פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה

Ido.G

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט מתוך מהדורה מיוחדת של הניו-יורק טיימס (שנת 2514) לציון 500 שנה למלחמת העולם השלישית:

...In the year 2014, the Arabs (see in Wikipedia) launched a sudden massive nuclear attacks on all the major cities of the unprepared Western countries. Not even a single missle was shot. Entire cities were vaporized in thin air without any warning. Hundred millions of lives were lost in a matter of seconds. The population of the attacked countries was diminished to a fraction of a percent. A few minutes later, Norad retaliated in thousands nuclear warheads that were launched against targets in Russia, China and the Muslim countries, which in turn launched their own missiles. The result was catastrophical saying the least. Only few survived the war... Much later, it was discovered that the war began by Muslim suicide bombers carrying small nuclear bombs... If only the world would attack these Muslims before they would achieve nuclear capability...

למי שתוהה, מהדורה זו של העתון נכתבה בחריטה על סלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזוהי גם פעולה דבילית מצידם...עכשיו יתחיל

גל אלימות כלפי מוסלמים בעולם?

אולי שהממשלות האירופאיות יפסיקו להיות בובות לנפט

של הסעודים?

לא עדיף?

שיתחילו בזה שיפסיקו את מדיניות ההגירה של הדלת המסתובבת הזאת שיש להם. באים לשם מוסלמים בתור "פליטים" אעלק, אחרי זה מביאים אישה שניה ושלישית ורביעית ומשריצים 20 ילדים וחיים על חשבון משלם המיסים הלבן או מתפרנסים מפשע. גדולי הפשע המאורגן בהולנד, גרמניה וצרפת למשל הם לא אחרים מאשר מהגרים מוסלמים. הם אחראים על ביצוע רוב עסקאות הסמים בשטח וגם על סחר בנשים, עבדים (כן, מה ששמעתם) וסחיטת בתי עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מתוך מהדורה מיוחדת של הניו-יורק טיימס (שנת 2514) לציון 500 שנה למלחמת העולם השלישית:למי שתוהה, מהדורה זו של העתון נכתבה בחריטה על סלע.

אני רוצה להבין......... אומרים שב2014 תהיה מלחמת עולם שלישית ? (משערים אני יודע ) שהערבים המוסלמים פורצים במלחמת עולם שלישית? , ומי כתב את זה?...יש לי עוד שאלה הערבים הנוצרים היחידים הם רק בישראל נכון ? ( אני מתכוון המקור שלהם , לא אלא שעברו....) הערבים במערב , הרוב מוסלמים ? אני מסוקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין......... אומרים שב2014 תהיה מלחמת עולם שלישית ? (משערים אני יודע ) שהערבים המוסלמים פורצים במלחמת עולם שלישית? , ומי כתב את זה?...

אני כתבתי את זה. סתם כתבתי 2014. מלחמת עולם שלישית יכולה לפרוץ גם מחר. :screwy:

אם חשוב לך תאריך, אז ב-20 למרץ השנה האיראנים אמורים לבצע ניסוי גרעיני ראשון. :cool2:

יש לי עוד שאלה הערבים הנוצרים היחידים הם רק בישראל נכון ? ( אני מתכוון המקור שלהם , לא אלא שעברו....) הערבים במערב , הרוב מוסלמים ? אני מסוקרן.

גם בלבנון יש ערבים נוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי את זה. סתם כתבתי 2014. מלחמת עולם שלישית יכולה לפרוץ גם מחר. :screwy:

אם חשוב לך תאריך, אז ב-20 למרץ השנה האיראנים אמורים לבצע ניסוי גרעיני ראשון. :cool2:

גם בלבנון יש ערבים נוצרים.

אממ אני יודע רק שגירשו את הערבים הנוצרים מפה ללבנון , חלק נשארו פה וחלק הלכו לשם.....

לא זוכר איזה מדינה אמרה שהיא תשתלט על כדה"א עד 2020 והיא פרסמה איזה תוכנית...איזה מדינה זאת הייתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...