מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש, שם עין על ה-TT SOPRANO, מחפש דעות נוספות

yuval1101

Recommended Posts

אני רוצה להחליף את המארז שלי ויש לי שאלה:

בדלת של המארז יש צינור מפלסטיק שמקשר בין המאורר של המעבד החוצה.

אני רוצה לדעת אם אפשר להוציא את הצינור הזה מהמארז ולשים אותו במארז החדש שאני אקנה אם יש לו מקום

בדלת למאורר ( במקום מאורר )?

בנוסף אני רוצה לדעת עד כמה הצינור הזה עוזר? האם אפשר לוותר עליו?

אני רוצה מארז שיהיה כמה שיותר שקט ובעל יכולות כמה שיותר טובות עד 600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קוראים לזה..אוייש שכחתי איך קוראים לזה..חחחחח..

קיצר אתה יכול להעביר את זה אין בעיה.

ומה שזה עושה בתכלס זה שבמקום שהמאוורר של המעבד יקח ת'אוויר החם[?] מהמארז הוא לוקח אוויר טרי מבחוץ.

אם בתוך המארז שלך חם אז זה כן עוזר..אם לא אז לא..

עריכה:

תעלה? קוראים לזה תעלה, לא ?

קוראים לזה שרוול!!! שרוול כה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה איר דאקט, וזה דפוק.

את שלי העפתי, והטמפ' של המעבד ירדה ב 2 מעלות

איר דאקט חוסם את המעבר של האוויר החם למאוורר האחורי שמוציא אוויר.

מה? באמת אחרי שהורדתה את האיר דאקט טמ"פ המעבד שלך ירדה ב-2 מעלות?

אז אתה אומר שעדיף בלי?

שמע... מה שאמרתה באמת חידש לי (במקרה וזה נכון ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה מתרכז כרגע בטפל, תתרכז קודם האיזה מארז יתן לך אוורור טוב יותר ועונה על הצרכים שלך (שקט גודל מקומות לכוננים תקציב וכ"ו)

את האייר דקט אמרו לך שאתה יכול להוסיף (תצטרך לחתוך פתח בשבילו), לדעתי זה יעזור אולי במקרה של לא טוב/סטנדרטי.

אתה יודע איזה מארז אתה קונה? ומה יש לך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה מתרכז כרגע בטפל, תתרכז קודם האיזה מארז יתן לך אוורור טוב יותר ועונה על הצרכים שלך (שקט גודל מקומות לכוננים תקציב וכ"ו)

את האייר דקט אמרו לך שאתה יכול להוסיף (תצטרך לחתוך פתח בשבילו), לדעתי זה יעזור אולי במקרה של לא טוב/סטנדרטי.

אתה יודע איזה מארז אתה קונה? ומה יש לך עכשיו?

אני כרגע ב"היתלבטות".

יש מארז מסוים שאתה ממליץ עליו? (אני רוצה שיהיו לו 2 מאוררים מקידמה ומאחורה של 120mm)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן תקציב...

וקצת יותר מידע, אתה רוצה טאוור או מיד?

אלה טובים מאד אבל גם יקרים:

Antec Sonata II

Antec P150

Antec P180

Lian-LI סדרה 1100/2100

יש גם ל-silverstone כמה נחמדים.

מאלה לעיל אני הייתי מתאמץ לכיוון הP150 או אפילו P180

מארזים זולים יותר ולא רעים יש ל-Compucase ו-Coolermaster

ועוד משהו,אם אתה מתכוון ל- 2x80mm מקדימה אז עדיף כבר 120 אחד שממנו עדיף יהיה 2x92mm כמו ב-P150.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן תקציב...

וקצת יותר מידע, אתה רוצה טאוור או מיד?

אלה טובים מאד אבל גם יקרים:

Antec Sonata II

Antec P150

Antec P180

Lian-LI סדרה 1100/2100

יש גם ל-silverstone כמה נחמדים.

מאלה לעיל אני הייתי מתאמץ לכיוון הP150 או אפילו P180

מארזים זולים יותר ולא רעים יש ל-Compucase ו-Coolermaster

ועוד משהו,אם אתה מתכוון ל- 2x80mm מקדימה אז עדיף כבר 120 אחד שממנו עדיף יהיה 2x92mm כמו ב-P150.

התקציב שלי הוא עד 600 שקל, ואני רוצה 120mmX2 מקדימה ומאחורה.

יש 2 דברים הכי חשובים לי והם שלמארז תהיה יכולת איורור גבוה מאוד ושהוא יהיה סופר שקט, אם אין אותם במארז אז אני לא אקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכח מסופר שקט בתקציב הזה כי אפילו האנטקים שציינתי וה Lian-Li לא כאלה.

מארזים עם קונפיגורציה כזאתי של מאווררים אני לא מכיר כעקרון המארזים עם האיוורר הטוב משתשמשים במחיצות ובתצורת מאווררים קצת שונה והם מהיקרים, P150 חידש בשימוש של שני מאווררי 92 מקדימה ואני לא מכיר משהו דומה. כמובן שאלה משתשים באמצעים נוספים של השקטה כמו שכבות וויניל וגורמטים מגומי.

אחרי אלה יש את הקבוצה של 120 מקדימה ואחד נוסף מאחורה.

אם אתה בעניין מודים אז הייתי הולך על מארז טאוור ומשנה לו את מערך המאווררים ומנסה למצוא פתרונות השקטה יצירתיים מגומיות/דיסקיות סיליקון וחומרים אקוסטיים.

ומידה וזה לא ההמצב עשה מאמץ לכיוון ה-P150- בסביביות 1100 שקל- בעיקר אם אתה צריך גם ספק, אם אין לך צורך בספק P180.-בסביבות 1050 שקל הוא מארז גדול יותר ושקט יותר.

הסונטה II נופל לתקציב שלך והוא מארז טוב נחשב לשקט יחסית ומגיע עם ספק.

באותו סדר גודל יש גם את הסילבר סטון TJ05 וקצת מעליו TJ06 - מארזי אלומינים

אנטק SLK3800B גם מארז נחמד כ-750 שקל

ויש לך מארז זול שכולם ממליצים עליו עושה עבודה טובה עם שני מאווררים 120 אחד מקדימה שני מאחורה 6A19 של Compucase

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסופרנו מארז מעולה לדעתי

לא צריך מארז ב 1000 שקל בשביל להנות ממנו

ובשביל להוריד רעש צריך לשים בדפנות הדלתות של המארז ספוגים משהו בסגנון מיוחדים

זה ספוגים אקוסטיים שבולעים כביכול רעש

זה לא יהיה חרישי לגמריי

רק יוריד קצת מהרעש

אבל זה יוריד את יכולות הקירור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל אתה ממליץ לי על הSOPRANO, ללכת עליו?

ושנית, איך הספוגים פוגעים ביכולות הקירור? עד כמה הם פוגעים, והאים הם פוגעים יותר מאשר שהם מחלישים את הרעש? ואיפה אפשר לקנות אותם או שצריך לעשות אותם ידני?

יש עוד משהו שאפשר לעשות בנוגע לרעש יותר יעיל שלא יפגע ביכולות הקירור או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל אתה ממליץ לי על הSOPRANO, ללכת עליו?

מארז נחמד, אהבתי את הדלת הקדמית הכפולה וגודל המארז, פחות אהבתי שמיקמו את האודיו וה-וUSB בגג המארז.

כל החיבורי פלסטיק האלה נחמדים אבל ברמה של גימיק, אין להם שום שיפור ברעש או משהו כזה. (ל-HDD יתכן שתשתמש בחיבורים משלך למנוע וויברציות). עדיף הדגם בלי החלון והמאוורר צד, אם אתה רוצה "עבודה" שקטה יותר.

בסה"כ נראה לי עדיף כבר ה-6A19, הוא יותר זול , יש לו את אותה הסירקולציה ואם תצטרך לחתוך את המארז זה פחות יכאב (ואם אתה רוצה שקט יתכן ותעשה זאת - החלפה של כלוב ה-HDD והסרה של הגרילים). החסרון שלו הוא קצת בגודל (אבל אותו רוחב) ועיצוב - שזה אינדיבידואלי.

אם אתה לא רוצה לשקיע בסונטה II אלה אופציות לא רעות בכלל. ברור שהם לא יהיו שקטים כמו P150, אבל אפשר לשדרג אותם למארזים שקטים.

הנה כמה ביקורת שכדי לך לקרוא:

http://www.silentpcreview.com/article75-page1.html - פרטים על שקט ואיוורור מארז, ובסוף הדף השני של הלינק תמצא טבלה של מארזים שקטים ממולצים עם לינק לביקורת שלהם ולאתר יצרן, כמו לP-180 וP-150. ויש לך פה מידע נוסף על השקטת מחשב.

http://www.trustedreviews.com/articles.aspx?sec=16&p=1 ביקורות למארזים, אבל לא ביקורות איכותיות כמו ב- SPCR

http://www.3dgameman.com/videos_case_main.html רשימה של ביקורת ווידאו למארזים שונים ביניהם ה-TT, הם נותנים רעיון כללי למארז איך הוא נראה פיצ'רים... (כמו ללכת לחנות ולפתוח מארז), אבל הביקורת עצמה ממש לא רצינית, אל תתייחס ל-Kickass, כל מארז מקבל את התואר הזה אצלו או את ה- 100%Kickass.

http://www.ocforums.com/showthread.php?s=&postid=2421432#post2421432 מוד נחמד שמישהו עשה ל6A19 אני הייתי עושה את זה קצת אחרת, זה יתן לך רעיונות וגם מראה לך את המארז.

ושנית, איך הספוגים פוגעים ביכולות הקירור? עד כמה הם פוגעים, והאים הם פוגעים יותר מאשר שהם מחלישים את הרעש? ואיפה אפשר לקנות אותם או שצריך לעשות אותם ידני?

יש עוד משהו שאפשר לעשות בנוגע לרעש יותר יעיל שלא יפגע ביכולות הקירור או משהו אחר?

לבידוד אקוסטי מה שתצטרך זו חבילה מוכנה כמו זאת, שכמובן אין בארץ, המשלוח שלה יקר והיא בכלל יקרה בבסיסה. האלטרנטיבה היא עשה זאת העצמך, אבל קשה להשיג חומרים בארץ. מה שלא תעשה תדאג להשתמש בחומרים לא דליקים!!!

מבחינת איוורור, יש מי שלא הרגיש בהבדל ויש מי שהמארז שלו התחממם במעלה שתיים, חשוב לא לחסום את סירקולציית האוויר ולא להשתמש בספוגים עבים מדי. כך את הערכה בקישור כדוגמה לעוביים.

דברים נוספים זה לא להשתמש בכלובים של המאווררים, להסיר את הגרילים שלהם (אלה אם כן יש ילדים קטנים בבית שיכולים לדחוף לשם אצבע), להשתמש בחיבורי סיליקון לא דליקים או כמו אלה של www.acoustiproducts.com, לעבוד אם מאווררים שקטים ובמוד 5V, ל-HDD אתה יכול לקנות encloser ל-5.25" או להחליף את הכלוב שלו בכלוב מבוסס גומיות סיליקון כלשהם (DIY) או פשוט לחבר עם דיסקיות סילקון רכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...