לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי בדיוק לא נותן להם השכלה???

ול"משכילים" מביניהם, אתה חושב שאין להם עדרים של ילדים?

על סמך מה אתם כותבים את השטויות האלה בכלל?

ככל שרמת ההכנסה עולה וחיים חיים "נוחים יותר" אז מביאים פחות ילדים.

זה קורה בכל העולם.

תתחיל לקרוא קצת במקום לשוטט בפורום ולכתוב שטויות.

בכלל עוד לא הבנתי מה הפתרון של ,אדוני?

לעשות טרנספר ?

לעשות מהם אוכל לכלבים?

אתה צריך להבין שגם אם סגרת אותם בעזה . ללא פתרונות אמיתיים של פרנסה המיליון וחצי פלסטינים האלה ימשיכו להיות הבעיה של .

מפני שתסכול של מיליון פלסטינים יתפוצץ לך בפנים.

כך לאדם את התקווה לחיים נורמלים וזה מה שתקבל.

ולכל ילדי כהנה מעלי ... שוב מה הפתרון?

כי יש לכם רק ביקורת .אבל מה הפתרון?

חוץ מזה משהוא ראה עובדה אתמול ?

משהוא ראה על הילד הערבי בן ה 10 שצהל הרג בגלל שהוא הלך עם רובה מפלסטיק?

ראיתם את הסיפור על תרומת האיברים?

ראיתם את הדתי הדפוק שהילדה שלו ניצלה בזכות תרומת האיברים ... אבל מה הוא לא יגיד תודה לאבא של הילד כי הוא ערבי ...

יש לנו בארץ דתיים חשוכים בדיוק כמו הפנאטים המוסלמים .... את שנהם הייתי מעלה על סירה ומעיף מפה לקיבינימט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדור לדור לערבים יהיה ריבוי טבעי הרבה יותר נמוך, כמו שלנו פעם היה ריבוי טבעי גבוהה גם להם הוא יקטן, זה תהליך שקורה בכל העולם המערבי ועכשיו שגם הם חלק מהעולם המערבי גם להם הריבוי הטבעי יקטן, זה לא קורה מיד אבל זה יקרה.

הנקודה היא שאתה מתייחס לערבים כאילו הם חלק טבעי מהעולם המערבי, בעוד שלמעשה אין להם שום חלק בעולם המערבי, הם לא מעוניינים להיות חלק מהעולם המערבי, ולמעשה הם עויינים את העולם המערבי ואת התרבות המערבית, ומעוניינים בהחרבתם (אני מדבר על המוסלמים הקיצונים שנותנים את הטון לכל המוסלמים באשר הם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג זה דווקא לא נכון

המוסלמים דווקא כן מראים סימנים של התקדמות לקראת המערב ובעוד 100 שנה האיסלם הקיצוני יהיה מיעוט נרדף בדיוק כמו הנאו נאצים.

אבל זה לא סותר את העובדה שזכותו של העם היהודי לקבל מדינה יהודית

ניסינו כבר לחיות עם עמים אחרים וזה לא עבד.

זה לא משהו אישי נגד מוסלמים. גם אם היו שורצים פה צרפתים לא הייתי יכול לקבל מצב כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש לנו בארץ דתיים חשוכים בדיוק כמו הפנאטים המוסלמים .... את שנהם הייתי מעלה על סירה ומעיף מפה לקיבינימט."

צודק הם לא פחות גרועים(לגבי להעיף אותם :nixweiss: זה לא פתרון, ולא אין לי אחר)

היום הותר לפרסום על "עוד עשב שוטה" אם ת"ז כחולה שעבד בשביל החזבאאלה

לגבי כל הספקנים פה בענין הכוונות האמיתיות של בני דודנו

תקשיבו לחדשות לא עובר שבוע בלי "עשב" כזה או אחר(כמובן מדובר רק על אלו שהותרו לפרסום, יש עוד וכמובן כאלו שעוד לא נתפסו)

:yelclap: לשב"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שמדינת צריכה להישאר מדינה יהודית (אני לא חושב שיש מישהו בפורום שכן בעד מדינת כלל אזרחיה), אבל זאת לא סיבה לצאת בפעולות כנגד הערבים הישראלים.

זאת זכותם של הערבים הישראלים להישאר פה.

ולכל מי שאמר שהערבים הישראלים רוצים להישאר עוד בימי הביניים טועה, ובגדול, הם רוצים בדיוק ההפך.

אם הערבים הישראלים יזכו להשכלה (כמו שקורה עכשיו) הריבוי הטבעי יקטן בהרבה ואני לא חושב שהם יהוו איום על הרוב היהודי.

ברגע שהנשים יקבלו יותר זכויות, ויותר השכלה הם יעבדו, לא יהיה להם זמן להרבה ילדים ואז הריבוי הטבעי יקטן, זה תהליך שקורה בכל העולם ונמצא בשיאו כבר באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אתם חבורה של גזענים מה ערבים הם לא בני אדם מה כולם רעים מה כל היהודים טובים אתם פשוט הולכים בצורה עיוורת אחרי האינטרסים של בעלי הכוח במדינה החולה שלנו וכל הכהנסטים שכתבו קודם אתם לא במתביישים אתם נשמעים כמו משו שאני לא רוצה להשוות אליו למי שהבין אתם צריכים להבין שערבים הם בני אדם בדיוק כמוכם ומגיע להם הזכויות והחרויות שלכם מגיע אז אל תציעו שטויות כמו להעיף אותם מפה או להשמיד אותם כמו סטומים ולמי שפתח את הטארד אתה מכליל כמו אני לא יודע מה אולי תביא בכלל את כל ערבי שאי פעם עשה ותציג את כל הערבים כחיות אתה לא מבין שבכל צד יש אנשים טובים ופחות טובים ולא רק חרדים רעים אלא גם חילונים וכו' יש גם ערבים שעשו טוב ויהודים שעשו רע אל תכלילו ותבינו שמה שמגיע לכם מגיע לכל אדם ואפילו לכל יצור חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אתם חבורה של גזענים מה ערבים הם לא בני אדם מה כולם רעים מה כל היהודים טובים אתם פשוט הולכים בצורה עיוורת אחרי האינטרסים של בעלי הכוח במדינה החולה שלנו וכל הכהנסטים שכתבו קודם אתם לא במתביישים אתם נשמעים כמו משו שאני לא רוצה להשוות אליו למי שהבין אתם צריכים להבין שערבים הם בני אדם בדיוק כמוכם ומגיע להם הזכויות והחרויות שלכם מגיע אז אל תציעו שטויות כמו להעיף אותם מפה או להשמיד אותם כמו סטומים ולמי שפתח את הטארד אתה מכליל כמו אני לא יודע מה אולי תביא בכלל את כל ערבי שאי פעם עשה ותציג את כל הערבים כחיות אתה לא מבין שבכל צד יש אנשים טובים ופחות טובים ולא רק חרדים רעים אלא גם חילונים וכו' יש גם ערבים שעשו טוב ויהודים שעשו רע אל תכלילו ותבינו שמה שמגיע לכם מגיע לכל אדם ואפילו לכל יצור חי.

העיקר שהוא שם נקודה בסוף... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפסיקו להתפוצץ באוטובוסים - יקבלו זכויות.

לא צריך מנת משכל של 150 בשביל להבין מאיפה

באמת באה השנאה.

ואם כבר ניסית לרמוז לנאציזם בגרמניה, שכחת שיהודים

לא דרשו מדינה בתוך גרמניה, לא רצו מגן דוד על הדגל

ולא התפוצצו בתחברוה ציבורית ברחובות ברלין.

והערבים כן עושים זאת ולא מעט.

היום צרפת הודיעה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3202938,00.html

למה אתה חושב שצרפת יצאה בהצהרה כזאת?!

בגלל היהודים?!

או בגלל אל-קעידה ואירגוני טרור איסלמיים/ערבים שונים בעולם?

אל תהיה עיוור...תסתכל למציאות בעיניים ותפסיק לשנן שורות של שמלאנים חובבי פרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...