כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה?

liav12

Recommended Posts

המפקד הישיר שלך יכול לתת לך ימי ד' זה דבר ראשון..

וכשאתה מדבר על מפקדת המרפאה אתה מדבר על רס"ן *** ממחנה מטכל 128? אם כן היא מלאך משמיים והיא שם כמעט כל יום (רק שלא תמיד יש לה זמן)

אז אם יש לך קשרים אישיים איתה.. תנצל.. חוצמזה לא אמורה להיות לך בעיה לקבוע איתה פגישה אישית תוך שבוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק בגלל הדבר הזה עולה לי תמיד החשק לצאת מהצבא !

וואייי אני תמיד נכנס לעצבים בגלל זה שאני חולה ולאף אחד לא איכפת

כאילו מה אני צריך להתחנן בשביל שהרופאים הנאצים האלה יתייחסו אליי ?!!?

אלה שעדיין לא התגייסו תחשבו מה זה שאתם חולים ולא מאמינים לכם ואתם ממשיכים לטכון בבסיס כמו מניאקים ואתם גם מתים להיות בבית אבל תנחשו מה ?!!? אתם לא יכולים !!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמעט חודש עם כאבי ראש מטורפים..חשש למיגרנות..והחר"פ האלו פשוט נאצים! לא רוצים לתת לי גימלים ועוד רופא שהיתי אצלו היום משקר לי בפנים ואומר לי שאין לו סמכות לתת לי גימלים...אני בנתיים גמור ולא עושה כלום בבסיס (קורס מכ'ים בביסלח 314), ועוד עכשיו יש לי שבוע פרט...אני נואש כבר, חושב על לדפוק נפקדות כדי שיוציאו אותי משם וזהו..

יש לכם איזו הצעה מה לעשות?.. :-\

אני מכיר מ"כ שיש לו כאבי ראש (אולי מחוסר שינה - זה תפקיד תובעני) והוא לא מקבל אף ג'...

לכן אני די מסכים עם מוסרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=164096.msg1387976#msg1387976 date=1138279309]

בעיה שלך שהיתגייסתה הכנתה עוגה עם מלח תאכל אותה!!!!!

אני בד"כ מתון בתגובות שלי, אבל ההערה הזו העלתה לי את הטורים בשנייה!

חתיכת חצוף!, מי אתה חושב שאתה? בזמן שאתה ישן בשקט במיטה שלך ישנם אנשים ששומרים עליך במחיר החיים שלהם, אפס.

ותאמין לי אני האחרון שאסנגר על הצבא - עוד מעט אני אמור לעבור ניתוח להשתלת מסמרים ב-2 הבירכיים שלי בגלל הצבא הדפוק הזה שהרופאים שם לא האמינו לי כשעוד יכלו לעשות משהו עם הברכיים שלי, ובכל זאת הייתי בקרבי כי עד כמה שהמדינה הזאת חרא זה הדבר היחיד שיש - אין לנו ארץ אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pissed Nymph ממ מה זה ימי ד'? יותר טוב מג'?

והתכוונתי למנהלת מרפאה..רב נגדית (שני סיטרואנים ופלאפל תקנו אותי אם אני טועה). אותה אני מכיר.

זה רס"ר מתקדם והיא כנראה מ"ע מרפאה(מפקדת על) אבל לא מפקדת גף רפואה(שהיא רב סרן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בד"כ מתון בתגובות שלי, אבל ההערה הזו העלתה לי את הטורים בשנייה!

חתיכת חצוף!, מי אתה חושב שאתה? בזמן שאתה ישן בשקט במיטה שלך ישנם אנשים ששומרים עליך במחיר החיים שלהם, אפס.

ותאמין לי אני האחרון שאסנגר על הצבא - עוד מעט אני אמור לעבור ניתוח להשתלת מסמרים ב-2 הבירכיים שלי בגלל הצבא הדפוק הזה שהרופאים שם לא האמינו לי כשעוד יכלו לעשות משהו עם הברכיים שלי, ובכל זאת הייתי בקרבי כי עד כמה שהמדינה הזאת חרא זה הדבר היחיד שיש - אין לנו ארץ אחרת.

אתה חייב להתלונן. נמאס מהחוצפה של הרופאים בצה"ל שדופקים אנשים לכל החיים עם ההצגות ועצלנות ורוע הלב שלהם. רק מבול של טביעות אזרחיות מצד חיילים שנפגעו ולא קיבלו טיפול, או שקיבלו טיפול כושל, יפסיק את הזוועה הזאת. הרופאים בצה"ל הם בושה למקצוע, הם יורקים על האתיקה הרפואית, על המוסר ועל הפציינטים. מדובר באנשים שסיימו אחרונים במחזור שלהם בבי"ס לרפואה ואפילו בי"ח מעפאן בפריפריה לא רצה אותם גם בתור סטאז'יסטים, גם בקופ"ח לא רצו אותם אז הם באו על 4 לצבא שם הם מקבלים משכורת בושה לעומת מה שיכלו לקבל באזרחי (אילו היו טורחים להציץ בספר מדי פעם...) אז הם מוציאים את תסכולם המקצועי על חיילים תמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להתלונן. נמאס מהחוצפה של הרופאים בצה"ל שדופקים אנשים לכל החיים עם ההצגות ועצלנות ורוע הלב שלהם. רק מבול של טביעות אזרחיות מצד חיילים שנפגעו ולא קיבלו טיפול, או שקיבלו טיפול כושל, יפסיק את הזוועה הזאת. הרופאים בצה"ל הם בושה למקצוע, הם יורקים על האתיקה הרפואית, על המוסר ועל הפציינטים. מדובר באנשים שסיימו אחרונים במחזור שלהם בבי"ס לרפואה ואפילו בי"ח מעפאן בפריפריה לא רצה אותם גם בתור סטאז'יסטים, גם בקופ"ח לא רצו אותם אז הם באו על 4 לצבא שם הם מקבלים משכורת בושה לעומת מה שיכלו לקבל באזרחי (אילו היו טורחים להציץ בספר מדי פעם...) אז הם מוציאים את תסכולם המקצועי על חיילים תמימים.

נכון אבל לא כל הרופאים ככה, אני מכיר איזה שניים שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...