למי אתם מצביעים? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה הבעיה בחוקי לפי חוקי התורה?

אתה טיפש או סתם עושה את עצמך

ליאור.פ.

אני לא מצביע לאיחוד הלאומי אלא לליברמן(שדווקא תומך בנישואין אזרחיים וכו.) אבל גם האיחוד הלאומי עדיף על קדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי

אבל שכחת שיש להם רוב בכנסת

למה שהם לא ייקחו איתם את ש"ס, יהדות התורה ושאר המפלגות הדתיות ויצרו קואליציה חרדית למהדרין?

אין להם רוב של 61 ח"כים... ש"ס ויהדות התורה לא יכולים הלקים קואליצייה... מפד"ל לא תצתרף אליהם (ד"א..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טיפש או סתם עושה את עצמך

ליאור.פ.

אני לא מצביע לאיחוד הלאומי אלא לליברמן(שדווקא תומך בנישואין אזרחיים וכו.) אבל גם האיחוד הלאומי עדיף על קדימה

אני מתכוון החוקים הנמצאים בתורה לא חוקים שהם המצאו ואומרים שזה מצווה כי זה באמת טיפשי ולא הייתי רוצה כאלה חוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם רוב של 61 ח"כים... ש"ס ויהדות התורה לא יכולים הלקים קואליצייה... מפד"ל לא תצתרף אליהם (ד"א..)

אם כולם באמת יצביעו לאיחוד הלאומי אז כן יהיה להם רוב ביחד עם המפלגות הדתיות לאומיות

ליאור.פ.

ליברמן לא קשור לפה

אני מתכוון החוקים הנמצאים בתורה לא חוקים שהם המצאו ואומרים שזה מצווה כי זה באמת טיפשי ולא הייתי רוצה כאלה חוקים

מה דעתך על זה שלא יהיה חשמל בשבת? או שאסור יהיה להניע שום מכונית בשבת?

חובת הנחת תפילין כל יום?

זה לא נשמע לך כמו דיקטטורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג , אתה ימני **** , צינזרתי את הביטוי , "פלסטינים זה לא בני אדם" .... מאיפה אתה בדיוק יודע?! חכם שכמותך..(בנוסף לזה גם *****). אנחנו דנים פה על מי להצביע ולמה מצביעים ולמי כדאי , ודוגרי אתה מביא משפטים שמגעילים , אתה בן אדם חלאה במילה קצרה , אתה מכיר רק את הקיצוניים שבפלסטינים / ערבים בראסמי , עם אנשים עם דעות כמו שלך , אתה לא תגיע רחוק בחיים שלך.

חזרה לדיון , אני מצביע ל"קדימה" , ל"ישראל ביתנו" אין לי שום כוונה להצביע , ליברמן עולה לי על כל העצבים , ומושחט ברמות ( מדבר עליו צפציפי , לא על הפולטיקאים האחראים אז אל תגידו לי גם האחרים מושחטים , אני מדבר על ליברמן נייט בלאט ) , תמך בשרון לפני ההתנתקות אמר שהוא בן אדם טוב מנהיג טוב אחרי ההתנתקות .. מה לא אבל מה לא הוציא את כל מה שיש לו כדי להגיד ששרון מושחט , תמך בליכוד בהנהגתו של שרון , פתאום שינה את כל הדעות שלו בגלל ההתנתקות , לפני ההתנתקות הוא תמך בו גם שידע ששרון עושה את תוכנית ההתנתקות מעזה.

בורג , נעים לך שיגידו ש"היהודים הם לא בני אדם ",אני יודע שלא , אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה , בלי הכללות , זה הוביל לשואה שהרגה 6 מיליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג , אתה ימני **** , צינזרתי את הביטוי , "פלסטינים זה לא בני אדם" .... מאיפה אתה בדיוק יודע?! חכם שכמותך..(בנוסף לזה גם *****). אנחנו דנים פה על מי להצביע ולמה מצביעים ולמי כדאי , ודוגרי אתה מביא משפטים שמגעילים , אתה בן אדם חלאה במילה קצרה , אתה מכיר רק את הקיצוניים שבפלסטינים / ערבים בראסמי , עם אנשים עם דעות כמו שלך , אתה לא תגיע רחוק בחיים שלך.

:ylsuper:

בורג , נעים לך שיגידו ש"היהודים הם לא בני אדם ",אני יודע שלא , אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה , בלי הכללות , זה הוביל לשואה שהרגה 6 מיליון.

תראה, "עוף זה ציפור ופרה זה חיה". פלסטינים זה לא ציפור ולא חיה. הם איזושהי חוליה אבודה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד שיש אנשים כמו בורג

צריך לאזן את כמות הביילינים שיש לנו כאן.

מה גם שהוא צודק. המוסלמים פשוט לא מתאימים לחברה האנושית

אז אולי יש צדיק אחד או שניים אבל המוסלמים כבר ידאגו בעצמם להרוג אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנקרא "הברירה הטבעית" ;D

חיזוק לטענה של ברטון: הרצחיות של ערבים מפרי שביתה ע"י ערבים בזמן השביתה הערבית בשנות ה20' בארץ (אולי זה הייה בשנות ה30'... אל תתפסו אותי במילה...)

חבל לך על הזמן XTPE

עכשיו בורג יגיד משפט בסגנון "מה אתה משווה היהודים לא התפוצצו על הגרמנים"

וינסח מזה צידוק מוסרי לרצוח 4 מליון אנשים מטף ועד זקן.

הריגת אוייב שרוצה להרוג אותך זה לא רצח, ולא יתקבל כרצח בשום בית דין בעולם, גם אם תקרא לזה דמגוגיה או צידוק מוסרי לרצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק קדימה גרמה לחמס לעלות לשילטון?

בגלל שהיא יצאה מעזה?

רק אתמול התפרסם מאמר פרי עטו של הרמטכ"ל לשעבר יעלון במעריב:

לאחרונה נשאתי דברים על העיוורון בישראל, ובעיקר בשיח הציבורי, באשר להתרחשויות בתקופה שבין קיץ 2003 ועד היום. התסכול לנוכח השיח הציבורי, התקשורתי והפוליטי גבר לאחר ניצחון החמאס בבחירות, בעיקר בשל ההתעלמות המוחלטת מתרומת תוכנית ההתנתקות החדצדדית לחיזוק החמאס ולהחלשתו של אבו מאזן.

ובכלל זו קריאה מעניינת אודות האופן בו התקבלה ההחלטה על תוכנית ההתנתקות.

1) היסטורית העבודה היא המפלגה שיותר טובה לכלכלה (האירופאים רק שומעים LABOR כבר אוהבים את השילטון)

אף אחד לא שאל איך תצביע לו היית יכול להצביע בשנות השישים... בבחירה בין הכלכלה של ביבי לכלכלה של פרץ אין תחרות - ביבי מנצח בגדול.

כתבה שלפי דעתי ממחישה את הגישה הכי טובה בכלכלה, חוץ מקומוניזם (אבל זה לא קשור להוויכוח)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3220225,00.html

בולשיט בכמויות מסחריות. אתה שוכח שככלכן בכיר במשטר קלינטון, יש לו דעות כלכליות בצד שמאל של המפה - מובן שהוא יתנגד לצעדים כלכליים מצד ימין. אבל אם מישהו מתעלם מהעובדות זה הוא: דווקא בארה"ב, צימצום הסיוע לנזקקים הוריד את מספרם.

וקח דוגמה קרובה יותר, בשנים האחרונות. הפרופ' המכובד אומר:

רוב המחקרים שנעשו בנושא מראים שרוב המובטלים מחפשים עבודה, כלומר, הם מובטלים לא בגלל שהם עצלנים אלא פשוט בגלל שלא מוצאו עבודה, בגלל ניהול כושל של המשק. כשאומרים להם 'לכו לעבוד' לא יוצרים מקומות עבודה.

יש בעיה קטנה עם ההסבר הזה - הוא לא תואם את המציאות בארץ. האבטלה ירדה בשנתים מ- 11.9% ל- 9% וזאת כשיעור ההשתתפות בשוק העבודה, כלומר אחוז האנשים שהולכים לחפש עבודה בפועל במקום לשבת בבית, גדל גם הוא באותה תקופה, מה שהופך את הירידה באבטלה למרשימה עוד יותר.

כדי לייצר עבודה צריך לתת הכשרה מקצועית. צריך להכשיר עובדים במקצועות שרלוונטיים לשוק, כמובן, כדי שילמדו לעבוד בתחומים שיש בהם עבודה.

מישהו זוכר משהו כזה בארץ בשנתיים האחרונות? לא? כנראה שהירידה בקיצבאות בכל זאת הוציאה אנשים לעבודה.

זה ההבדל בין האידאולוגיה השמאלית לימנית: אצל השמאלן, החברה אשמה. הוא מובטל? אשמת החברה, שלא דאגה שיהיה לו מקצוע טוב ושלא דאגה שיהיו עבודות בשוק. הוא רוצח? אשמת החברה, שלא טיפלה בו בזמן. ואם החברה אשמה, החברה צריכה לשאת במחיר. תנו קיצבאות למובטלים, התחשבו בעברו העגום של הרוצח בגזר הדין וכו'.

אצל הימני, הפרט אשם. הוא מובטל? שילך לעבוד. הוא רוצח? שישב בכלא. הם אשמים, שהם ישלמו.

בפועל, האמת היא גם פה וגם שם. צריך לעזור למובטלים למצוא עבודה, אבל לא צריך לשלם להם כדי שישבו בבית ולא יעבדו. לפני הקיצוץ, סך כל הקיצבאות למשפחה בה אף אחד לא עובד היה גדול יותר ממה שהיתה מקבלת לו המפרנס העיקרי היה עובד בשכר מינימום, לכן לא היה לו אינטרס לצאת לעבוד. הרי מי ילך לעבוד אם הוא יכול לשבת בבית ולקבל יותר כסף? אחרי הקיצוץ משתלם יותר לעבוד מאשר להישאר בבית והתוצאה היא שיותר אנשים עובדים ופחות מובטלים.

ישנם אנשים שהיו מובטלים כל כך הרבה זמן שהם כבר לא יודעים איך למצוא עבודה ואיך לשמור עליה, אם הם כבר הצליחו למצוא עבודה. ישנם אחרים שמרמים ולא באמת מחפשים עבודה. בשתי האוכלוסיות האלו נועדה לטפל תוכנית ויסקונסין, שעד עכשיו הצליחה בצורה מצויינת. לא סתם אירגוני שמאל כלכלי/חברתי מתנגדים לתוכנית - היא מוכיחה שזו לא החברה שבגללה אין למובטלים עבודה אלא התנהגותם של המובטלים עצמם.

עובדתית אבל, לפי כתבה של סבר פלוצקר (הכתב הכלכלי הבכיר של ידיעות ואולי במדינה) הצמיחה ממוצעת בזמן שלטון המערך היא 9% לשנה. של הליכוד 2%.

הציחה הגדולה ביותר השנים האחרונות הייתה בתקופתו של ברק.

"יש שקרים, שקרים נתעבים וסטטיסטיקה" - מי אמר את זה, מארק טווין או ד'ישראלי? אני כבר לא בטוח.

בחירה מדוקדקת של טווח הנתונים שלך יכולה להפוך כליל את התמונה. למי אכפת מההיסטוריה העתיקה? השנה האחרונה של ברק הסתיימה בצמיחה שלילית, ביבי עזב את משרד האוצר בצמיחה של 5% לשנה. מצא את ההבדלים.

אני מאד מסכים עם המדיניות הכלכלית של ביבי. אני חושב שאם לא היינו עושים את זה אז היינו עושים את זה אח"כ. זה מה שהיה צריך לעשות. הבעיה של ביבי היא הBIBIFACTOR נקרא לזה. הוא משקר אפילו לעצמו. אם הוא היה תומך באריאל שרון עד הסוף כנראה הוא היה המבויל בסקרים היום. הוא כל הזמן זיגזג בדעותיו. גם כשהיה ראש ממשלה הוא החזיר הכי הרבה שטחים, ללא תמורה, אך בכל זאת חידש את הבנייה בהתנחלויות וכך חיסל סופית את אוסלו.

ביבי לא משקר יותר מהפוליטיקאי הממוצע. זיגזוג? אם ביבי לא היה מתפטר כשהתפטר, איך הוא יכול היה לתקוף את קדימה בנושא ההתנתקות? לו הוא היה נשאר במשרד האוצר, היום היו לליכוד כמה מנדטים פחות.

ביבי מסר לפלשתינאים פחות שטחים מאשר רבין והבניה בהתנחלויות מעולם לא הופסקה. שלא לדבר על כך שבניה בהתנחלויות לא אמורה לשנות לגבי אוסלו, הרי אם מפנים בסופו של דבר את ההתנחלויות, לא משנה כמה בתים נבנו בהן בינתיים ואם לא מפנים, אין סיבה לעצור את הבניה.

4 מיליון איש?

רק שלושה מיליון, אולי פחות. לא שהמספר המדוייק משנה, זה עדיין רצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...