לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

בורטון אתה מתחיל לתקן אותי (לא תודה ערכתי לפני ההודע שלך) ולרדת לפסים אישיי, אולי תחזור לקלל את הערבים זה יותר נוח.

אגב, אני לא עוקב אחרי פוליטיקה, באמת שלא מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בורטון אתה מתחיל לתקן אותי (לא תודה ערכתי לפני ההודע שלך) ולרדת לפסים אישיי, אולי תחזור לקלל את הערבים זה יותר נוח.

לתקן גם את ההודעה הזאת?

ואני לא מקלל ערבים. יש לי הרבה יותר קלאס מזה

אני לא עוקב אחרי פוליטיקה, באמת שלא מעניין אותי.

לא אמרת שההודעה הקודמת היא האחרונה שלך?

X_Dror

תשכתב את ההודעה שלך שיהיה קל לקרוא אותה.

לשלב משפטים שלך בתוך משפטים שלי לא תורם לעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ממש לא רוצים למחוק אותנו הם רוצים עצמאות ומדינה , מה שלקחתם ב48',הם סובלים מספיק תאמינו לי.

אם למישהו היה ספק שהשמאל הקיצוני בישראל מזוהה עם האויב יותר מהעם שלו.. ::)

הוא לא רואה את עצמו כישראלי. שים לב שהוא משתמש בגוף שני רבים ולא בגוף ראשון רבים.

זאת בניגוד למדינה מסויימת שמפציצה ערים שלמות עם פתקי אזהרה, ויורה פגזי תותחים מדוייקים על שטחים פתוחים ונטושים...

:lol::nixweiss::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות הזאת, never underestimate the enemy :nono:

אם הם היו כל כך טיפשים הם לא היו מצליחים להכות בנו פעם אחר פעם עם פיגועים

תאמין לי שזה לא כל כך קל להרים פיגוע בתוך כשחלק גדול ממשאבי המדינה מוקצים לעניין המניעה

אתה יכול להגיד הכל על אירגוני הטרור, אבל טיפשים הם לא , הם יודעים בדיוק מה הם עושים הנבלות

בכל מקרה לוחמה פסיכולוגית לא מכוונת ברובה לאירגוני הטרור, היא מכוונת ישירות לאוכלוסייה האזרחית , כמה זה עוזר זה כבר עניין לפרשנות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שהם איכשהו מעוניינים בשלום, או שהם רוצים רק חלק ממדינת ושהם יסתפקו בזה

יש להם מטרה אחת ברורה, להשמיד את מדינת ולכונן במקומה מדינה פלסטינית, הם לא רוצים ואף פעם לא רצו שום הידברות או הסכם

(אני מדבר על החמאס\ג'יהאד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות הזאת, never underestimate the enemy :nono:

אם הם היו כל כך טיפשים הם לא היו מצליחים להכות בנו פעם אחר פעם עם פיגועים

תאמין לי שזה לא כל כך קל להרים פיגוע בתוך כשחלק גדול ממשאבי המדינה מוקצים לעניין המניעה

אתה יכול להגיד הכל על אירגוני הטרור, אבל טיפשים הם לא , הם יודעים בדיוק מה הם עושים הנבלות

בכל מקרה לוחמה פסיכולוגית לא מכוונת ברובה לאירגוני הטרור, היא מכוונת ישירות לאוכלוסייה האזרחית , כמה זה עוזר זה כבר עניין לפרשנות :cool2:

א. הסיבה היחידה שהם מצליחים להרים פיגועים בתוך זה רק מתוך

ניצול של עקב האכילס של מדינת , הוא שאנו מתייחסים אליהם ברחמנות

וסובלנות יתרה ואשכרה מאמינים לאישה שאומרת שהיא בהריון, שהיא באמת בהריון

ולא מחביאה איזה מטען מתחת לשמלה ורוצה לפוצץ מסעדה.

אם אתה רוצה לקרוא לזה חוכמה... ::)

ב. לחשוב שאירגוני הטרור טיפשים זה לא אומר שמישהו פה מזלזל ביכולת שלהם לפגע בתוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם (גם אני) עלובים תאמינו לי, במדינה נורמלית אם ממשלה לא יכולה להגן על אזרחיה, אז האזרחים פשוט מורידים את הממשלה, פה, כאילו נאדה, כלום, פיגוע אחר פיגוע ורק מהללים יותר ויותר את הממשלה (בין אם זה שמאל או ימין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שהם איכשהו מעוניינים בשלום, או שהם רוצים רק חלק ממדינת ושהם יסתפקו בזה

יש להם מטרה אחת ברורה, להשמיד את מדינת ולכונן במקומה מדינה פלסטינית, הם לא רוצים ואף פעם לא רצו שום הידברות או הסכם

(אני מדבר על החמאס\ג'יהאד)

בדיוק!

לוחמה פסיכולוגית, צה"ל משתמש בה הרבה

:lol: :lol: :lol:

בבקשה האר את עיניי... מה בדיוק לוחמה פסיכולוגית במקרה הנ"ל:

צד א' יורה קסאמים על שטחים אזרחיים מאוכלסים של צד ב'.

צד ב', בתגובה, יורה פגזי תותחים מדוייקים. על שטחים פתוחים ונטושים.

צד א' נשפך מצחוק, ובתגובה יורה עוד קסאמים.

צד ב' מתעצבן אפילו יותר, מעלה מסוק לאוויר ומפציץ איזור מאוכלס באזרחים החפים מפשע - בפתקי נייר מאיימים....

צד א', כמה מפתיע, יורה עוד קסאמים.

הוא לא רואה את עצמו כישראלי. שים לב שהוא משתמש בגוף שני רבים ולא בגוף ראשון רבים.

אני יודע, זאת היתה הכוונה שלי...

הוא מזהה את עצמו עם הצד הפלסטיני. הבעיה היא שהוא אזרח במדינת , יש לו זכות הצבעה, ואולי אפילו גישה למידע בטחוני מסווג (you can never know).

אתה יודע מה הבעיה שלך Milford Cubicle ימני קיצוני חמוד? אתה חי בחלום, חלום שבו הערבים הם השטן הגדול, הם כולם טרוריסטים פוטנציאלים, הם לא בני אדם מכיוון שכל מה שהם רוצים להשיג בחיים שלהם זה להרוג יהודים. אפילו הערבים הישראלים שחיים ברמת חיים גבוהה, כולם רוצים להרוג את היהודים בלי שום סיבה הגיונית, ובגלל שכולם מתאבדים ויורים קסאמים הריבוי הטבעי שלהם גבוהה כל כך (ריבוי טבעי הוא היחס בין מספר הנולדים\מתים).

תגיד, אתה קורא בכלל מה שאני כותב ?

אין לי שום בעיה עם ערביי , ובוודאי שלא עם הבדואים או עם הדרוזים, שמשרתים בצה"ל - ואגב, בכלל שונאים את הערבים אפילו יותר מאשר הימניים הכי קיצוניים בישראל שונאים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...