פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה

Ido.G

Recommended Posts

הם שורפים את זה מול בתי-כנסת? מתחת לבית שלך? לא.

בשבילהם לשרוף את הדגל זה סמל לשריפת המדינה, להשפיל, אז שיעשו את זה בתחום שלהם, אם לא היו מצלמות אפילו לא היית יודע שזה קיים...

אז זה פרובוקציה, אבל זה לא שהם עושים את זה מתחת לאף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם שורפים את זה מול בתי-כנסת? מתחת לבית שלך? לא.

בשבילהם לשרוף את הדגל זה סמל לשריפת המדינה, להשפיל, אז שיעשו את זה בתחום שלהם, אם לא היו מצלמות אפילו לא היית יודע שזה קיים...

אז זה פרובוקציה, אבל זה לא שהם עושים את זה מתחת לאף שלך.

הקריקטורה התפרסמה ליד הבית שלהם? ליד הרחוב לא?

זה אותו דבר..

פשוט אנחנו יותר אדישים (ממשלה דפוקה :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני לא אתפלא אם אלו בכלל היו ערבים שכתבו את הכתובת "מוחמד חזיר" בשביל להעליל על היהודים.

קשה לי להאמין שיהודים היו מסכנים ככה את החיים שלהם ונכנסים לתוך כפר ערבי. ביהדות החיים יותר חשובים מאשר אצל המוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני לא אתפלא אם אלו בכלל היו ערבים שכתבו את הכתובת "מוחמד חזיר" בשביל להעליל על היהודים.

מה זה פה, רוסיה של המאה ה19?

עוד שנייה תספר לי על הפוגרום שיבצעו בנו הפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא, שהם מתנהגים כמו ברברים.

אונסים, שודדים ורוצחים בשם הדת...הם מוצאים בכוח הצדקה

למעשים שלהם שהם יודעים בפנים שהם פסולים.

למה סתם להכליל ? אני מכיר מוסלמים והם אנשים טובים ונחמדים...... אם לא התכוונת להכליל פה אז התנצלות מצדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם להכליל ? אני מכיר מוסלמים והם אנשים טובים ונחמדים...... אם לא התכוונת להכליל פה אז התנצלות מצדי.

א. אתה באמת יכול להגיד על מישהו נחמד על בסיס הכרות אישית? קצת נאיבי מצדך.

ב. כמה מוסלמים אתה מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה באמת יכול להגיד על מישהו נחמד על בסיס הכרות אישית? קצת נאיבי מצדך.

ב. כמה מוסלמים אתה מכיר?

א.כן , אני יכול , יש הרבה ואני מאמין שיש הרבה מוסלמים שלא נוטים לתרבות הזאת שלהתאבד בשביל הדת , שאתה מדבר על תרבות בכלליות אתה נוטה לדבר על הכללות , תרבות X התנהגות X.. (המפשט האחרון היה לזה שמעליי)..

ב.קרוב ל15 , בצבא , ביה"ס לשעבר , ובמקום מגורים שלי,אבל עזוב את המספרים , אתה רוצה לעשות על זה סקר עכשיו ?

בכל דת יש את הרוצחים , המופרעים , ה"לא שפויים" , באמת שאין לי כוח להכנס לנושא הזה עכשיו , אני בחופש עכשיו ואני עייף אז זזתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...