מגאסונים- נוסטלגיה של פעם!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגאסונים- נוסטלגיה של פעם!!

deso

למי מכם עדיין יש מגאסון שהוא פעיל , ומשחק בו?  

1293 הצבעות

1. 1. למי מכם עדיין יש מגאסון שהוא פעיל , ומשחק בו?

• לי יש SEGA Saturn/Genesis
    • לי יש DreamCast
    • לי יש NES/SNES
    • יש לי כמה מגאסונים..
    • אין לי מגאסונים בבית..

Recommended Posts

וווואהה!!

אני מקנא בכם ..

לא, ה MegaCD הוא "תוסף" שניתן היה לרכוש בנפרד ולהתקין עם ה MegaDrive II, מה שאיפשר לשחק בכותרים ששוחררו בתצורת תקליטורים.

!! אני מבין שיש כל מיני סודות שלא יודעים על מגאסונים של פעם.. כמו חיבור סודי של Genesis עם Dreamcast ..סתם חחחחח

עדיין, אני שואל אתכם אם עדיין מוכרים באירופה או אפילו בתל אביב כל מיני מגאסונים של פעם+ משחקים..

ותוכלו לתת לי את המחירים של המגאסונים של היום? (בחנויות) וגם של משחקים... נראה לי משחק עולה 3 אירו :lol:

לכולם:

מי שלא יודע, MegaDrive=SEGA Genesis

בקשר לכל ה MegaDrive2 וההמשכים, יש למגה דרייב ולג'נסיס המשכים גם... אני חושב בסביבות 3 מגאסונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

16Bit שהניבו איכות תמונה ושמע טובה יותר מזו של ה M.D II.

עכשיו אני קצת מבולבל... אני זקוק להתייעצות עם כאלה שיודעים מצוין על כל המגאסונים לפני שאני טס לאירופה.. :lol:

אני לא יודע מה הכי שווה לקנות, טוב נוו, אני אקנה כל מגאסון שעומד בדרך שלי ליתר ביטחון :lol: :lol:

LOLZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק הוא ששיחקתי בסופר מריו איזה כמה שבועות בקיץ (היה משעמם...) ועברתי יותר שלבים מאשר כל חיי ! :lol::smile1:

עוד משהו, זה שהשמירה שלי מלפני איזה 5-6 שנים נשמרה :xyxthumbs:

אחח...אין כמו הכאבים על האצבעות לאחר משחק טוב עם הנינטנדו :) ובל נשכח את Steet Fighter II ששם פשוט לחצתי על כל מקש כדי לתת מכות ;D לא ידעתי על מה אני לוחץ, העיקר ניצחתי :silly:

8) נוסטלגיה באמת...

כל ה-PS2\XBOX פשוט לא אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שלומד בארה"ב הנדסה והשותף שלו לחדר מתקן NES ישנים ונותן להם אחריות של שנה שהם יעבדו.

:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה קורעעעעעע :lol:

מה שמצחיק הוא ששיחקתי בסופר מריו איזה כמה שבועות בקיץ (היה משעמם...) ועברתי יותר שלבים מאשר כל חיי ! :lol::smile1:

עוד משהו, זה שהשמירה שלי מלפני איזה 5-6 שנים נשמרה :xyxthumbs:

אחח...אין כמו הכאבים על האצבעות לאחר משחק טוב עם הנינטנדו :) ובל נשכח את Steet Fighter II ששם פשוט לחצתי על כל מקש כדי לתת מכות ;D לא ידעתי על מה אני לוחץ, העיקר ניצחתי :silly:

8) נוסטלגיה באמת...

כל ה-PS2\XBOX פשוט לא אותו הדבר...

כן..נוסטלגיה>עתיד חחח

XBOX SUXXX PS3 AND PS2 SUXX

חחחחחחחחחחחחחחח

ואני רואה שלאף אחד אין DREAMCAST

כמה מפתיע, הקונסולה שאני חושק בה מכול.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח נוסטלגייייההה!!!! :yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap:

אז ככה, יש לי:

שני מגאסונים, לכל אחד שני שלטים ואקדח!!! והמשחקים:

סופר מריו !!!

אוסף משחקים קונטרה!!!

Spider-Man - Return of the sinster six

החתולים הסמוראים

משחק של אביר אחד שהולך ביער ואיך לא: שוחט מפלצות (שזאת המטרה ב95 אחוז מהמשחקים)

Super Gun 20 in 1 (כל היריות בברווזים, המערב הפרוע עם הקאובויים שיורים בהם, והאימונם של השוטרים עם הדמויות מהקרטון שעולות)

BattleToads Double Dragon

Double Dragon 2

והגדולים מכולם.... צבי הנינג'ה 1,2,ו-3!!!!!!!!!!

אהובי היקר Mega Drive 2 עם שני שלטים, מבריק, כאילו קנו לי אותו אתמול, עם שני שלטים והמשחקים:

Teenage Mutant Hero Turtles The Hyperstone Heist

Batman Forever

Michael Jackson's (משחק שיצא בעקבות הסרט, לפני הצהרותיו האנטישמיות, וכשהיה לו קצת יותר אף)

Mighty Morphin Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers The movie עד שהשגתי אותו עשיתי שמיניות באוויר :silly:

Spider-Man

X-Men

Sonic 3 (היו לי פעם את כולם, אבל כמו רבים הייתי מחליף משחקים בחנויות... חבל)

קטן אך מתוחכם (יחסית לתחילת שנות ה90) GameGear, עובד כמו חדש אחרי תיקון מעבדה, במזוודה של , עם שנאי לחשמל, הגדלה למסך, כבל לחיבור שתי , ואת המשחקים הבאים:

Sonic Chaos

Sonic Labyrinth

Sonic Drift (מרוצים)

Sonic 2

Mighty Morphine Power Rangers

Monster Truck Wars

NBA Jam

X-Men Mojo World

Woody Pop

Streets of Rage (אם השוטרים במסווה שהולכים ברחוב, ושוחטים במכות... נרקומנים)

Mortal Kombat 3

Indiana Jones and the last Crusade

ואיך לא GameBoy Color ירוק, עם נרתיק חמוד של פיקאצ'ו, תאורה עם הגדלה, כבל מחבר, שנאי, ואת המשחקים הבאים:

Pokemon Yellow

Red

Gold

Silver

Spider-Man

X-Men Mutant Wars

Action Man

היה משהו במשחקים האלה... אולי הקושי שבהשגת משחקים, והשמחה אחרי שמשחק סוף סוף עבד אחרי שנשפנו שעה לתוך הקלטת בייאוש, שעשה את המשחקים האלה לכל כך כיפים... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה להגיד לכולם שמגאסון זה בעצם זיוף של הNES =המכשיר הבידורי של נינטנדו בתירגום חופשי

וכל המישחקים של המגאסון גנובים מהמכשיר של נינטנדו(לפחות בתקופה שהNES היה המכשיר הנימכר ביותר )

לי גם פעם היה מגאסון ואז לא ידעתי על נינטנדו סגה וכו ולא ידעתי הרבה על וסך הכל ביגלל המישחקים של נינטנדו

מאוד נהנתי מימנו אבל שיחקתי אז גם במגה דריבר ובSNES של חברים (SNES =הסופר מכשיר בידורי של בתירגום חופשי)

בכל מיקרה מאז יצא לי לשחק הרבה באמולטורים והיה לי גם -גים בוי\נינטנדו 64 \וPS1 ככה שאין לי סיבה לחזור לאחורה כי שיחקתי

בכל המישחקים הישנים שרציתי כולל מישחקי ניאו גיאו (איזה כיף שיש אמולטורים ;D)

אני ממליץ לכולם על סידרת ZELDA (לא בNES כי אז הסידרה לא היתה כל כך טובה) \מאריו\ומאריו RPG יש כאלו שאוהבים את פינל פנטזי

אבל אני לא אוהב תסידרה הזות ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח נוסטלגייייההה!!!! :yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap:

אז ככה יש לי:

שני מגאסונים, לכל אחד שני שלטים ואקדח!!! והמשחקים:

סופר מריו !!!

אוסף משחקים קונטרה!!!

Spider-Man - Return of the sinster six

החתולים הסמוראים

משחק של אביר אחד שהולך ביער ואיך לא: שוחט מפלצות (שזאת המטרה ב95 אחוז מהמשחקים)

Super Gun 20 in 1 (כל היריות בברווזים, המערב הפרוע עם הקאובויים שיורים בהם, והאימונם של השוטרים עם הדמויות מהקרטון שעולות)

BattleToads Double Dragon

Double Dragon 2

והגדולים מכולם.... צבי הנינג'ה 1,2,ו-3!!!!!!!!!!

יש לי גם Mega Drive 2 עם שני שלטים, מבריק, כאילו קנו לי אותו אתמול, עם שני שלטים והמשחקים:

Teenage Mutant Hero Turtles The Hyperstone Heist

Batman Forever

Michael Jackson's (משחק שיצא בעקבות הסרט, לפני הצהרותיו האנטישמיות, וכשהיה לו קצת יותר אף)

Mighty Morphin Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers The movie עד שהשגתי אותו עשיתי שמיניות באוויר :silly:

Spider-Man

X-Men

Sonic 3 (היו לי פעם את כולם, אבל כמו רבים הייתי מחליף משחקים בחנויות... חבל)

יש לי גם GameGear, עובד כמו חדש אחרי תיקון מעבדה, במזוודה של , עם שנאי לחשמל, הגדלה למסך, כבל לחיבור שתי , ואת המשחקים הבאים:

Sonic Chaos

Sonic Labyrinth

Sonic Drift (מרוצים)

Sonic 2

Mighty Morphine Power Rangers

Monster Truck Wars

NBA Jam

X-Men Mojo World

Woody Pop

Streets of Rage (אם השוטרים במסווה שהולכים ברחוב, ושוחטים במכות... נרקומנים)

Mortal Kombat 3

Indiana Jones and the last Crusade

יש לי גם GameBoy Color ירוק, עם נרתיק חמוד של פיקאצ'ו, תאורה עם הגדלה, כבל מחבר, שנאי, ואת המשחקים הבאים:

Pokemon Yellow

Red

Gold

Silver

Spider-Man

X-Men Mutant Wars

Action Man

היה משהו במשחקים האלה... אולי הקושי שבהשגת משחקים, והשמחה אחרי שמשחק סוף סוף עבד אחרי שנשפנו שעה לתוך הקלטת בייאוש, שעשה את המשחקים האלה לכל כך כיפים... :cool2:

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

omg אני מזה מקנא, חוץ מה GAMEBOY שזה סתם טרנד חדש חחח

אבל..GAME GEAR עם משחקי סוניק...

סופר נדיר!!! ועוד במזוודה של SEGA!!! וואהה אני חסר מילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי בזמנו קונסולת NES מקורית, עם כל הסט, 2 שלטים רגילים, אקדח, ומין גיימפאד כזה למשחקי מטוסים.

המשחקים שהי לי זה הסופר מריו (הראשון!) DUCK HUNT, ו2 משחקי טיסה מגניבים, שאני לא זוכר את שמם, הנה רשימה של משחקים למי שצריך

http://www.xocolatl.com/carts/nes.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Megadrive%202%20et%20Mega%20CD.jpg

DUAL !!! :smile1:

אך איזה נוסטלגיה... נראה לי שהיה לי משהו אפילו יותר ישן מכל מה שהראתם כאן , צבע אפור אם אני עדיין זוכר טוב עם קסטות יותר קטנות בצבע צהוב

אך איזה משחקים היו פעם בלי כל הבולשיט של רזולוציות וAA AF והגדרות ... וכמובן בלי הורדות כך שהיה ערך לכל משחק שמצליחים להניח עליו את היד ולא כמו היום

שמרוב משחקים לא מספיקים אפילו להתקין אותם אז היתי צריך ללכת לחנות (רוני-פילוני :smile1: -נכחדה כבר ביחד עם טי-רקס וחבריו) ולבחור משחק אחד מתוך עשרות ! :D

משום מה זה נעלם ואחרי שעברתי דירה כבר התיאשתי בחיפושים לפני כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש את הNES -המכשיר המקורי הוא מכר מיליונים אז בטח יש ליקנות אותו באינטרנט בזול

בכל מיקרה לNES יש בידיוק את אותם מישחקים-המגאסון הוא סוג של חיקוי לNES כמו שאמרתי קודם ופשוט גנבו מישחקים שפותחו לNES ושמו

במגאסון

בכל מיקרה חפש תמילה NES ברשת ותקבל הרבה מידע על המישחקים שאתה אוהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...