צריך המלצה על רסיבר ורמקולים 5.1 + כבלים - 4845 - 5000 ש"ח! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על רסיבר ורמקולים 5.1 + כבלים - 4845 - 5000 ש"ח!

yamedi

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות רסיבר ורמקולים שאוכל לחבר למחשב דרך יציאה אופטית, (זה ישמש בעיקר למשחקים וסרטים)

שהרכבתי את המחשב פה בפורום מפרטי מחשב המליצו על :

רסיבר :DENON AVR1705 6.1

רמקולים : MOREL BEAT 8 5.1

סה"כ : 3400 (בלי כבלים)

שהלכתי לחנות להתעניין בדגמים הנ"ל, המוכר אמר שיש לו משהו יותר טוב להציע לי,

הוא המליץ לי על :

רסיבר : SHERWOOD 6405 5.1

רמקולים : MAGNUM LORD 5.1

סה"כ : 3200 (בלי כבלים)

האמת שהוא השמיע לי סרט עם ההצעה השנייה שמעתי יותר טוב,

הוא אמר לי שהרמקולים האלה יותר טובים, כי הטויטר שלהם מופרד מהרמקול או משהו כזה.

רציתי לדעת מה אתם ממליצים ?

אחת מהאפשרויות למעלה ? או משהו אחר בכלל ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, דיברתי עם אנטולי שמומחה בתחום.

לטעמו בפחות מ 4.5-5 אי אפשר להשיג משהו ששווה את הכסף.

אם חשוב לך, הייתי מקצה 10,000 למחשב, שיהיה יפה מאוד, ו 5000 לסאונד, ומשנה את הכותרת בהתאם (או לחילופין מגדיל את התקציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, דיברתי עם אנטולי שמומחה בתחום.

לטעמו בפחות מ 4.5-5 אי אפשר להשיג משהו ששווה את הכסף.

אם חשוב לך, הייתי מקצה 10,000 למחשב, שיהיה יפה מאוד, ו 5000 לסאונד, ומשנה את הכותרת בהתאם (או לחילופין מגדיל את התקציב).

תשמע המחשב עצמו יותר חשוב לי מהסאונד,

אבל דבר עם אנטולי תעלה את הסכום ל4845 - 5000 ש"ח

כמו שדיברנו, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, בתקציב הזה כבר אפשר לדבר על מערכת שמורכבת מחלקים שאינם של חברות מדבקה. עם זאת, במידה ואתה רוצה באמת לקבל איכות ולא רק באסים מפוצצים, אני מציע לך לוותר על סאב.

מבחינת רסיבר, תכניס בתקציב הזה דנון 1706 או מרנטז 4400. לדעתי הם פחות או יותר ברמה דומה, והם בתקציב שלפי דעתי כדאי להשקיע בסאב אם התקציב הכולל הוא כ-4500 שקלים.

מבחינת , פה העסק בעייתי. בכל מצב הייתי ממליץ לך ללכת על סט של וורפידל מסדרת דיימונד 9, ואני ממליץ עליו בחום, הוא יתאים לך מאוד והוא סט משתלם מאוד. אם תרצה בכל זאת לנסות ולדחוף פנימה סאב, תבקש בחנות (תיגש לחנות סטריאו אמיתית ולא לחנות כמו טרקלין שמוכרת כל מוצר חשבל שקיים חוץ מאלה שהם טובים באמת) מסדרת דיימונד 8, אני לא מציע לך לרדת לרמה נמוכה יותר. כמו כן, תשמע מה עוד יהיה בחנות, אולי אתה תגיע למסקנה שהוורפידל יותר ממה שאתה צריך ותסתפק בפחות. כמו כן, אל תפחד לקחת שום דבר מתצוגה (או משומש לצורך העניין), מחזיקים המון שנים בלי שום בעיות, וגם מגברים מתצוגה או יד שנייה כמעט ולא עושים בעיות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, בתקציב הזה כבר אפשר לדבר על מערכת שמורכבת מחלקים שאינם של חברות מדבקה. עם זאת, במידה ואתה רוצה באמת לקבל איכות ולא רק באסים מפוצצים, אני מציע לך לוותר על סאב.

מבחינת רסיבר, תכניס בתקציב הזה דנון 1706 או מרנטז 4400. לדעתי הם פחות או יותר ברמה דומה, והם בתקציב שלפי דעתי כדאי להשקיע בסאב אם התקציב הכולל הוא כ-4500 שקלים.

מבחינת רמקולים, פה העסק בעייתי. בכל מצב הייתי ממליץ לך ללכת על סט של וורפידל מסדרת דיימונד 9, ואני ממליץ עליו בחום, הוא יתאים לך מאוד והוא סט משתלם מאוד. אם תרצה בכל זאת לנסות ולדחוף פנימה סאב, תבקש בחנות (תיגש לחנות סטריאו אמיתית ולא לחנות כמו טרקלין שמוכרת כל מוצר חשבל שקיים חוץ מאלה שהם טובים באמת) רמקולים מסדרת דיימונד 8, אני לא מציע לך לרדת לרמה נמוכה יותר. כמו כן, תשמע מה עוד יהיה בחנות, אולי אתה תגיע למסקנה שהוורפידל יותר ממה שאתה צריך ותסתפק בפחות. כמו כן, אל תפחד לקחת שום דבר מתצוגה (או משומש לצורך העניין), רמקולים מחזיקים המון שנים בלי שום בעיות, וגם מגברים מתצוגה או יד שנייה כמעט ולא עושים בעיות.

Anatoli.

תראה, אני חשוב לי בעיקר סרטים ומשחקים ולכן אני רוצה את הסאב,

אתה יכול לתת לי לינקים למוצרים שדיברת עליהם ?

אני מצאתי:

רמקולים : http://www.pompa.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=MOVIESTARE&Cat2Cat1ID=64&Cat2ID=196&aff=Zap

שלא נראה לי שזה הדגם שהתכוונת, אבל איך הם ?

רסיבר לא מצאתי,

אם אתה יכול לתת לינקים זה יהיה טוב מאוד,

מה שכן אני צריך קטנים, כי אין לי מקום לרמקולים הרצפתיים למרות שהסאונד שלהם נשמע יותר טוב.

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מקום לרמקולים גדולים, קח רמקולים מדפיים מסדרת דיימונד 9 של וורפידל, ותכניס בתקציב הזה גם סאב, לא אמורה להיות בעיה. זה יהיה אחלה סט. לא משנה מה, בשום אופן אל תקנה סטאליטים!

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=36686

את כל הרמקולים תוכל למצוא כאן:

http://www.lasercity.co.il/products.asp?Cat2Cat1id=3&Cat2ID=13

שים לב שהמחיר לא מצוין וצריך להתקשר בשביל לברר.

Anatoli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1706 הוא המודל החדש יותר, מבחינת איכות הצליל בכל הנוגע להגברה הוא לא ישמע הבדל, גם מבחינת מפענחים הם לא יציגו הבדלים, ההבדל היחיד ששווה משהו הוא המיקרופון שמשמש לכיול המערכת. במידה ויש בחדר בעיות אקוסטיות רציניות אפשר להשקיע את המאות הבודדות ולקחת אותו, אני אישית לא חושב שיש צורך מכמה סיבות:

1. המערכת הזו אינה מתקדמת במיוחד, ולכן לא תציג תוצאות טובות במקומות עם בעיות אקוסטיות מינוריות.

2. המערכות האילו תמיד מייבשות את הצליל, ומעלימות חלק מהגוון היפה שאנו אוהבים בצליל של המערכת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. המערכות האילו תמיד מייבשות את הצליל, ומעלימות חלק מהגוון היפה שאנו אוהבים בצליל של המערכת.

אני לא מסכים עם ההכללה הזו.

ה-RC בפיוניר שלי עשה פלאים, ועוד מדובר ב-RC פנימי ברסיבר ולא במודולי RC חיצוניים (ויקרים) שמאפשרים שליטה אפילו טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, יצא לי לשמוע בהרינגר שאני דיי בטוח שהרבה יותר רציני מהמערכת שלך, והוא מייבש את הצליל מאוד. יכול מאוד להיות שאצלך זה נגרם מהעובדה שהרמקול שלך לא ממש איכותי והיו לו כמה תחונות שלא אהבת. כשמחברים טוב שהצליל שלו מבחינתך הוא הצליל שאתה אוהב, ה-RC ישנה את הצליל שכן הוא מנסה להגיע להיענות שטוחה לגמרי לכל תדר, והתוצאה לא תהייה עדיפה ממה שיהיה בחדר עם בעיות אקוסטיות מינימליות ללא RC.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עשיתי בירור עם החנות שהבאת לי,

וזה הולך ככה :

רמקולים :

2 קדמיים : WHARFEDALE DIAMOND 9.0 מחיר 790 ש"ח.

2 אחוריים : WHARFEDALE DIAMOND 9.SR מחיר 790 ש"ח.

רמקול סנטר : WHARFEDALE DIAMOND 9.CC מחיר 790 ש"ח.

רמקול סאב : WHARFEDALE SW הקטן ביותר, מחיר 1330 ש"ח

סה"כ 3700 ש"ח

רסיבר :

AVR1705 Denon מחיר 1706 ש"ח

סה"כ מחיר כל החבילה : 5400 ש"ח

זה מעל התקציב שלי :'(, האם יש חלופה יותר זולה ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שתי אופציות אם אתה לא רוצה (ואתה לא רוצה!) לקנות מוצרי מדבקה:

1. לחסוך עוד ולהעלות את התקציב.

2. לחפש יש שניה. (אפילו רק חלק מהסט)

כמובן שתמיד אפשר לקנות את הסט הנ"ל בלי הסאב ורק כאשר תחסוך מספיק כסף תרכוש גם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה עובד ויש לך איזה שהו תזרים מזומנים אז כדאי באמת להשקיע לאט לאט , תקנה אפילו קודם כל את הקידמיים ואחרי זה אחוריים וסאב

העיקר הוא שבסוף תהיה לך מערכת איכותית שתשרת אותך בגאווה לעוד הרבה שנים (או עד שתחליט לשדרג ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...