פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה

Ido.G

Recommended Posts

אני כן חושב שאפשר לעשות הכללה

זה דת של נחשלות , בערות, טירוף

* אף אומה לא הוציאה מתוכה מספר כל כך רב של אנשים שמוכנים להתאבד ולהרוג איתם אלפי חפים מפשע כמו האומה הערבית, מיליוני מוסלמים בעולם מוכנים ללכת בעקבותיו של בן-לאדן

* אני יכול רק לחשוב על היפנים בימי מלחה"ע II שגם הם היו מוכנים להתאבד כטייסים אל ספינות אמריקאיות אבל זה לא מתקרב להיקף התופעה בקרב המוסלמים

* רק המוסלמים מסוגלים לערוף ראשיהם של חפים מפשע

* אין אף מדינה מוסלמית דמוקרטית

* זה ידוע שמעמד האישה בקרב המוסלמים הוא הנחות ביותר מבין כל הדתות וגם אם בוחנים את המספרים לפי מדינות

* אף מוסלמי לא זכה בפרס נובל בתחומי מדעים

* איפה רואים היום איזשהי תרומה של האיסלאם לתרבות, לאמנות, לכלכלה, רפואה, מדע, , גורנישט : מלבד נפט דם וטרור אין להם כלום

העולם היה מקום הרבה יותר יפה לחיות בו ללא האיסלאם , לכל היותר היתי משאיר את אבו-לאעפיה, זוהר בהלול, מכרם כורי ועוד כמה מוסלמים בודדים לא מזיקים אבל ככלל זה גזע של טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א.כן , אני יכול , יש הרבה ואני מאמין שיש הרבה מוסלמים שלא נוטים לתרבות הזאת שלהתאבד בשביל הדת , שאתה מדבר על תרבות בכלליות אתה נוטה לדבר על הכללות , תרבות X התנהגות X.. (המפשט האחרון היה לזה שמעליי)..

ב.קרוב ל15 , בצבא , ביה"ס לשעבר , ובמקום מגורים שלי,אבל עזוב את המספרים , אתה רוצה לעשות על זה סקר עכשיו ?

בכל דת יש את הרוצחים , המופרעים , ה"לא שפויים" , באמת שאין לי כוח להכנס לנושא הזה עכשיו , אני בחופש עכשיו ואני עייף אז זזתי.

א. יא צעיר... :)

ב. יש 80 מיליון מוסלמים בעולם לעומת ה-15 שאתה מכיר, אני רואה כל יום בתקשורת ובאינטרנט אלפי מוסלמים

שמזהים את האיסלאם כתירוץ למעשים מזוויעים כמו למשל:

1. לינץ' לאנשים שלא מאמינים באיסלאם.

2. הכאת נשים ורציחתן ללא כל הצדקה.

3. ניצול מיני של ילדים.

4. פורענות.

5. שחיתות.

6. רצח.

7. אונס.

כמובן שלכל עם יש את החלאות אדם שלהם, גם יהודים רעים לא חסר (כמו למשל ראשי משפחות הפשע בארץ ואנסים למיניהם).

אבל אתה רואה בחדשות כל יום עשרות אלפי יהודים תהלוכות תוך כדי שריפת צמיגים אשר קוראת להשמדת עם מסויים?

אלפי מוסלמים זרמו לרחובות תוך כדי מחאה אלימה(שריפת שגרירויות) על קריקטורות של מוחמד.

מישהו מישראל או בעולם הנאור עשה תהלוכת שמחה לאיד כאשר במכה נרמסו למוות כ-1000 איש?

באירועי 9/11 פלשתינים זרמו לרחובות תוך כדי שמחה לאיד על אלפי ההרוגים של אותו פיגוע טרור.

קח את האירופאים במאה ה-15 וה-16 ותקבל בערך אותו דבר, אינקוויציה למשל:

הרבה אנשים עונו, נרצחו ונאנסו בשם הדת כאשר הוגדרו כביכול כמתנגדים לשלטון הנוצרי.

אבל עם הזמן הערכים של העולם האירופאי התקדמו לטובה כאשר האיסלאם לא עבר

תהליך של מודרניזציה והם עדיין חיים בערכים של פעם...שבשם הדת אפשר הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח

מעניין אם אנחנו הולכים לקראת מלחמת עולם שלישית(מערב מול מזרח) או שיצליחו איכשהו לעצור את זה לפני הפיצוץ

מזרח התיכון מול אירופה וארה"ב אבל זה יהיה על "ישראל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...