למי אתם מצביעים? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איסתרא, אני כבר כתבתי שמה שהפרופ' אומר זה אמורה להיות השאיפה... לדוגמא הורדת הקצבאות הפכה את האבלטלה לפחות משתלמת על פני העבודה, ועכשו יותר מחפשים עבודה ולא מוצאים...

ואני כבר כתבתי שזה לא נכון - עובדה שלמרות שיותר אנשים מחפשים עבודה, יש פחות מובטלים.

אולי בארה"ב המצב הזה הייה קיים מלתחילה ובגלל זה ייצירת מקומות עבודה הראתה אפקט יותר חזק מההורדה בדמי הבטלה?

ואולי הפרופ' מקשקש? יחסית לשכר הממוצע (ונדמה לי שגם יחסית לכח הקניה), שכר המינימום בארץ גבוה יותר משכר המינימום בארה"ב. אז איך המסקנות שלו תקפות לארץ? הן לא. אבל זה לא מפריע לעיתון לפרסם את הראיון בלי הסתייגויות, למי שלא מכיר את העובדות (וזה רוב הקוראים).

"good fence make for good neighbours" - robert frost

להשלים את הגדר, שכבר שהיא בנויה חלקית הצילה עשרות בני אדם.

להמשיך עם החיסולים.

ולחכות.

חצי גדר לא יכולה לעצור מחבלים. מה הבעיה לעבור במקום בו עדיין אין גדר? למעשה, מתברר שאפילו גנבים הגדר לא מצליחה לעצור, וגנב צריך לעבור את הגדר בשני הכיוונים.

בקשר לשאר - מסכים. אבל לחכות כולל גם להמנע מנסיגות חד-צדדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא מעוניין לחפור לכם על פוליטיקה, אני כנראה לא אשכנע אנשים שחלוקים עליי וזה לא מעניין כלכך מה גישתי ספציפית, אסכם את הדעה הפוליטית שלי בשני מילים:

דה ליברמן!! :xyxthumbs:

אגב, לכל השמאלנים, לסכם את הדעה הפולטית ב"דה ליברמן" זה לא כמו לסכם אותה ב"מוות לערבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני ההורים של סבא שלי נרצחו באאושויץ

גם ההורים של סבא השני שלי נרצחו במחנה זה או אחר

וגם המשפחה של סבתא שלי.

גם השתתפתי במסע לפולין ובקרתי בכל המחנות הללו.

זה לא משנה את העובדה שהיהודים הרגישו כבני העם של אותה מדינה בה הם חיו ולעומתם הפסלטינים בפרט והמוסלמים בכלל מנסים לזרוע הרס בכל מקום

זאת הסיבה שצריך לחסל את הדת הזאת מהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי!

להצביע ליברמן זה לגיטמי, להגיד (כמו שIG אמר) שצריך להרוג את כל הפלסטינאים זה לא, וברור שיש הבדל.

איפה בדיוק כתבתי שצריך להרוג את כל הפלסטינאים?

איסתרא, אני לא מתווכח איתך, כי אין לי את כל הנתונים על המצב. אני רק מנסה להסביר את העמדה שלי... מי שמחפש- מוצא, בגלל זה יש פחות מובטלים למרות שיותר מחפשים. זה לא סותר אחד את השני...

אני אישית בעד הגישה הקומוניסטית, אבל בפחת קיצוניות: צימצום הפערים בין המעמדות למינימום אפשרי וריאלי, פיקוח על מחירים- לתת קו מקסימאלי למוצרי בסיס (לפחות) ככה שגם מי שמשתכר שכר מינימום יוכל לחיות בכבוד עם אפשרות לשים קצת כסף בצד... אבל זה כבר חזרה לוויכוח הישן על "מה זה לחיות בכבוד" ומה השכר המדוייק (מספר שנכנס לבנק בסוף החודש...) שאני מציע לשכר מינימום...

הפרופסור אולי עושה השוואות ונותן דוגמאות לא ראליות, אבל קו המחשבה שלו (בהנחה שהדוגמאות נכונות...) נראה לי הגיוני :nixweiss:

אגב, חלק חשוב של המצע של ליברמן מתמקד בביטחון פנים... למה אף אחד לא מזכיר את זה בתור שיקול לבחירה?

עבריינים שמעבירים כסף שחור פוגעים בכלכלה של המדינה ובביטחון האישי של בעלי עסקים חוקיים... בעיתון של האוניברסיטה פירסמו בתחילת השנה תמונה של איזה בית עסק עם שלט "כאן לא משלמים פרוטקשן".... זה אומנם בבאר שבע, אבל אני בטוח שיש דברים דומים בכול הארץ...

פקיסטאנים לא ערבים, השלטון שלהם מסודר מאוד יחסית למדינות אחרות במזרח התיכון, והם בני ברית של האמריקקים והאירופאים. אין להם שום אינטרס להעכיר את היחסים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו אתה קורא להשמדת כמה, חמישית כדור הארץ +- ?

אני לא קורא להשמדה שלהם מכמה סיבות

זה פשוט לא מעשי

הם יותר מדיי אנשים ורק אם ננסה אנחנו נחטוף אמברגו לא מהעולם הזה.

הם יתאגדו בייחד וישמידו את מידנת , ואז אפילו ארה"ב לא תבוא להגנתנו.

זאת סתם משאלת לב כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתה רואה שהוא מבין בזה :smile1:

ועכשיו ברצינות. יש הורים שלא היו עושים כלום

ליברמן לעומת זאת מוכן לסכן את עצמו בכתב אישום בשביל להגן על היקר לו. הבן שלו במקרה הזה ומדינת במקרה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...