לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

1. אם היו נופלות רקטות על פריז

האם הצרפתים היו מגיבים בהפצצת דיונות וגירוש צרפתים, או היו נכנסים בטרור בכל הכוח בלי חשבון ?

:xyxthumbs:

אגב, as we speak, פיגוע בתחנה המרכזית הישנה בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אכפת לך, תן לאנשים להתעצבן קצת אחד על הדעות של השני, שום דבר רע לא יוצא מזה, חוץ מהתרפקות עצבנית.

אגב, השלום, בדמות פיגוע בנווה שאנן/תחנה מרכזית הישנה - בתל אביב.

אז לכל מי שהיו ספקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לך, תן לאנשים להתעצבן קצת אחד על הדעות של השני, שום דבר רע לא יוצא מזה, חוץ מהתרפקות עצבנית.

אגב, השלום, בדמות פיגוע בנווה שאנן/תחנה מרכזית הישנה - בתל אביב.

אז לכל מי שהיו ספקות...

למי שהיו ספקות .... למי שהיו ספקות ....

לאף אחד אין ספקות ... כולם מבינים את המצב (מסריח).

אתם לא מוכיחים שום דבר במשפט הדבילי הזה .... למי שהיו ספקות.

ואני לא חושב שיש פה משהוא שמשלה את עצמו לגבי אופי ה"שלום/התנתקות/הפרדה".

אהבה לא תשרור פה .. זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יא חבוב טרנפאר לערבים פשוט לא בא בחשבון במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית אני מקווה מאוד שאתה מבין את זה ולאחר שהורדתי מהלב את האבן הזאת

שהפריע לי לחיות חיים שלווים ופשוטים, אני ראק רוצה לציין שאולי אחמד טיבי באמת היה עוזרו הצמוד של ערפת ז"ל ואולי הוא באמת נפגש אם אוייבנו אך מה אתם מצפים מפוליטיקאי שהזהותו היא ערבית ומין הסתם יתמוך בעמו. וחוץ מזה לאחרונה לא שמעתי על מועמד טוב יותר לכנסת למלות את מקומו, ומה לעשות למרות שאנחנו מדינה יהודית אי אפשר להיתעלם מהעובדה שחיים פה גם אחוז לא מועט של ערביים שהמדינה לא מתיחחסת עליהם כרעוי לזכויות אדם ואזרח של מדינה דמוקרטית נעותה. ובגלל חוסר צומת הלב ערביי צריכים יצוג ומכייון שאחמד טיבי הוא בערך היחיד שמוכן להיות אם במגעים פוליטים אין לנו יותר מדי בררה

סליחה על שגיעות הכתיב ;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יא חבוב טרנפאר לערבים פשוט לא בא בחשבון במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית אני מקווה מאוד שאתה מבין את זה

מאחר ומדינת רק מתיימרת להיות דמוקרטית (ראה ערך: "דיקטטור ההתנתקות"), טרנספר לערבים לא רק שהוא בא בחשבון, הוא מחוייב המציאות במדינה שפוייה המעוניינת לשמור על צביונה היהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יא חבוב טרנפאר לערבים פשוט לא בא בחשבון במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית אני מקווה מאוד שאתה מבין את זה ולאחר שהורדתי מהלב את האבן הזאת

שהפריע לי לחיות חיים שלווים ופשוטים, אני ראק רוצה לציין שאולי אחמד טיבי באמת היה עוזרו הצמוד של ערפת ז"ל ואולי הוא באמת נפגש אם אוייבנו אך מה אתם מצפים מפוליטיקאי שהזהותו היא ערבית ומין הסתם יתמוך בעמו. וחוץ מזה לאחרונה לא שמעתי על מועמד טוב יותר לכנסת למלות את מקומו, ומה לעשות למרות שאנחנו מדינה יהודית אי אפשר להיתעלם מהעובדה שחיים פה גם אחוז לא מועט של ערביים שהמדינה לא מתיחחסת עליהם כרעוי לזכויות אדם ואזרח של מדינה דמוקרטית נעותה. ובגלל חוסר צומת הלב ערביי צריכים יצוג ומכייון שאחמד טיבי הוא בערך היחיד שמוכן להיות אם במגעים פוליטים אין לנו יותר מדי בררה

סליחה על שגיעות הכתיב ;

כשיתחילו הם להביע סוג כלשהו של נאמנות, למדינה שהסכימה להם להישאר פה, ומספקת להם את כל שרותי הרווחה, אז נתחיל לחשוב פעם שנייה אם הטרנספר הוא אולי לא הפיתרון היחיד. עד אז- ליברמן לראשות הממשלה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יא חבוב טרנפאר לערבים פשוט לא בא בחשבון במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית

וטרנספר ליהודים במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית?

אני ראק רוצה לציין שאולי אחמד טיבי באמת היה עוזרו הצמוד של ערפת ז"ל

כן, בהחלט זכרונו לברכה.

אם לא הייתי יודע שאתה ילד בן 17 מהוד השרון עוד הייתי חושב שאתה גולש לאתר הזה מתוך חאן-יונס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וטרנספר ליהודים במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית?

כן, בהחלט זכרונו לברכה.

לא שמתי לב לזה בלי ההדגשה. :kopfpatsch:

חבל שהוא לא כתב על אחמד טיבי "יבדל לחיים ארוכים". :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...