מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי גיוועלט O.o

זה מסביר.

גם ברזולוציה טבעית הוא לא משהו.....

אה, כן, ושכחתי-

למי שאמר כאן שיש בעיית בהירות ב LCD, אלו כמובן, שטויות. כל מסך עם בהירות מעל 250 ניטים ייראה מעולה.

שזה כל מסך נורמלי שנמכר בשוק היום!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ בגדול אם לבן אדם חשוב עדיין הרזולוציה המהירות עדייין איך שלא תראו את זה ה CRT מנצח ולא יעזור כלום ...

יצא לי כבר לראות חברות כמו EIZO ,VS מול המסך שלי בבית 959 ואת האמת עדיין לא הצלחתי לראות ביצועים ברמה של המסך הCRT שלי ...

ושוב לא יעזור הLCD עדיין לא מספק את הקצב ריענון ,רזולוציה וצבעים (שחור) שCRT יכול ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם שאת ההפרש בין המחיר של הCRT ל LCD הוא הולך להעביר למפרט של המחשב.

מסך CRT שגם כך מציג איכות מעולה (לא משנה פחות או יותר מLCD, תכלס שניהם מצוינים) + כרטיס מסך יקר יותר ב 600-800 שקל יציגו תמונה הרבה יותר טובה ממסך LCD + כרטיס מסך זול ב 600-800 שקל בכל מקרה, אז אין הרבה מה לחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The3Dgod-

ואם מחרטטים בלי לדעת על מה מדברים זה גם נראה ממש לא טוב!

יש לך LCD שאתה מדבר? אחד איכותי?

אני גם כבד, ומשתמש במסך LCD, ופאר קריי לדוגמה, משחק עם גרפיקה כבדה והמון פרטים על המסך- נראה פשוט מעולה ב 1024X768.

אז מאיפה המסקנות (הלא נכונות) שלך?

אל של אתה כבר לא, מצטער להרוס לך.

מה לא לדעת?

אתה יודע איזה מסכים יש לי בבית?>לא!!!!

מה לחרטט בדקתי כבר אצלי ועוד אצל 3 חברים שלי אצל כל מסך LCD שבדקתי הבעיה קיימת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ בגדול אם לבן אדם חשוב עדיין הרזולוציה המהירות עדייין איך שלא תראו את זה ה CRT מנצח ולא יעזור כלום ...

יצא לי כבר לראות חברות כמו EIZO ,VS מול המסך שלי בבית 959 ואת האמת עדיין לא הצלחתי לראות ביצועים ברמה של המסך הCRT שלי ...

ושוב לא יעזור הLCD עדיין לא מספק את הקצב ריענון ,רזולוציה וצבעים (שחור) שCRT יכול ...

מחזק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסכים יש לחברים שלך?

תן דגמים מדויקים.

אם לכולם יש את המסך שקנו באינטרנט ב 1200 שקל, אני לא מופתע שאלו התוצאות.

בינתיים בכל מסך איכותי (סאמסונג, אלג'י, אייזו, וויוסוניק) אין את ה "בעיה" שציינת, חוץ מבדגמים הזולים ביותר.

וכמובן גם איזה מסך יש לך (ואיזה כ.מסך)

אם קנית דגם של 16ms או יותר אני לא מופתע שיש מריחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק !

שמישהוא ימצא לי LCD שיכול לתת ביצועים כמו של Mitsubishi שלי שאצלי יותר מ-3 שנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התאפקתי, אפילו מאוד התאפקתי (תראו התגובה רק בעמוד 6), אבל .. חייב להגיב ולנפץ סוף סוף את המיתוס של CRT המקובל כאן בפורום.

1. אין מריחות במסכי LCD נורמליים עם זמן תגובה של 8ms ולצורך העינין, נורמלי זה כל מה שממליצים כאן בד"כ Samsung, וכמובן ViewSonic. אני מניח שיש רבים וטובים אחרים אבל אני לא מכיר את כולם. לי אישית יש 1750HQ ואני מאוד מרוצה. אם הנתון הזה של זמן תגובה אמיתי אז באופן תיאורטי גם זמן תגובה של 16ms אמור לעבוד כמו שצריך בלי מריחות כי הקצב רענון של LCD זה 60Hz

2. היתרונות של CRT על פני LCD הוא דיוק הצבעים (במסכים יקרים) שלא נחוץ ל 99.762% מהמשתמשים ומגוון הרזולוציות להם הוא מותאם. ולמרות זאת לא ממש מרגישים ברזולוציה לא טבעית של LCD במשחק או תמונה אלה בעיקר בתצוגת טקסט - וגם על זה אפשר להתגבר באופן חלקי עם שימוש בפונט ClearType. זווית הצפיה יותר גדולה ב CRT אבל .. ה LCD מצמצמים במהירות ומי בכלל מסתכל גם ב CRT מזוית של 160 מעלות ???

3. רזולוציה של 1280X1024 על גודל מסך של 17-19 אינטש היא גבוה מאוד (מאוד) וזה שאפשר ב CRT להגיע ל 1600 ואולי גם ל 2000 ויותר לא אומר שאיכות התמונה עולה כי במסך 19" לדוגמא אין כל כך הרבה פיקסלים וצריך 21" כדי להגיע ל 1600 ומעל זה צריך כבר 24" בערך.

4. למרות שהקונטרסט מעט יותר טוב ב CRT הבהירות של LCD יותר טובה (כמובן ב LCD בעלי בהירות גבוה 300 ומעלה) ולכן ניתן לראות ב LCD יותר טוב בחדר שטוף שמש או עם תאורה אחורית.

5. בקיצור - היתרון הכי משמעותי של CRT לגיימר כבד ככל שיהיה זה בעיקר המחיר שאפשר לחסוך ולהשקיע בכרטיס מסך. אם בכסף שהתכוונת להשקיע נכנס גם הכרטיס שבחרת וגם LCD (כזה של 1600 ש"ח בערך) אז אין בכלל התלבטות.

ולהלן התגובות שהכי אהבתי שיעזרו לפותח הת'רד להחליט (נכון):

שטויות.מסכי ה LCD הטובים שיש בשוק מציגים תמונה מעולה וטובה הרבה יותר מ CRT.

ב LCD במשחקים רואים טוב מאוד גם ברזולוצייה הלא טבעית במשחקים.

ושלא נדבר שהקטע של המריחות כבר פשוט לא תופס ב LCD כיום[למעט מסכים בודדים].

אוקיי, עכשיו זה פשוט בולשיט, כי רוב הסרטים נראים טוב יותר דווקא על LCD מאשר על CRT.

ב LCD זול וגרוע, יהיו מריחות, זה כן.

אני כרגע עם סאמסונג 730B

האיכות של הסרטים השתפרה, פשוט הפך לכיף לראות סרטים

משחקים- אין מריחות, לא טשטושים, ולא כלום. ואני עוד משחק ברזולוציה לא טבעית (1024X768)

הכל פועל פשוט מעולה, במיוחד סרטים

The3Dgod-

ואם מחרטטים בלי לדעת על מה מדברים זה גם נראה ממש לא טוב!

יש לך LCD שאתה מדבר? אחד איכותי?

אני גם כבד, ומשתמש במסך LCD, ופאר קריי לדוגמה, משחק עם גרפיקה כבדה והמון פרטים על המסך- נראה פשוט מעולה ב 1024X768.

אז מאיפה המסקנות (הלא נכונות) שלך?

אל של אתה כבר לא, מצטער להרוס לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הקצב ריענון של LCD הוא 75 הרץ. 60 זה היה פעם.

ובאופן לא תיאורטי- מסך טוב 16ms לא עושה מריחות. מנסיון.

אפילו ה 710N הישן יחסית של סאמסונג, עם 12ms, הוא מסך נפלא לכל דבר, כולל משחקים וסרטים.

כל אלו שמגיבים נגד LCD בלי לנסות- אל תגיבו עד שתנסו!!! (ואם אתם מנסים, שיהיה אחד טוב!)

להלן כמה מסכים טובים ששווה לקנות בטווח המחירים של 1600-1800 ש"ח:

Samsung Syncmaster 730B

Samsung Syncmaster 721S (אם אתה צריך פיווט)

LG 1750B

LG1750HQ

LG1780Q (אם חשוב לך פיווט ו DVI, וזה גם מסך מדהים מבחינת עיצוב)

Viewsonic VG712

או פיתרון תקציבי אבל איכותי-

NU-tech QL711V 8MS- עולה רק 1350 ש"ח!

*קיימת גרסה שלו עם DVI, בשם 721v, עולה רק 1550 ש"ח, ומספק תמורה נהדרת למחיר.

כל אחד מהמסכים האלו יספקו לך תמורה למחיר, ביצועים, איכות תמונה, וכמובן יש על כולם אחריות כמו שצריך ל 3 שנים.

בהצלחה בבחירה.

*להתרחק מסדרת BF של סאמסונג, היא זוועתית ויש מריחות. סדרת B בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים הא?

הוא יקנה כרטיס מסך זול יותר באיזה 1000 שקל אם הוא יקנה LCD (זה מה שהוא אמר).

ההבדל בין CRT ל LCD לא כזה גדול ששוה להשקיע בLCD במקום בחומרה חשובה יותר כמו כרטיס מסך.

אז ברור שעדיף CRT, כי אז איתו הוא יוכל להפיעל יותר פילטרים ולשחק על הגדרות יותר גבוהות וFPS יותר גבוה, ותאמינו לי זה הרבה יותר חשוב מניגודיות או גודל נקודה.

כמו שנאמר פה גם

5. בקיצור - היתרון הכי משמעותי של CRT לגיימר כבד ככל שיהיה זה בעיקר המחיר שאפשר לחסוך ולהשקיע בכרטיס מסך. אם בכסף שהתכוונת להשקיע נכנס גם הכרטיס שבחרת וגם LCD (כזה של 1600 ש"ח בערך) אז אין בכלל התלבטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...