בעיית ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ראוטר

ASDAS

Recommended Posts

עשיתי שדרוג לתוכנת הראוטר אבל זה לא התאים והרג לי את הראוטר איך אני יכול להתחבר אליו לא מהמקום הרגיל ותקן את מה שעשיתי אם:

1 אין לי את הכבל המתאים לחיבור היחידי שיש עליו

2 קניתי מזמן ולא הרוטר לא ממש מוכר אין תמיכה או אחריות

3 אפשר לקנות כבל מתאים כי לבנות אחד הרבה יותר קשה

הצעות ? צריך תוכנה בוינדוס כדי להיכנס בצורה אחרת?

תודה על הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי שדרוג לתוכנת הראוטר אבל זה לא התאים והרג לי את הראוטר איך אני יכול להתחבר אליו לא מהמקום הרגיל ותקן את מה שעשיתי אם:

1 אין לי את הכבל המתאים לחיבור היחידי שיש עליו

-- איזה חיבור יש עליו?? האין זה חיבור אתרנט כמו במחשב RJ-45

2 קניתי מזמן ולא הרוטר לא ממש מוכר אין תמיכה או אחריות

-- מה זה לא מוכר ?? מה השם והדגם, זה בטוח כתוב עליו איפושהוא??

3 אפשר לקנות כבל מתאים כי לבנות אחד הרבה יותר קשה

-- ראה 1

הצעות ? צריך תוכנה בוינדוס כדי להיכנס בצורה אחרת?

-- הצעות יגיעו כשיהיו תשובות, בד"כ יש אופציות להיכנס מהקונסול דרך חיבור האתרנט על הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מצליח למצוא משהו רציני על הראוטר הזה ולכן עולה השאלה מאיפה מצאת לראוטר הזה תוכנה כדי לשדרג אותו ???

בכל מקרה כתוב בלינק שסיפקת - Management through SNMP, HTTP, Telnet, and Console (RS-232)

מה שאומר שהקונסול של מתחבר ב RS232 ועכשיו רק נשאר לברר איזה קונקטור - לפי התיאור שלך זה כמו של מקלדת כלומר עגול עם חמישה פינים?

כעקרון חיבורי RS232 נפוצים הם DB-9 ו RJ-45 (בראוטר כמובן יהיה החיבור הנגדי, Jack)

האם זה אחד מהם?

אם יש לך כזה פורט סריאלי תוכל להתחבר אליו עם מחשב מ COM1 ובעזרת תוכנת טרמינל פשוטה לקבל איזשהו מסך שיאפשר לך להקיש פקודות - לא יודע איך להמשיך משם כי אין מידע נוסף בינתיים אבל לפעמים אפשר לעשות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כמו שאור מעלי טוען, זה מאוד מוזר שיש חיבור למקלדת על ראוטר מסיבה אחת פשוטה כי ראוטר לא צריך מקלדת.

אנחנו מבינים כבר שיש לך חיבור קונסול RS232 אבל הקונקטור הזה שהראיתה מאוד לא מקובל עבור RS232 ולכן הענין קצת מוזר.

יכול להיות שאחד מהחיבורים שאתה חושב שהם אתרנט (RJ45) משמש עבור RS232 תסתכל טוב על הכיתובים מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דרך לצלם אבל תאמינו לי כשאני אומר שזה חיבור למקלדת כי אני מבין בחיבורים וחוץ מזה בדקתי כמה פעמים והכל דומה ואפילו מתאים

דבר שני הזכרתי שהראוטר שלי הוא גם מודם אולי בגלל שהוא יותר מורכב יש לו חיבור שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...