שיקראו לזה "המוסד למס לאומי".

אתה צודק בקשר לשינוי השם היום באמת היתי מחליף תשם למשהו בסיגנון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הקיצבה על הילד החמישי או WHATEVER לא גבוהה יותר מהראשון, אלא פשוט על כל ילד אתה מקבל את אותה הקיצבה...אז מן הסתם

ככל שיהיו לך יותר ילדים אתה תקבל יותר כסף.

ב. דמגוגיה זה לא תמיד דבר רע, במיוחד שזה נכון.

ג. מממנים גם את הילדים שלך וגם אותך בתור ילד מימנו ורק שתדע שרוב החרדים כן עובדים, כנ"ל גם לגבי הערבים.

החלטתי להנהיג מדיניות חדשה: כל מי שבתגובה להודעה שלי יכתוב בפסקנות מידע שגוי אותו ניתן לברר בקלות בגוגל יקנס. והנה המקרה הראשון: מר R0ck הנכבד, אתה נקנס בזאת ב- 25 ש"ח על כתיבת שטויות.

א. עבור ילדים שנולדו משנת 2003 הקיצבה זהה לכל ילד. זו הרפורמה. לפני כן, הילד השלישי קיבל קיצבה גבוהה יותר מהילד השני, הילד הרביעי יותר השלישי וכו'. לצורך המחשה, בשנת 2001, לפני שהתחילו לקצץ בקיצבאות, הן היו כדלקמן:

לילד הראשון - 171 ש"ח.

לילד השני - 171 ש"ח. ס"כ למשפחה עם שני ילדים - 342 ש"ח.

לילד השלישי - 343 ש"ח. ס"כ למשפחה עם שלושה ילדים - 685 ש"ח. הילד השלישי מקבל סכום גדול יותר מהראשון והשני ביחד.

לילד הרביעי - 694 ש"ח. ס"כ למשפחה עם ארבעה ילדים - 1,379 ש"ח. הילד הרביעי מקבל יותר משלושת הראשונים ביחד.

לילד החמישי ואלך - 856 ש"ח. ס"כ למשפחה עם חמישה ילדים - 2,235 ש"ח.

ב. אם זה נכון, זו לא דמגוגיה.

ג. שוב, לאט: אני לא אומר שלא צריך לתת קיבצאות לילדים, אני אומר שגודלה של הקיצבה לילד צריך להיות אחיד. המדינה (כלומר המיסים שלי) לא צריכים לממן את גידולם של ילדיהם של אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...