מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות

yuval1101

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המאווררים שמצורפים למארזים של TT אפילו לא מתקרבים לשקטים

לא כלכך איכפת לי מהמאווררים מכיוון שאני יכול לבקש להחליף אותם לאיכותיים ( כמבן בתוספת כספית ), מה שכן איכפת לי הוא איפה אפשר לשים

מאווררים ובאיזה גודל וגם במקרה שיש אז האים החלון רועש. בקיצור המבנה של המארז חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם זה שיש פתח לכיוון שלך יוצר בעיה.

עם הפילטר אין בעיה אבל הצינור אויר הוא גם צינור רעש.

מבחינת שקט נראה הייתיהולך על ה-6919 כי הפח שלו יותר עבה 1mm, (אין לך חיבורים בגג כך שאם פעם תרצה תוכל להוסיף מאוורר גג, ונראה לי הוא מספיק גבוהה להוסיף לו 120 נוסף מקדימה - בשני המקרים דרוש חיתוך של המארז, אני לא הייתי עושה כלום כרגע). המבנה הפנימי שלו יותר טוב לטעמי אך הוא פחות עמוק מהסופרנו. הבעיה שלו היא מבחינה אסטטית חיצונית, כך שאם אתה רוצה מארז שחור והכוננים לבנים ...

לסופרנו פח פחות עבה 0.8mm אבל מספיק טוב, מבחינה פנימית טיפה פחות טוה אבל לא קריטי, הוא רחב מהרגיל מה שנותן לו יתרון בנוחות הרכבה ופירוק, והדלת פותרת את הבעיה האסטטית. (פה לא תוכל לעשות מוד גג אבל אולי יהיה מקום ל-120 נוסף מקדימה)

6A19 - דומה מאד ל-6919 רק יותר קטן, פח 0.8 ובחצי מחיר.

- אם אתה לא רוצה להתפשר על "מארז שקט" לך על 6919

- אם אתה רוצה גם אסטטיקה לך על הסופרנו-ללא חלון עדיף.

הבעיה היא של 6919 יש מקדימה 2X80mm שזה יותר מרעיש ופחות טוב. זה לא נותן לו חיסרון על פני ה-SOPRANO?

לא כבר עדיף את ה-6920?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כלכך איכפת לי מהמאווררים מכיוון שאני יכול לבקש להחליף אותם לאיכותיים ( כמבן בתוספת כספית ), מה שכן איכפת לי הוא איפה אפשר לשים

מאווררים ובאיזה גודל וגם במקרה שיש אז האים החלון רועש. בקיצור המבנה של המארז חשוב לי.

המחיר של המארז + 2 מאווררים יהיה גבוה מדי לדעתי בשביל מארז ממוצע ומצועצע

Compucase 6A19 עם שני מאווררים שקטים יעלה הרבה פחות ויהיה לא פחות טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא של 6919 יש מקדימה 2X80mm שזה יותר מרעיש ופחות טוב. זה לא נותן לו חיסרון על פני ה-SOPRANO?

לא כבר עדיף את ה-6920?

בגרסאות הישנות של 6919 יש 2x80 אבל בגרסאות החדשות, של היום, יש 1X120 (אתה רק צריך לוודא מה יש במקום שאתה קונה ממנו)

6919 ו 6920 ההבדל העיקרי הוא בחזית המארז כך שאין איזו העדפה פרקטית ביניהם.

אגב ראית את הווידאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו ללא החלון מכיוון שאומרים שהחלון מרעיש ( בגלל הויברציות ) ובלי החלון זה פחות מרעיש.

אז אני רוצה לשאול אותך כאחד בעל נסיון: החלון מרעיש? יש ויברציות?

ועוד דבר, בקשר ךכרטיס PCI, אתה אומר שצריך ( יותר נכון חובה ) להכניס ברגי חיזוק ( שלא מגיעים עם המארז ) בשביל יציבות? ואם כן אז מאיפה משיגים ברגים כאלה?

אין שום ויבראציות ושום כלום.המארז הוא איכותי וללא רעשי "ברזל" או רעשי "פלסטיק" רופף.מה שכן עשיתי ניסוי ומה שמרעיש זה יותר מאוררי הספק כוח ומאורר המעבד.למה אני אומר?כי לידידה שהרכבתי SWING עם תוספת מאורר קדמי,הרכבתי לה מוורר של TT על המעבד,והספק שלה יותר שקט.

המארז הכי שקט שראיתי(חחחחחח כי לא שומעים אותו) הוא של חבר עם מארז ל-.פשוט לא יאומן!מחשב תותח ללא טיפת רעש,אמממה,יקר!כי זה פסיבי של ספק הכוח ושל המארז.

שכחתי(עריכה):מגיעים לך גם ברגים,אז אל תדאג.ואין צורך את הכל לחזק עם ברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לקחת 6A19 ולעשות לו מוד, ולהשתמש בקירורים של cooling

לכ. מסך קח סיילנסר

למעבד קח פריזר (תקציב נמוך יותר-170 ש"ח)

או אם יש לך יותר כסף לבזבז- סוניק טאוואר עם Silent wheel של ת'רמלטייק, מאורר חרישי ביותר, באמת לא שומעים.

במקום 2 המאווררים שמגיעים של Glacialtech (הם טובים, די שקטים) שים שני מאווררי טורבינה של קולרמאסטר, לא שומעים אותם בכלל.

מה נשאר שעושה רעש? רק הספק. אתה יכול להחליף ספק לאחד עם מאוורר 120 מ"מ

כל זה יוצא לך בערך במחיר של הסופראנו, ואתה מקבל מערכת חרישית שכמעט אי אפשר לשמוע.

לי אישית יש סיילנסר64 על המעבד, סיילנסר על הכ. מסך, מאוורר אחד של Glacialtech מאחורה ו TT smart fan Blue led מקדימה.

הדברים החידים שעושים רעש זה המאוורר של ת'רמלטייק והספק (למרות שהוא די שקט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהמאוורר הזה אין שום דבר שמרעיש לי במארז

ואם אני מוריד לו את המתח אז האיוורור נפגם (כבר הורדתי אותו ע"י ה CoolDrive 6)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז TT SHARK ...

מלבד שיש לו אשר אוהבת מאד אבק ... המארז קר מאד (מאד !) ובא עם 2 מאווררים מובנים

הטמפרטורה של המעבד שלי עומדת על 21 מעלות (קבוע) .. והטמפרטורה של המארז 25 מעלות ..

עם יש לך את הכסף (ואת הכוח לנקות פעם בשבועיים אבק) אז זה המארז !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? עד כדי כך מכניסה אבק?

למען האמת אין לי את התקציב ל-SHARK עכשיו :'( כבר אמרתי מקודם שלא מזמן קניתי כרטיס מסך ב-2300 ש"ח אז...

מה אתה אומר על ה- AeroCool Aero-X204 ? או על משהו אחר עד 600 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בא ושואל את עצמי:

נושא של 5 עמודים ואף אחד לא ממליץ על הטרנספורמר?? הוא עולה 400 שח!!

ובא איתו שני מאוררים 80 בצד הדלת מאוורר 120 מאחורה מאורר 80 בלמעלה ועוד מקום ל-120 בקדימה

תמונות:

http://www.warrock-il.com/forum/showthread.php?t=237

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו תשאל את עצמך את זה-

למה לא הציעו את הטרנספורמר?

התשובה- הוא בא בלי ספק.

עוד ספק נורמלי של 400 וואט ומעלה (לבנאדם יש כרטיס מסך ב 2500 ש"ח) יעלה 350-400 ש"ח.

מה שמביא אותנו למחיר של 750-800 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...