לכול מי שהיו לו ספקות #2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

לפני כמה חודשים פתחתי דיון עם שם כזה, או דומה מאוד, שבו הצגתי הוכחה לכך שהערבים גם אלא בעלי הת.ז הכחולות הם בוגדים ושצריך להעביר אותם מפה (בתיקווה לעולם הבא...) במסגרת טרנספר כללי... בלה בלה בלה...

התגובה של כמה אנשים הייתה: בלה בלה בלה... לא נכון, מגיע להם להיות פה... בלה בלה בלה... הם לא אוייבים...

ה-#2:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3200604,00.html

הנציג האהוב שלהם בפרלמנט של המדינה היהודית (מעצם הגדרתה...) שלנו, מביע הבטחת נאמנות לאירגון טרור עויין. מישהו יכול להסביר לי למה הוא עדין לא בכלא אוכל מקלות של מטאטא ברקטום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלי להתייחס לתוכן ההודעה שלך: (כי אני באמת לא חושב שאני צריך להיכנס לדיון הזה מסיבות חסויות)

1. אתה הרי יודע שדיון כזה ינעל לפני שתספיק להגיד ג'ק באוור.

2. איפה בכתבה (ורק עיינתי בזריזות אז אולי פספסתי) כתוב:

הבטחת נאמנות לאירגון טרור עויין
?

סתם כי אני אוהב שאנשים מדייקים כשהם מדברים בשמם של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אף פעם לא היו ספקות :)

טיבי הוא בוגד במדינה שלנו...הוא נצפה המון פעמים במפגני ראווה של החמאס בכל שטחי הרשות.

והעובדה שזה לא מצויין בכתבה לעיל לא משנה את זה שהוא אכן תומך במאבק הפלשתינאי למדינה...

אבל מהכיוון של אירגוני הטרור ולא מהכיוון המדיני המובסס על משא ומתן.

והוא אפילו לא טוב לערביי , מה הוא עשה בשבילם בכלל? רק כשיש בחירות שומעים את הקקה הקטן הזה

פתאום מופיע.

אני מצטער, אבל כל מי שחושב שטיבי עלה פה על איזה פטנט, טועה בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

33. במדינה נורמלית הוא היה מוצא להורג באשמת בגידה במדינה

מה לעשות שאנחנו מדינה לא נורמלית ?

אחמד טיבי היה יועצו של ערפאת, למי שאינו זוכר, רק אצלנו היועץ של מחבל מס1 (ימח שמו וזכרו) יכול לשבת בפרלמנט היהודי.

הבן אדם הלך ונפגש עם גדולי שונאינו ובכל פעם כלאחר כבוד נותנים לו לחזור לכאן ולא מענישים אותו, מה זו ההפקרות הזו ?

מי יודע איזה מידע רגיש מהכנסת הוא מעביר לאסד או לאחמדיניאהבל הערסי-פרסי.

אני בעד להוציא את טיבי מחוץ לחוק ומחוץ לגדר, שילך לכתוב סיסמאות על מדינה רב לאומית בקלקיליה או בג'נין.

די כבר עם עצימת העיניים !!!

דרך אגב, קצת OT:

אתמול נפל עוד קסאם באשקלון. למה התקשורת לא הודיעה על זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אהבתי את הערבים של חד"ש בכנסת, אותם באמת צריך להשים בכלא.

אבל מספיק עם ההכללות, זה ממש גזעני, זה אפילו ממש מזכיר לי את תחילת הנאציזם (מבחינת הגישה).

דוגמה למה ש- IG אומר - "כל הערבים בוגדים, רוצחים טרוריסטים!!! טרנספר לכולם!!!"

אני מכיר ערבים שיהיו מוכנים לעשות הכל כדי להשתלב בחברה (כמו הערבי ההוא בליכוד), זה לא מזכיר לכם קצת משהו? אולי הניסיון של היהודים באירופה להשתלב בחברה האירופאית? (אמנספציה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת... נושא טחון מכל הכיוונים.

אין ספק שערביי ברובם מהווים בעיה מאוד גדולה מבחינת שימור המדינה במתכונתה הנוכחית. גם באירופה יש להם בעיה כזאת, ואני מאמין שזה יתפוצץ במוקדם או במאוחר (אני הייתי מהמר על מאוחר).

הנציגות של ערביי בכנסת היא פלסטינית במהותה - ולכן אותה נציגות לא דואגת לערביי . מבחינת אותם פלסטינית בכנסת, טוב לשמור על בורות ועוני בקרב ערביי - כך יש השרצה גדולה יותר, באופן סטטיסטי - וכך, בכוח הזרע, ישתלטו הפלסטינים על המדינה.

אני מכיר מספר ערבים ישראליים - שאני מעדיף את חברתם על פני הרבה יהודים. אם אני מכיר כמה כאלה, אז כנראה שיש הרבה. אבל זה לא אומר שלא צריך לטפל בבעיית הרוב הגדול יותר - של ערבים ישראלים ש"מתעקשים" (מרצון או מהרגל) לחיות בנתק מהמדינה - ומובילים לשואה מספר 2, ליהודים בישראל (כי זה מה שיקרה, גם אם באופן פחות מסודר, כי הם לא גרמנים, אחרי הכל).

לגבי מה ש-LazyBoy אמר:

בלי להתייחס לתוכן ההודעה שלך: (כי אני באמת לא חושב שאני צריך להיכנס לדיון הזה מסיבות חסויות)

נו ב-א-מ-ת... ::)

תן לי להסביר לך משהו על סיבות חסויות. בן אדם שלא רוצה להתייחס להודעה מסיבות חסויות, פשוט לא יתייחס לתוכן ההודעה, בלי מה שכתבת בסוגריים. בן אדם שרוצה לכתוב משהו פלצני - כן יכתוב את זה - ואני בכלל לא מתייחס לשאלה אם יש לזה בסיס או לא, כי זה לא רלוונטי.

אז 3 עצות, תבחר מה שמתאים לך:

- אם יש לך סיבות שחסויות לך, מסיבה כזאת או אחרת, יהיה חכם לא להזכיר את זה - זה ישרת את מטרת החשאיות טוב יותר מאשר להזכיר את זה.

- אם סתם כתבת את זה כדי להרגיש טוב עם עצמך, אני ממליץ על טיפול פסיכולוגי, כדי לשפר את איכות החיים.

- אל תערבב יין, בירה ואופטלגין. ואם כן, אז אל תנהג אחרי זה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, קצת OT:

אתמול נפל עוד קסאם באשקלון. למה התקשורת לא הודיעה על זה ?

ששש... שרון נמצא בבית-חולים במצב קשה, ואתה מדבר על קסאמים באשקלון? אתה לא לא מתבייש? תיקח את הדברים בפרופורציה. :screwy:

אני מניח שפשוט כל הכתבים נמצאים בירושלים. :-\

"כאשר שרון חולה, התותחים שותקים". :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד צודק ב 100%

ודי כבר עם העמדת פנים והכאילו ליברליות

הם=כל הערבים לא רוצים אותנו פה נקודה,

הם לא טיפשים מזמן הבינו שבכוח זה לא ילך אז דמוגרפית ודמוקרטית כן

היהודים הולכים להיות מיעוט פה אם לא תהיה עליה מאסיבית בשנים הקרובות

רוב הערבים גם ככה לא משלמים(נתון שפורסם על פי בדיקה של הרשויות) מיסים ועל הדרך מוצצים את כל השרותים של המדינה(ביטוח לאומי, קופות חולים, לשכות העבודה כו')

אין דבר כזה "עשבים שוטים" הם עוזרים לפגע בנו בכל דרך אפשרית

אם משתמע פה שאני גזען כנראה שזה נכון אבל הנה כמה שאלות למי שחושב שהוא לא:

אתה בוחן מישהו ש"נראה" ערבי בקניון, באוטובוס וכו'?

אתה מטייל בעיר העתיקה בירושלים בערב?בבוקר?

כשחבר כנסת ערבי נפגש בגלוי עם נציגי חיזבאאלה ואנשי סוריים ואירנים איך ההרגשה שאתה עזרת לממן לו את הנסיעה?

בכינוס השנתי של הליגה הערבית(או איך שקוראם להם) אתה רואה אלפים צועקים בעד השמדת המדינה איך ההרגשה?

למה איפה שיש מוסלמים(וערבים) יש מלחמות? בחר כל נקודת עימות על פני כדור הארץ

זו האמת העירומה וקשה להודות בא ובתאור גזען אבל לצערי המציאות חזקה יותר

אנחנו במזרח התיכון פה החזק שורד וכל הדרכים כשרות כנראה ולא אני לא חושב שאנחנו היהודים מלאכים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה הוא אכל כי גם אני רוצה קצת...

אי אפשר באמת להכליל את כל הערבים הישראלים כטרוריסטים וגנבי מכוניות ומתכת, כי חלקם אזרחים שומרי חוק, כאלו שמשרתים בצבא בתפקידים רגישים, כאלו שמתפרנסים בכבוד - בניגוד לציבורים מסויימים אצלינו. אי אפשר פשוט לקחת אותם ולהעיף אותם אל תוך שטחי הראשות - במיוחד לאור העובדה שהם נולדו וגדלו וחיו פה כל חייהם. מה שכן, כאלו שכן מסייעים לארגוני טרור, שכן גונבים, אונסים ורוצחים (ערבים או לא) - לזרוק אותם בשטחי הראשות ושיאכלו אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד צודק ב 100%

ודי כבר עם העמדת פנים והכאילו ליברליות

הם=כל הערבים לא רוצים אותנו פה נקודה,

הם לא טיפשים מזמן הבינו שבכוח זה לא ילך אז דמוגרפית ודמוקרטית כן

היהודים הולכים להיות מיעוט פה אם לא תהיה עליה מאסיבית בשנים הקרובות

רוב הערבים גם ככה לא משלמים(נתון שפורסם על פי בדיקה של הרשויות) מיסים ועל הדרך מוצצים את כל השרותים של המדינה(ביטוח לאומי, קופות חולים, לשכות העבודה כו')

אין דבר כזה "עשבים שוטים" הם עוזרים לפגע בנו בכל דרך אפשרית

אם משתמע פה שאני גזען כנראה שזה נכון אבל הנה כמה שאלות למי שחושב שהוא לא:

אתה בוחן מישהו ש"נראה" ערבי בקניון, באוטובוס וכו'?

אתה מטייל בעיר העתיקה בירושלים בערב?בבוקר?

כשחבר כנסת ערבי נפגש בגלוי עם נציגי חיזבאאלה ואנשי סוריים ואירנים איך ההרגשה שאתה עזרת לממן לו את הנסיעה?

בכינוס השנתי של הליגה הערבית(או איך שקוראם להם) אתה רואה אלפים צועקים בעד השמדת המדינה איך ההרגשה?

למה איפה שיש מוסלמים(וערבים) יש מלחמות? בחר כל נקודת עימות על פני כדור הארץ

זו האמת העירומה וקשה להודות בא ובתאור גזען אבל לצערי המציאות חזקה יותר

אנחנו במזרח התיכון פה החזק שורד וכל הדרכים כשרות כנראה ולא אני לא חושב שאנחנו היהודים מלאכים בכלל

אחחחחח הבורות... הבורות... אתה שם לב כמו מה אתה נשמע?

אני אתן לך סיטואציה די דומה למה שאתה מתאר.

היהודים שחיו במזרח אירופה היו סגורים בפני הקהילה האירופאית (לא בהכרח באשמתם), הם סבלו מגזענות כלפיהם והתרבו בכמויות אדירות.

האירופאים בזמנו (לא היהודים) ראו בהם כאיום, הם כביכול היו מתקדמים יותר, הם היו משכילים, עבדו במשרות ברמה גבוהה (היהודים היו סנדלרים נגרים וכו...) וגידלו משפחות קטנות, בזמן שהיהודים שזרים להם היו עניים, לא חסכו בילדים והיו מסוגרים ומרוחקים משאר הקהילה (שוב לא בהכרח באשמתם).

אותם היהודים האלה, לא במצב דומה כמו הערבים היום?

הרבה מהערבים חיים בקהילות סגורות מפני היהודים, הם עדיין ממעיטים בזכויות האישה, לא חוסכים בילדים, עובדים בעבודות ידיים, וסובלים מגזענות - אנשים כמוך (אולי גם משחקים של בית"ר מזכירים לך משהו).

אתה לא חושב שכדאי ללמוד מהטעויות של העבר? אולי אם במקום להרחיק את הערבים מאיתנו נקרב אותם אלינו, נהפוך אותם למערביים יותר, אולי הם יהיו פחות מאיימים?

תחשוב - אם נקרב אותם אלינו הם יתחילו לראות איך אנחנו חיים, הם יתנו יותר זכויות לאישה, האישה תשכיל תוכל לעבוד תהייה לה קריירה, ולא יהיה לה זמן לגידול ילדים - פחות ילדים במשפחה, ריבוי טבעי של ערבים נמוך יותר ואז יהיה איזון דמוגרפי ישאר של רוב של יהודים ושני הקבוצות האתניות יגדלו בצורה דומה.

ככה אתה נמנע מגזענות, מקבוצות קיצוניות במדינה, פחות פשע ובהחלט מגיע למצב הרבה יותר טוב מהמצב הקיים היום בשביל שני הצדדים.

אתה צריך לזכור שאין הבדלים בים בני האדם, הם כמוך אתה כמוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהודים במזרח אירופה עסקו בהשכלה ומסחר

הם לא פוצצו אף אחד ולא קראו להרוג אף אחד

תשמע זה באמת קשה ומגעיל להגיע למסקנה שאני לפחות הגעתי אליה...

בכל זאת אין בי רצון להרוג , להשמיד ו או לפגוע-רחוק ממני מאוד אני אוהב שלום ובני אדם

אני מאמין בחייה ותן לחיות

אבל יש מציאות שאי אפשר להתעלם ממנה כמה שננסה להסתכל הצידה זה לא ישנה

זו מציאות עגומה ועצובה

אבל זו המציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...