אני נכשל בבגרות באנגלית :( - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נכשל בבגרות באנגלית :(

dvvon

Recommended Posts

א. ערוך את כותרת הדיון כך שתכיל את תמצית השאלה.

ב. קנה מילון אנגלי-אנגלי -עברי בחנות הספרים הקרובה לביתך. לא אמור לעלות יותר מ-70-שקלים. וכדאי שיהיה לבגרות בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לתוכנה שמוצאת מהר כמו הבבילון

ולא מילון אמיתי כי יש לי

יש לי תרגומטיק ואני לא אוהב אותו

אני רוצה משהו כמו הבבילון שאני לוחץ על מילה וזה מוצא לי

בלי לרשום

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק

תמיד עדיף שיהיה במועדפים

אצלי מורפיקס הוא בכלל ב-quicksearch של מקסתון (יש גם תוסף חיפוש-מהיר ל-IE הרגיל). מתי שבבילון לא עוזר מספיק אני פותח טאב חדש (ctrl+n אצלי), הפוקוס עובר לשורת הכתובת, שם אני מקיש "מ מילה_בעברית" או "m English_word" וזה מריץ לי את התרגום מיידית. אגב יש לי עוד כמה קיצורים לפיצ'ר חיפוש באתרים שונים שאני משתמש בהם די הרבה:

e eBay

z Zap

n Newegg

a Amazon

h HWZone

nrg (חיפוש)

y Ynet

nx NetEx

מתישהו בקרוב אני מתכנן ללכת צעד נוסף קדימה ולקנפג פתרון שיאפשר לי לכתוב "buy someitem" בשורת הכתובת של הדפדפן וזה יפתח לי מספר טאבים עם החיפוש של אותו המוצר בכמה אתרים שונים, לצורך השוואת מחירים. כמובן ש-Amazon, eBay, Newegg מלמעלה יהיו שם, אבל גם Froogle, Pricewatch וכמה מנועי השוואות מחירים שלפעמים יש לאחד מהם "איזו הברקה". בקיצור אם תוך שתי דקות אני עובר על הטאבים ומוצא חנות מהימנה וחוסך אפילו 10 דולר - זה רע? ;D

לחיפוש מוצרים בארץ אני מאמין שאקנפג את Zap, Bazman ואולי עוד כמה שקשורים לנושא ושצריך לעמוד על קנקנם קודם (אם הם שווים הכללה).

לחיפוש מילים באנגלית, אם נחזור לנושא המקורי, אגב אני עובד עם m-w.com בעיקר, כי זה מאפשר לך לכתוב משהו כמו enciklopedya ולתקן לך לאיות הנכון (משהו שבבילון לא עושה - וחבל). אני עובד גם עם onelook.com שמאפשר לי לכתוב phobic* כלומר יתן רשימה של כל המילים שמסתיימות ב-"phobic". מאפשר כוכבית גם בהתחלה ובאמצע וכו' - חביב מאוד למי שאוהב לשחק עם מילים (כמוני). אגב יש שם גם דרך לכתוב הגדרה ולקבל את המילה (reverse dictionary). עובד ככה-ככה - צריך לנסות לקלוע להגדרה המקורית כמה שיותר כדי שיהיה רלבנטי - אך בהחלט עזר לי כבר כמה פעמים כששכחתי מילה אבל ידעתי למה היא קשורה ותיארתי שם כמה "מילות מפתח". סתם לידע כללי ואולי זה יעזור במשהו לפותח השרשור במצבו העגום. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לתוכנה שמוצאת מהר כמו הבבילון

ולא מילון אמיתי כי יש לי

יש לי תרגומטיק ואני לא אוהב אותו

אני רוצה משהו כמו הבבילון שאני לוחץ על מילה וזה מוצא לי

בלי לרשום

:s07:

אנא ערוך מיידית את כותרת הדיון ולא הוא יינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...