מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות

yuval1101

Recommended Posts

sagi_10: המארז נשמע מצוין אבל.... הקישור לא טוב, צריך לעשות משתמש בפורום ( מה שאני לא מתכוון לעשות ) אז תן לי בבקשה קישור

אחר שעובד כי אני מת לראות :jump:

pika007: אל תדאג בקשר לספק כוח בכלל, יש לי כבר ספק 480W והוא מצוין ( נ.ב- הכרטיס מסך שלי עלה לי 2300 אבל זה שולי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה בולשיט רץ בדיון אחד.

הסופרנו הוא לא אופציה,זבל טהור,ביזבוז כסף מושלם.

ב600 ש"ח יש כ"כ הרבה טובים שאני לא מבין איך הגענו לדבר על של TT(אני מעולם לא הבנתי למה בכלל לדבר על המארזים הנוראיים האלו)

gigabyte 3d aurura

coolermaster centriun 532

antec lanboy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם אתה מדבר על איכות אז הייתי מוריד את ה-ג'יגהבייט מהרשימה.

אבל אם היית קורא את העמודים היית מבין שהם לא ממש מתאימים לו, אם כי ה532 יהיה עדיף על הסופרנו עם החלון והפתחים עליו. (מה רע בחלון ןבפתחים עליו ציינתי כמה פעמים).

אני עדיין חושב שה-6919/6920 הם המארזים הכי מתאים לדרישות מארז שקט, סרקולציה טובה, ומחיר. מבחינה אסטטית יש אולי מה להתווכח, במיוחד אם יש כוננים לבנים -אבל אפשר ךצבוע אותם לשחור אם זה מפריע.

אם רוצים לשפר איוור כבר עדיף מאוורר גג שמוציא אוויר חם מאיוורר צדדי, אבל לשניהם חסרונות למי שמחפש גם מארז שקט.

צודק מי שאמר שלהשתיק רכיבים יהיה יותר יעיל וגם את זה ציינתי בפוסטים קודמים שלי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט קראתי במקרה לפני איזה חודש כמה תלונות על האיכות שלו, לא זוכר איפה זה היה או ב-SPCR או ב-Anandtec

בנוסף מארזי אלומיניום אומנם יפים יותר ובעיקר יש להם יתרון שהם קלים יותר אבל ציפופת החומר שלו הוא גם הגורם שעושה אותו ללא מתאים כ'מארז שקט', האלומיניום נוטה לוויברציות (תקרא למשל את הביקורת של הלנדבוי ב-SPCR הם גם מסבירים על כך בהקדמה לרשימת המארזים הממולצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז של ג'יגהבייט מצויין מאוד , מלבד זה שהוא נראה טוב (עניין של טעם) הוא שקט, מאוורר

ובעל הנדסת אנוש מצויינת.

וקיבל שבחים בכול אתר רציני

וגם הקולר מאסטרים למיניהם

אני רוצה למכור את המארז שלי עכשיו שהוא מארז איכותי וטוב , כדי לקנות את הג'יגהבייט

אל תשווה אותו לסופרנו בכלל וגם לא לHEC ( לומרות שהוא לא רע בתור מארז תקציבי אפילו הייתי מעדיף אותו על הסופרנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם אתה מדבר על איכות אז הייתי מוריד את ה-ג'יגהבייט מהרשימה.

אבל אם היית קורא את העמודים היית מבין שהם לא ממש מתאימים לו, אם כי ה532 יהיה עדיף על הסופרנו עם החלון והפתחים עליו. (מה רע בחלון ןבפתחים עליו ציינתי כמה פעמים).

אני עדיין חושב שה-6919/6920 הם המארזים הכי מתאים לדרישות מארז שקט, סרקולציה טובה, ומחיר. מבחינה אסטטית יש אולי מה להתווכח, במיוחד אם יש כוננים לבנים -אבל אפשר ךצבוע אותם לשחור אם זה מפריע.

אם רוצים לשפר איוור כבר עדיף מאוורר גג שמוציא אוויר חם מאיוורר צדדי, אבל לשניהם חסרונות למי שמחפש גם מארז שקט.

צודק מי שאמר שלהשתיק רכיבים יהיה יותר יעיל וגם את זה ציינתי בפוסטים קודמים שלי פה.

הם באמת נראים מארזים טובים אבל ה-6919 בעל 2X80cm מקדימה, ולא כבר אמרנו שזה פחות מומלץ?

אל תדאגו, יש לי כונן שחור ( צורב ).

גם אני חושב שמאוורר בגג זה מצוין אבל באיזה מארז בתקמיב שלי יש אחד כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על כמה ביקורות על Aurora ואכן מדובר במארז עם יכולת קירור טובה וכלום מציינים איכות טובה, בקירור הוא דומה מאד +/- לשארק של TT אבל הוא עשוי מאלומיניום של 1mm (לא מספיק עבה למניעת וויברציות שלא כמו מפח) ויש פתח גדול בצד המארז כך שזה מארז מצויין אבל לא למי שמחפש את המארז השקט.

ובפעם המיליון:

בגרסאות הישנות של 6919 יש 2x80 אבל בגרסאות החדשות, של היום, יש 1X120 (אתה רק צריך לוודא מה יש במקום שאתה קונה ממנו)

6919 ו 6920 ההבדל העיקרי הוא בחזית המארז כך שאין איזו העדפה פרקטית ביניהם.

אגב ראית את הווידאו?

והם מגיעם בפח עבה יותר של 1mm (להבדיל מ- 0.8 )

לא מכיר מארז עם מאוורר גג בתקציב שלך, אפשר מקס' לחתוך פתח ולהוסיף מאוורר, אם אתה טיפוס שעובד קצת עם הידייים לא תהיה לך בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להשוות איכות לזבל.

לשארק יש יותר מידי בעיות שמתחילות באיכות ונגמרות בפילטר הדפוק שלו (ובבקשה אף פעם אל תגיד שהשארק שקט,כי הוא ממש לא)

spcr פעם עשו כתבה על מה שנקראה "אפקט האלומיניום" והגיעו למסקנה שאלומניום מבחינת רעש הוא בידיוק אותו דבר כמו פח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מעריך את העזרה של כולכם! תודה אבה :xyxthumbs:

אבל אני מבקש שתהיו רלוונטיים לתקציב שלי, התקציב שלי הוא רק 600 שקל, וחלק מהמארזים שאתם מדברים עליהם עולים יותר מדי!!!

הנה כמה בתקציב שלי שאני רוצה את הדעה שלכם עליהם:

1) Codegan SP8011

2) Codegen SP6097 Midi Tower

3) Codegen SP6079 Midi Tower (יש לו מאורר בגג אבל אני לא יודע את גדלי המאווררים, לא משנה אם המאוורר בדלת קטן, אני מקסימום לא אשים בו כלום ).

4) Thermaltke SViking VA4000BWS

אני אשמח אם תביאו לי מידע על המארזים האלה כי לא מצאתי באתר בית שלהם :jump:

עוד 2 שאלות:

1) אני אני מתלבט בין ה-6A19 לבין ה-6920 ולבין -6919, הבחירה הכי טובה היא ה-6920? ( הוא יותר גדול מה-6A19 ואין לו משהו שאין ל-6A19-

ותתקנו אותי אם אני טועה + הוא עבה יותר ) ( יש לו מאורר של 120mm מקדימה ול-6919 יש 2X80mm ואין עוד הבדל בניהם- ותקנו אותי אם אני טועה )

2) מה אתם לא כלכך לא אוהבים ב- TT SOPRANO, ( ואל תגידו שזה החלון כי אפשר לקנות אותו בלי החלון )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יובל..כל הכבוד לדוקטורט על המארז :xyxthumbs:.אבל זה רק מארז.אני מדבר אתך מניסיון.יש לי את הסופרנו והוא מארז מעולה.אמרתי לך מה החסרונות שלו.הדלת המעצבנת(במידה ואתה לא משתמש הרבה בכוננים,אז אין בעיה).

בעיה שניה זה שצריך לחזק עם ברגים כרטיסים שהם לא ב-PCI.

יש לו ספק טוב,הוא גדול.מאוורר,וענה לך עוד אחד שגם שלו מארז קריר.יש גישה לכל דבר.הוא נוח..אני לא מבין מה אתה מחפש.עדיף כמובן לשמוע דעות.אבל ניסיון ממי שיש לו זה עדיף,אתה לא חושב?

בתקציב שלך לא תמצא מארז איכותי ממותג במחיר הזה.וחוצמזה אני חוזר פעם עשירית על המשפט:מארז שקט זה רק מארזי .אבל..הם יקרים מאוד כי רוהב הקירור הוא פסיבי.

יש לו שלושה מאוררים.קדימה ואחורה 120.ובצד 92.מה אתה מחפש יותר?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלו זבל

ליאור,הוא יותר טוב מג'נרי. לא רשמתי מעולה..אבל אני לא חושב שזבל.מה הכוונה זבל?מתחים לא יציבים?קורס?מתחמם?אפשר להגיד על ספק של TT 430W זבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט

הוא TT TR2 430W

מוציא בקושי 18A ב 12V, בנוי מחומרים סינים זולים

זה ספק זבל

לזה קוראים הרמה הכי גבוהה שתמצא בספקים הג'נריים

או בקיצור הרע במיעוטו מבחינת ספקים ג'נריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...