למי אתם מצביעים? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

זה דבר אחר לחשוב על הלוגיסטיקה של העניין...

איפה ראית אותי מדבר על לוגיסטיקה?

אגב, IG אחלה תגובה

הפחד מגזענות מסנוור פה אנשים

אנשים צריכים לפקוח את העיניים ולהתחיל לעשות הכללות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולשפוך סודה קאוסטית זה אהבה...

לרסס בM16 זה מחווה רומנטית פשוט...

האם בגלל שיש 2-3 מתנחלים בני זונות מכלל המתנחלים, שהוא ציבור נהדר, נשמיד גם אותם?

למה זה קשור?

ברטון, זה לא הכללות שצריך לעשות, צריך להתחיל להסתכל על המצב כמו שהוא, בצורה אובייקטיבית, לתכנן דרכי פיתרון* וליישם אותם! מה שבטוח זה שצריך שינוי. כלשהו.

(אובייקטיבית: יש פיגועים- מוצאים את אשמים, גורמים להם ולכול החברים שלהם לא לעשות יותר פיגועים. אחרי שיהייה שקט החיילים יוכלו לצאת מהשטחים והתיזוזים שהם עושים לערבים יפסקו. זה לא שהחיילים נהנים שם יותר מידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאתה לא יכול לדעת מי הוא מחבל ומי הוא לא

עוד לא מצאו מסננת שכזאת

ולכן הפיתרון חייב להיות עונש קולקטיבי = הכללה

ובתור התחלה, לנתק לפלסטינים את החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש לי טרואמה מהשואה, מה לעשות, אפילו שלא הייתי שם, מספיק שסבא וסבתא שלי ניצולי שואה זה נחרט איפשהו.

אני לא רוצה שזה יקרה או לנו, או באשמתינו למישהו אחר, פשוט לא.

מסנוור? לא, ברור שהיה עדיף בלי ערבים, אבל ראבאק, הם פה, וזה לא ממש משנה מה הם עושים, אי אפשר להכניס אותם למחנות ריכוז ופשוט להרעיל אותם עם סנטקס, אפילו שהם היו רוצים לעשות לנו את זה בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה קשור?

ברטון, זה לא הכללות שצריך לעשות, צריך להתחיל להסתכל על המצב כמו שהוא, בצורה אובייקטיבית, לתכנן דרכי פיתרון* וליישם אותם! מה שבטוח זה שצריך שינוי. כלשהו.

(אובייקטיבית: יש פיגועים- מוצאים את אשמים, גורמים להם ולכול החברים שלהם לא לעשות יותר פיגועים. אחרי שיהייה שקט החיילים יוכלו לצאת מהשטחים והתיזוזים שהם עושים לערבים יפסקו. זה לא שהחיילים נהנים שם יותר מידי)

זה קשור לזה שאתה אומר שבגלל שיש מחבלים פלסטינאים צריך להרוג את כולם.

אבל יש גם "מתנחבלים" ששפכו סודה קאוסטית על חיילים, האם בגלל זה צריך להרוג את כל המתנחלים (ולשניה אפילו שלא יחשבו שאני אומר משהו כזה) ?

השאלה היא האם אתה חושב שרק בגלל שנולדת לאמא פלסטינאית מגיע לך לההרג? אתה באמת מאמין שיש לנו 4 מיליון מחבלים פוטנציאלים? אתה לא מאמין ש99% מהאוכלוסיה שם פשוט רוצה לחיות בשקט, במדינה משלהם?

אני לשניה אחת לא מצדיק תחלאות אדם שעושים משהו בלפגוע בישראלים, אבל אם נולדת בן אדם אתה בן אדם, לא משנה מה עובר במוח שלך*

ודרך אגב, למה אתה מצביע ליברמן? הוא נראה לי שמאלני מדי בשבילך, כמעט כמו ביילין, לך על מרזל

*דרך אגב - הוכח במחקרים מדעיים.

עוד לא מצאו מסננת שכזאת

לנתק מהחשמל שונה מלהשמיד אותם, ושוב אמצעי דרסטי אבל יכול להיות שאפשר לשקול אותו לפרקי זמן מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנתק מהחשמל שונה מלהשמיד אותם, ושוב אמצעי דרסטי אבל יכול להיות שאפשר לשקול אותו לפרקי זמן מסוימים.

ברור שזה שונה

זה פרקטי. השמדת עם זה פשוט לא פרקטי/לא ריאלי/לא מעשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא מצאו מסננת שכזאת

אם זה מה שדרוש...

לפי דעתי צריך להתחיל עם עונש ראווה של קבוצה קטנה יחסית. אם זה לא יעזור להתקדם לאמצעי שיכנוע יותר משמעותיים. כבר כתבתי את זה איפשהו...

RK, תשאל את סבא\ סבתא שלך אם הם מתנגדים לריכוז הערבים במחנות... לא שאני בעד, אבל אתה צריך להבין משהו: מדינת הוקמה כדי להגן על העם היהודי. זה הערך העליון שלשמו המדינה קיימת. הערך הזה מקדש מבחינתי את כל האמצעים.

זה לא שאנחנו התחלנו את המלחמה הזאת ומתנכלים לערבים בלי סיבה, אנחנו נגררנו לעימות הזה נגד רצוננו! עוד לפני קום המדינה הישוב היהודי ניסה להגיע להסדרים על הערבים. הם דחו כל הצעה ופתחו במלחמה מזויינת. ושוב: מבחינתי המצב הזה לא יכול להימשך! 50 שנה של מלחמה זה הרבה יותר מידי!

עדכנתי את התגובה הקודמת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש לי טרואמה מהשואה, מה לעשות, אפילו שלא הייתי שם, מספיק שסבא וסבתא שלי ניצולי שואה זה נחרט איפשהו.

אני לא רוצה שזה יקרה או לנו, או באשמתינו למישהו אחר, פשוט לא.

מסנוור? לא, ברור שהיה עדיף בלי ערבים, אבל ראבאק, הם פה, וזה לא ממש משנה מה הם עושים, אי אפשר להכניס אותם למחנות ריכוז ופשוט להרעיל אותם עם סנטקס, אפילו שהם היו רוצים לעשות לנו את זה בשמחה.

מי שרוצה להרוג אותי - אני חד וחלק רוצה להרוג אותו ראשון, ללא שום רגשות אשמה.

אז כן - אם מישהו מנסה להרוג אותך (זה לא סתם "רוצה", אלא מנסה בפועל לעשות את זה פעם אחר פעם!) ואתה משום מה מנסה להגן עליו - כנראה שאתה מסנוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה שונה

זה פרקטי. השמדת עם זה פשוט לא פרקטי/לא ריאלי/לא מעשי

כשאתה אומר לא פרקטי, מבחנתי זה לוגיסטיקה....

אם זה מה שדרוש...

לפי דעתי צריך להתחיל עם עונש ראווה של קבוצה קטנה יחסית. אם זה לא יעזור להתקדם לאמצעי שיכנוע יותר משמעותיים. כבר כתבתי את זה איפשהו...

RK, תשאל את סבא\ סבתא שלך אם הם מתנגדים לריכוז הערבים במחנות... לא שאני בעד, אבל אתה צריך להבין משהו: מדינת הוקמה כדי להגן על העם היהודי. זה הערך העליון שלשמו המדינה קיימת. הערך הזה מקדש מבחינתי את כל האמצעים.

זה לא שאנחנו התחלנו את המלחמה הזאת ומתנכלים לערבים בלי סיבה, אנחנו נגררנו לעימות הזה נגד רצוננו! עוד לפני קום המדינה הישוב היהודי ניסה להגיע להסדרים על הערבים. הם דחו כל הצעה ופתחו במלחמה מזויינת. ושוב: מבחינתי המצב הזה לא יכול להימשך! 50 שנה של מלחמה זה הרבה יותר מידי!

עדכנתי את התגובה הקודמת שלי...

סבא שלי, שכל המשפחה שלו הושמדה בשואה, מאד מתנגד.

כל משחושב שצריך להרוג פלסטיאני רק על זה שהוא פלסטינאי, מוזמן להתטרף לשאר עם במרכז...

אני חושב שרק מרזל רץ על המצע הזה וגם זה לא בטוח (לא נראה לי מותר לרשום את זה במצע).

מזל שקדימה + עבודה + מרצ >65 מנדטים

ולקדימה/אחורה למה אתה חושב שכל הפלסטינאים מנסים להרוג אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחושב שצריך להרוג פלסטיאני רק על זה שהוא פלסטינאי, מוזמן להתטרף לשאר עם במרכז...

לא רוצים להרוג אותם רק בגלל שהם פלסטינאים

מצידי שיהיו סקוטים

אם הם רוצים ופועלים להשמדתי - דינם מוות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכניס לראש שאין דרך להבדיל בין טרוריסט ובין אזרח פשוט

חייבים עונש קולקטיבי

יודע מה, עזוב לרגע השמדת עם. אני רואה שלא נגיע להסכמה בעניין.

מה דעתך על זריקת פצצה של 10 טון על אחת מההפגנות החמושות של החמאס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצים להרוג אותם רק בגלל שהם פלסטינאים

מצידי שיהיו סקוטים

אם הם רוצים ופועלים להשמדתי - דינם מוות!

+

99% שמתנגדים לטרור לא בוחרים באירגון כזה לעמוד בראש המדינה שלו!

זה שיש 20 אחוז שמתנגדים לטרור לא מעודד אותי. רוצה שיטה לחסל רק את הטרוריסטים? זרוק פצצה באיזה הלוויה שלהם או באיזה תהלוכה של חמס. מעשה לא אנושי תגיד? מבחינתי זה שקול לשריפה מבוקרת של עשבים כדי שלא יתלקחו בספונטניות ויגרמו לשריפה גדולה. *נכתב לפני שראיתי את התגובה של ברטון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...