מחרתיים נוסע לרכוש כרטיס מסך חדש ! בבקשה עזרה להחלטה מהירה. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחרתיים נוסע לרכוש כרטיס מסך חדש ! בבקשה עזרה להחלטה מהירה.

zivM

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ככה:

1- אתה אידיוט, הוכחת את זה יותר מדי פעמים. לא מכיר את המקור? חבל. אם הוא היה מראה את התוצאה שאתה רוצה לראות, לא היית אומר כלום.

2- לא ברמת החומרה, אבל ברמת התוכנה כן. חסרים חלק מהאפקטים, אבל עובדה שזה פועל.

נקודה.

ואין דבר כזה X8XXX אלא אם כן יצא X8000 שאני לא יודע עליו. זה X8XX

עידן- זה הדמו החדש של קרייטק? של המנוע של Crysis?

יצא משהו אדיר, אני מחכה כבר למשחק P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1- אתה אידיוט, הוכחת את זה יותר מדי פעמים. לא מכיר את המקור? חבל. אם הוא היה מראה את התוצאה שאתה רוצה לראות, לא היית אומר כלום.

2- לא ברמת החומרה, אבל ברמת התוכנה כן. חסרים חלק מהאפקטים, אבל עובדה שזה פועל.

נקודה.

ואין דבר כזה X8XXX אלא אם כן יצא X8000 שאני לא יודע עליו. זה X8XX

עידן- זה הדמו החדש של קרייטק? של המנוע של Crysis?

יצא משהו אדיר, אני מחכה כבר למשחק P:

1.אתה רק מוכיח מחדש עד כמה אתה אחד כזה...יש לך בעיה לתת את המקור שלך?

2.הוא לא תומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, רגע, אתה פשוט אומר שאתה לא יודע מה המקור?

ואתה עוד קורא לעצמך משתמש מחשב? X_X כפתור ימני על התמונה, ותסתכל על הכתובת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבעיה שזה אתר בפולנית, לפי מה שהבנתי. אבל כתוב שם בבירור שהתמונות של SM2b נלקחו מ X800 והתמונות של SM3 נלקחו מ 6800GT

2- יופי. תתווכח עם עובדות ותעשה מעצמך צחוק, בכיף. עידן הביא תמונה של ה X800XL שלו שעובד עם . אז שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pika007 היקר,

אני יודע שאתה פאן-בוי של ATI, אבל בוא תסתכל קצת בזוית שונה,

כרטיס של יחס ביצועים מול תקציב, ה- 6800gs המשתלם ביותר, כרטיס high-end ה- 1900 xtx,

המשתלם ביותר בקטגוריה הזאת, במיוחד שסדרת ה-7800gtx 512 סובל מחוסר במלאי!

כרטיס הטוב ביותר ל-AGP הוא ה- 7800gs.

עכשיו אתה רואה כמה זה פשוט, בסופו של דבר הדינרוס זה מה קובע, כפיש!!!!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די איזה אהבל X_X רוצה להטיף באיטלקית- תלמד איטלקית!!!!!!!

כסף- דה-נירו, לא דינורס!!!!!!!! חשבתי אתה מדבר על דינוזאור כלשהו X_X

הבנאדם קונה מחנות מסוימת. ובין ה GTO ב 1070, לבין ה GS ב 1300, ה GTO פיירבלייד לוקח. במיוחד אחרי אוברקלוק, ששם אפילו ה GS אחרי אוברקלוק לא מנצח אותו, בדוק ומוכח. אני אתן כי אין לי כרגע מדד אחר- הפיירבלייד אחרי OC מגיע ל 7200 עם הקירור המקורי, ה GS ל 6500 גג עם הקירור המקורי.

איכות תמונה- קיבלתם ייבוש, ואין לך כל כך מה להגיב על זה. הבאתי השוואה.

ומה הקשר AGP עכשיו? אה?

אה, ופאן בוי של ATI? לא, לא נראה לי. שיש משהו יותר משתלם ויותר טוב, אני ממליץ עליו.

הבנאדם מתכוון לעשות OC, ובמקרה הזה, הפיירבלייד לוקח.

אתה יכול לעשות חיפוש בפורום ולראות על כמה כרטיסי המלצתי, במיוחד על ה GS, למי שלא רוצה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה ככה:

1.יכול להיות שהוא ניסה לכתוב בספרדית שם זה ס ולא נו.

2.תראה לי איפה כתוב של X8XX יש HDR? בביקורות על הכרטיסם כתוב?>לא! באתר של ATI כתוב?>לא! על הקופסה של הכרטיס כתוב?>לא!

זה כמו שנריב עכשיו על התמיכה של 5XXX בDX9 איןןןןןןןן לX8XX תמיכה מלאה בHDR. קאפיש?

3.ראיתי מספיק כתבות שמראה שמראה(בFPS כמובן כי זה מה שחשוב באמת)כי גם GTO2(שיותר טוב מפיירלייד)מגיע בחלק מהמשחקים לביצועים טוב יותר(כמובן אם פתיחה+OC)מ68GS(עם OC כמובן) גם ככה אין הבדל וגם הGTO פיירבלייד יקר יותר.......

4.כזכור לי ראיתי כתבה בTOM'S על הטכנולוגיות של כרטיסי מסך ואני זוכר ב100% שהיה שם את SM2B ולפי מה שראיתי נכון שבחל מהמקרים הוא מראה בצורה כימט אותו דבר כמו SM3 אבל יש מקומות אחרים שהוא לא מראה אותו דבר...(ד"T לא מצליח למצוא את זה... :-\).

ושאלה קטנה בשבילך:

למה לATI להוציא את SM2B ולא SM3 בכרטיסים שלהם? כי אם זה היה אותו דבר גם השם היה אותו דבר לא? כי זה לא קשור לחברות זאת מפני עצמה....

urib :

כרטיס הHIGH END הכי משתלם קיום זה X19XT אם הOC הכי קל אתה בקלות מגיע לXTX כרטיס הXTX הוא בסך הכל XT+OC וזהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת X1K של ATI תומכת ב SM3.

סדרה X של ATI תומכת ב 2B

בדיוק כמו שסדרה 6 של תומכת OpenGL 1.5 בעוד שסדרה X של ATI תומכת OpenGL2.0. השאלה שלך לגבי ATI ואנוידיה- את זה אני לא יודע, אף אחד גם לא יכול לדעת מה עובר להם בראש.

HDR- לא ברמת החומרה, אלא ברמת התוכנה, קיים.

הבנאדם משיג את ה GTO2 באותו מחיר כמו ה GS.

GTO2 נגד GS באותו מחיר:

GTO2 לוקח. במיוחד אם שמים לו סיילנסר ואז עם פתיחת צינורות ו OC ל 600/600 (והוא מגיע לזה בלי הרבה מאמץ) מגיעים לתוצאות מדהימות בלי לסכן את הכרטיס. זה פשוט משתלם יותר, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל- ב-X8XX...

ל-X8XX יש אבל רק באפקט ה-BLOOM.

ה-BLOOM ממש עלוב ואי אפשר לקרוא לו ממש ... (זהו אפקט תוכנתי שלא תורם הרבה).

אבל הנקודה היא שזה ממש לא קרוב ל- האמיתי שאנחנו מכירים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך. וזה בא עם מישהו שיש לו בעצמו!

אז עכשיו אתה לא יכול להמשיך להתווכח.

אני לא טענתי שיש מלא בכרטיסי ה X8XX

LOL גם לי יש NV וATI אז?

ולפי מה שאתה כותב:

"יש ל X8XX את HDR"

לי זה נשמע כמו תמיכה מלאה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת X1K של ATI תומכת ב SM3.

סדרה X של ATI תומכת ב 2B

בדיוק כמו שסדרה 6 של Nvidia תומכת OpenGL 1.5 בעוד שסדרה X של ATI תומכת OpenGL2.0. השאלה שלך לגבי ATI ואנוידיה- את זה אני לא יודע, אף אחד גם לא יכול לדעת מה עובר להם בראש.

HDR- לא ברמת החומרה, אלא ברמת התוכנה, קיים.

הבנאדם משיג את ה GTO2 באותו מחיר כמו ה GS.

GTO2 נגד GS באותו מחיר:

GTO2 לוקח. במיוחד אם שמים לו סיילנסר ואז עם פתיחת צינורות ו OC ל 600/600 (והוא מגיע לזה בלי הרבה מאמץ) מגיעים לתוצאות מדהימות בלי לסכן את הכרטיס. זה פשוט משתלם יותר, נקודה.

אין דבר כזה חומרתי. ישנם אין ספור שיטות של , חלק מהם דורשות כרטיס שיכול לעשות FP16/32 blending.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה של פותח התרד...

אני חושב שיש לך 2 אפשרויות במחיר הזה ולא יותר

או ללכת על כרטיס של סאפיר X800 GTO2 או ללכת על 6800GS

אם אתה מתכוון לעשות OC תלך על GTO2

אם אתה לא מתכוון לעשות אז תלך על 6800GS וזה הכל (שגם עולה זול יותר)

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה ככה:

1.יכול להיות שהוא ניסה לכתוב בספרדית שם זה ס ולא נו.

2.תראה לי איפה כתוב של X8XX יש HDR? בביקורות על הכרטיסם כתוב?>לא! באתר של ATI כתוב?>לא! על הקופסה של הכרטיס כתוב?>לא!

זה כמו שנריב עכשיו על התמיכה של 5XXX בDX9 איןןןןןןןן לX8XX תמיכה מלאה בHDR. קאפיש?

3.ראיתי מספיק כתבות שמראה שמראה(בFPS כמובן כי זה מה שחשוב באמת)כי גם GTO2(שיותר טוב מפיירלייד)מגיע בחלק מהמשחקים לביצועים טוב יותר(כמובן אם פתיחה+OC)מ68GS(עם OC כמובן) גם ככה אין הבדל וגם הGTO פיירבלייד יקר יותר.......

4.כזכור לי ראיתי כתבה בTOM'S על הטכנולוגיות של ואני זוכר ב100% שהיה שם את SM2B ולפי מה שראיתי נכון שבחל מהמקרים הוא מראה בצורה כימט אותו דבר כמו SM3 אבל יש מקומות אחרים שהוא לא מראה אותו דבר...(ד"T לא מצליח למצוא את זה... :-\).

ושאלה קטנה בשבילך:

למה לATI להוציא את SM2B ולא SM3 בכרטיסים שלהם? כי אם זה היה אותו דבר גם השם היה אותו דבר לא? כי זה לא קשור לחברות זאת מפני עצמה....

urib :

כרטיס הHIGH END הכי משתלם קיום זה X19XT אם הOC הכי קל אתה בקלות מגיע לXTX כרטיס הXTX הוא בסך הכל XT+OC וזהו....

אתה טיפש :|

לR5XX יש "תמיכה" בHDR.

למרות אין כזה דבר תמיכה בHDR כיוון שזה כולה פיטשר תוכנתי, לא משנה מה. אם אתה רוצה לעשות דרך FP Blending אז לכרטיסי הR5XX כמו לכל כרטיס SM3.0 יש תמיכה מלאה בזה. מה עוד יש להם תמיכה בAA על FP Render targets, מה שאין לG7X או לNV4x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...