למי אתם מצביעים? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

לא, אתה מעדיף לסמן עם שלם כאויב במקום לאתר את האויבים שביניהם.

ככה אפשר להרוג את כולם בלי לחוש ייסורי מצפון.

אתה יכול לסמן את האוייב?

אלה שמכניסים את המחבלים שיורים תאכלס את הפצצות אל החצר האחורית שלהם או אל המרפסת, כדי שהם ירו את הפצמ"רים, הם לא אוייבים?

אלה שבחרו באירגון טרור לעמוד בראש המדינה (גם אם היא לא מוגדרת בצורה רשמית) שלהם, הם לא אוייבים?

אני בעד לחסל רק את האוייב, אבל אם זה כל חשבון הרג של חפים מפשע בצד שלי, אז לעזאזל עם החפים מפשע! שידאגו לעצמם!שיחסלו לבד את המחבלים שגרמו למלחמה מלתחילה!

איסתרא, אני כבר כתבתי שמה שהפרופ' אומר זה אמורה להיות השאיפה... לדוגמא הורדת הקצבאות הפכה את האבלטלה לפחות משתלמת על פני העבודה, ועכשו יותר מחפשים עבודה ולא מוצאים... אולי בארה"ב המצב הזה הייה קיים מלתחילה ובגלל זה ייצירת מקומות עבודה הראתה אפקט יותר חזק מההורדה בדמי הבטלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מעדיף לסמן עם שלם כאויב במקום לאתר את האויבים שביניהם.

נו ברור(דהה ::))

בלתי אפשרי בעליל לאתר את כל האויבים שבתוכם

זה לא כאילו כתוב להם מחבל על המצח

מה גם שהם הרוב המובהק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי יש צדיק אחד או שניים אבל המוסלמים כבר ידאגו בעצמם להרוג אותם

"בימים ההם היו כל הפלסטינים רעים וחטאים לBorg מאד, ויכעיסו את Borg בכל תועבותיהם... ויאמר Borg, זעקת הפלסטינים כי-רבה; וחטאתם--כי כבדה, מאד. ארדה-נא ואראה, הכצעקתה הבאה אליי עשו כלה; ואם-לא, אדעה. וייגש XTPE, ויאמר: האף תספה, צדיק עם-רשע. אוליי יש חמישים צדיקים, בתוך העיר; האף תספה ולא-תישא למקום, למען חמישים הצדיקים אשר בקרבה. חלילה לך מעשות כדבר הזה, להמית צדיק עם-רשע, והיה כצדיק, כרשע; חלילה לך--השופט כל-הארץ, לא יעשה משפט. ויאמר Borg, אם-אמצא ברשות הפלסטינית חמישים צדיקים בתוך העיר--ונשאתי לכל-המקום, בעבורם. ויען XTPE, ויאמר: הנה-נא הואלתי לדבר אל-Borg, ואנוכי עפר ואפר. אוליי יחסרון חמישים הצדיקים, חמישה--התשחית בחמישה, את-כל-העיר; ויאמר, לא אשחית, אם-אמצא שם, ארבעים וחמישה. ויוסף עוד לדבר אליו, ויאמר, אוליי יימצאון שם, ארבעים; ויאמר לא אעשה, בעבור הארבעים. ויאמר אל-נא ייחר לBorg, ואדברה--אוליי יימצאון שם, שלושים; ויאמר לא אעשה, אם-אמצא שם שלושים. ויאמר, הנה-נא הואלתי לדבר אל-Borg--אוליי יימצאון שם, עשרים; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרים. ויאמר אל-נא ייחר לBorg, ואדברה אך-הפעם--אוליי יימצאון שם, עשרה; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בימים ההם היו כל הפלסטינים רעים וחטאים לBorg מאד, ויכעיסו את Borg בכל תועבותיהם... ויאמר Borg, זעקת הפלסטינים כי-רבה; וחטאתם--כי כבדה, מאד. ארדה-נא ואראה, הכצעקתה הבאה אליי עשו כלה; ואם-לא, אדעה. וייגש XTPE, ויאמר: האף תספה, צדיק עם-רשע. אוליי יש חמישים צדיקים, בתוך העיר; האף תספה ולא-תישא למקום, למען חמישים הצדיקים אשר בקרבה. חלילה לך מעשות כדבר הזה, להמית צדיק עם-רשע, והיה כצדיק, כרשע; חלילה לך--השופט כל-הארץ, לא יעשה משפט. ויאמר Borg, אם-אמצא ברשות הפלסטינית חמישים צדיקים בתוך העיר--ונשאתי לכל-המקום, בעבורם. ויען XTPE, ויאמר: הנה-נא הואלתי לדבר אל-Borg, ואנוכי עפר ואפר. אוליי יחסרון חמישים הצדיקים, חמישה--התשחית בחמישה, את-כל-העיר; ויאמר, לא אשחית, אם-אמצא שם, ארבעים וחמישה. ויוסף עוד לדבר אליו, ויאמר, אוליי יימצאון שם, ארבעים; ויאמר לא אעשה, בעבור הארבעים. ויאמר אל-נא ייחר לBorg, ואדברה--אוליי יימצאון שם, שלושים; ויאמר לא אעשה, אם-אמצא שם שלושים. ויאמר, הנה-נא הואלתי לדבר אל-Borg--אוליי יימצאון שם, עשרים; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרים. ויאמר אל-נא ייחר לBorg, ואדברה אך-הפעם--אוליי יימצאון שם, עשרה; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרה."

תגובה ממש ילדותית , אין מה לדבר איתך , אתה אטום , ואתה לא מבין כלום מהחיים שלך.

אתה לא מוכן להקשיב לכלום , תתבגר ותחזור שיהיו לך דעות נורמליות ותהיה בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לסמן את האוייב?

אלה שמכניסים את המחבלים שיורים תאכלס את הפצצות אל החצר האחורית שלהם או אל המרפסת, כדי שהם ירו את הפצמ"רים, הם לא אוייבים?

אלה שבחרו באירגון טרור לעמוד בראש המדינה (גם אם היא לא מוגדרת בצורה רשמית) שלהם, הם לא אוייבים?

אני בעד לחסל רק את האוייב, אבל אם זה כל חשבון הרג של חפים מפשע בצד שלי, אז לעזאזל עם החפים מפשע! שידאגו לעצמם!שיחסלו לבד את המחבלים שגרמו למלחמה מלתחילה!

כשחוליית קסאם מעוניינת לשגר טילים מהחצר שלך, אתה לא ממש יכול לסרב.

בעצם אתה יכול, ואז הם ינקבו אותך בכדורים וישגרו את הקסאם בכל מקרה.

ככה זה. גם אם רוב הפלסטינים הצביעו חמאס, ומשתתפים במצעדים והפגנות, מה שאמור לעניין אותך הם החמושים ותומכיהם האקטיבים.

רק בגלל שאתה עצלן מדי בשביל לנטרל אותם כירורגית לא אומר שהאזרחים צריכים לשלם את המחיר.

ומה לגבי האזרחים שלנו, אתה שואל?

בשביל זה מרכזים את המאמצים במחבלים עצמם. כד שלא תצטרך מאוחר יותר להתגונן גם מהם וגם מהיתומים של השכנים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?! שמאלנים ישראלים לא אוהבים שצה"ל פועל בשטחים אז הם מתנגדים בכוח! אחרי פעם פעמיים שהפעילים ינקבו אנשים שלא ישתפו איתם פעולה התמיכה בהם תרד והפלסטינאים יבקשו מישראל לחסל את כולם! וממש לא איכפת לי אם פלסטינאי ימות בגלל שהוא התנגד לשיגור קאסם. אותי מעניין אם הקסאם שוגר או לא, לא איך השיגור שלו נמנע.

קוראים לזה "מבחן התוצאה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיונים נראים פה אותו דבר, תחזרו ל"למי אתה מצביע" ואל תכנסו עוד פעם ל"ניתוחים" הילדותיים שלכם, זה לא ממש מעניין, וכבר הם חוזרים על עצמם.

וכל תגובה שמעבר ל"למי אתה מצביע" או קריאה לרצח עם :screwy: היא בגדר ספאם, תעשו את החשבון לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?! שמאלנים ישראלים לא אוהבים שצה"ל פועל בשטחים אז הם מתנגדים בכוח! אחרי פעם פעמיים שהפעילים ינקבו אנשים שלא ישתפו איתם פעולה התמיכה בהם תרד והפלסטינאים יבקשו מישראל לחסל את כולם! וממש לא איכפת לי אם פלסטינאי ימות בגלל שהוא התנגד לשיגור קאסם. אותי מעניין אם הקסאם שוגר או לא, לא איך השיגור שלו נמנע.

קוראים לזה "מבחן התוצאה"

1. יופי. נגמרו הטיעונים אז אתה מביא אנלוגיה להפגנות אלימות של שמאלנים (שגם אני נגדם לידיעתך).

2. גם את הפלסטינים מעניין מבחן התוצאה, ובגלל זה הם חושבים "אם הקסאם הזה הולך לעוף בכל מקרה, למה שאני אמות בנסיון להיראות הירואי?".

3. שוב אני מזכיר לך שמי ששולט ברחוב הפלסטיני הם החמושים, ולהם מעניין את ה*** אם חפים מפשע ימותו בגללם. המטרה שלהם היא להרוג ישראלים, ואבוי למי שיפריע. לדוגמא, תושב בית-חנון שניסה לגרש חוליית קסאם מביתו - נורה למוות, משת"פים נגררו ברחובות ונתלו בכיכר העיר. עכשיו תגיד לי אתה כמה פלסטינים כבר יעיזו לצאת נגד הטרור בגלוי?

"בעיה שלהם" אתה אומר.

לא, בעיה של כולנו.

Parental Advisory, מעניין אותי לדעת

מה לדעתך צריך לעשות נגד הטרור?

להלחם בו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמך בשרון לפני ההתנתקות אמר שהוא בן אדם טוב מנהיג טוב אחרי ההתנתקות .. מה לא אבל מה לא הוציא את כל מה שיש לו כדי להגיד ששרון מושחט , תמך בליכוד בהנהגתו של שרון , פתאום שינה את כל הדעות שלו בגלל ההתנתקות , לפני ההתנתקות הוא תמך בו גם שידע ששרון עושה את תוכנית ההתנתקות מעזה.

וזה בדיוק ההבדל בין בן אדם עם דעות ואידיאולוגיה אמיתית לבין אידיוט מושחת שיעשה כל מה שיבטיח לו את המשכורת הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Parental Advisory, מעניין אותי לדעת

מה לדעתך צריך לעשות נגד הטרור?

"good fence make for good neighbours" - robert frost

להשלים את הגדר, שכבר שהיא בנויה חלקית הצילה עשרות בני אדם.

להמשיך עם החיסולים.

ולחכות.

ואם ליברמן חושב שאפשר אחרת אז הוא טועה. כי גם אם יהיו חיילים ישראלים בכל יישוב, אז יהיו פיגועי ירי, ומארבים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשלים את הגדר, שכבר שהיא בנויה חלקית הצילה עשרות בני אדם.

להמשיך עם החיסולים.

ולחכות.

ואם ליברמן חושב שאפשר אחרת אז הוא טועה. כי גם אם יהיו חיילים ישראלים בכל יישוב, אז יהיו פיגועי ירי, ומארבים וכו'

להשלים את הגדר ולהמשיך עם החיסולים הם פיתרונות טובים אך לא מספיקים.

הם לא פותרים את בעיית הקסאם.

אגב, קראת בכלל את המצע של ליברמן שאתה מניח הנחות חסרות בסיס כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג , אתה ימני **** , צינזרתי את הביטוי , "פלסטינים זה לא בני אדם" .... מאיפה אתה בדיוק יודע?! חכם שכמותך..(בנוסף לזה גם *****). אנחנו דנים פה על מי להצביע ולמה מצביעים ולמי כדאי , ודוגרי אתה מביא משפטים שמגעילים , אתה בן אדם חלאה במילה קצרה , אתה מכיר רק את הקיצוניים שבפלסטינים / ערבים בראסמי , עם אנשים עם דעות כמו שלך , אתה לא תגיע רחוק בחיים שלך.

חזרה לדיון , אני מצביע ל"קדימה" , ל"ישראל ביתנו" אין לי שום כוונה להצביע , ליברמן עולה לי על כל העצבים , ומושחט ברמות ( מדבר עליו צפציפי , לא על הפולטיקאים האחראים אז אל תגידו לי גם האחרים מושחטים , אני מדבר על ליברמן נייט בלאט ) , תמך בשרון לפני ההתנתקות אמר שהוא בן אדם טוב מנהיג טוב אחרי ההתנתקות .. מה לא אבל מה לא הוציא את כל מה שיש לו כדי להגיד ששרון מושחט , תמך בליכוד בהנהגתו של שרון , פתאום שינה את כל הדעות שלו בגלל ההתנתקות , לפני ההתנתקות הוא תמך בו גם שידע ששרון עושה את תוכנית ההתנתקות מעזה.

בורג , נעים לך שיגידו ש"היהודים הם לא בני אדם ",אני יודע שלא , אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה , בלי הכללות , זה הוביל לשואה שהרגה 6 מיליון.

רוב העם הפלסטיני קיצוני זאת הבעיה..

למה הפלסטינים לא בחרו בפת"ח שהיה לו איתנו מ"ומ מתקדם ?

הם עדיפו את החמאס -ארגון קיצוני שיש לו מטרה אחת-ירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...