שאלה בקשר למכוניות ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למכוניות !

myossi0

Recommended Posts

אני כבר המון זמן שם לב לזה ותוהה

האם הנתונים על הרכב שהיצרנים מפרסמים אמיתיים כמובן בחלק של הביצועים?

לדוגמא:על טויוטה קורולה רשום שהיא סוגרת 175 קמ"ש ועובדה שחבר שלי נסע לידי 200 קמ"ש עם אחת כזו בדיוק....

אני לא מבין למה הם לא מפרסמים תיכולות האמיתיות של כל אוטו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעון הקמ"ש ברכבים נוטה לזייף וזה ידוע.

מתוך מבחן רכב:

"את קו ה-100 קמ"ש עוברת ה-M החדשה והחזקה מכולן תוך 4.7 שניות. את קו ה-200 תוך 15 שניות בלבד. עוד הילוך והופ, מגביל מהירות אלקטרוני (גדוד גמדי מילואים כנראה) נכנס לפעולה ב-268 קמ"ש בדיוק על צג החיווי העילי בתחתית השמשה הקדמית. זה 250 קמ"ש אמיתיים, אם התעניינתם."

לקוח מYNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2983046,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין גם את זה החבר שלך מפגר ואתה מפגר שאתה נוסע איתו.

שיהיה לך ברור לחבר שלך אין מושג בנהיגה ככה שכול דבר קטן שישפיעה על המכונית בכזאת מהירות ייצור 2 קברים חדשים בבית הקברות במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה זה בגלל שחבר שלך מפגר

זה די ברור לא?

שיהיה לך ברור לחבר שלך אין מושג בנהיגה ככה שכול דבר קטן שישפיעה על המכונית בכזאת מהירות ייצור 2 קברים חדשים בבית הקברות במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הרע לא יהיה הרבה מה לקבור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחיל לדבר יפה....

דבר שני אני באמת לא ידעתי אוטו ערב שהוא נוהג ככה וזאת הפעם הראשונה שעליתי איתו...

ומובן שאני לא מחפש למות אז הערתי לו על זה והא מייד האט...אבל למרות כמה שזה נשמע רע אני שאלתי שאלה בקשר למשהו שחשבתי עליו..

תטעות עשיתי אבל מובן שאני לא עולה עם נהגים כאלה שוב....אז אני מאוד מקווה שהבנתם תעסק ולא תפסתם רושם מוטעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערת לו מיד כשהוא הגיע ל-200? כל הכבוד

חשבת אולי להעיר לו שהוא התחיל לעבור את ה-130?

אוטו מצוץ עושה מ-100 ל-200 לפחות בדקה

לא ברור לי איך עם המיד שלך הוא הגיע ל-200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערת לו והוא מיד האט? מדובר בטויוטה קורולה מסכנה אתה יודע כמה זמן היא צריכה כדי להגיע למהירות המקסימלית שלה?

תאמין לי שבדרך המנוע מתחיל להרעיש ומתחילים להרגיש כשעולים לכאלה מהירויות ככה שנתת לו לחגוג הרבה לפני שאמרת לו לרדת במהירות(בהנחה שבאמת אמרת לו).

אני לא מבקר אותך רק את החבר הטמבל שלך אל תעלה איתו על הכביש ככה תמשיך לחיות עוד הרבה זמן אני מקווה שאיזה שוטר יזמבר אותו לפני שהוא יהרוג את עצמו לבד במקרה הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכול מקרה קיבלת תשובה לשאלה, אבל זה לא משנה תאונה ב130 או ב175 או ב200 בכולם תגמור באותו מקום.

סתם בשביל לתת פרופורציות במבחני הריסוק המפורסמים שנערכים לרכבים מהירות ההתנגשות אם אני לא טועה היא 60 קמ"ש(אם אני טועה אני מגזים), הריסוק שם נעשה על עצם שלא זז.

כנס לאתר של EURONCUP תסתכל איך נראים הרכבים אחרי התאונה תאר לך מה היה קורה אם אותה תאונה הייתה במהירות של 100 קמ"ש.

תאר לך שני רכבים שנוסעים במהירות של 70 קמ"ש ונכנסים חזיתית אחד בשני עוצמת ההתנגשות תיהיה חזקה פי כמה וכמה ולא ישאר הרבה מהרכבים אחרי התאונה גם אם מדובר בוולוו משוריינת.

תראה את זה לחבר שלך אולי יכנס לו משהו לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...