מה אתם אומרים על הרסיבר הזה? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הרסיבר הזה?

GTI

Recommended Posts

אני רוצה לקנות רסיבר חזק שהצלילים יהיו מדוייקים וגם חשוב לי הבאס שיש חזק ומדוייק

יש לי של פירלס 250 rms וסאב שלADC לא קניתי אותו מזמן עלה לי 1300 100 rms

אני חושב ללכת על הרמן קרדן דגם AVR-235

ראיתי שהוא מוציא 65 rms לסטריאו זה קצת אבל הבנתי שבהרמן קרדן זה הולך אחר זה כמו 120 rms של דנון או פיוניר

מה אתם אומרים על הרסיבר והתקציב עומד על 2300 משהו כזה אם יש מתצוגה גם טוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה שופט שאלה זוועהה אני יודע שפירלס זה לא חברה הכי טובה אבל הבאתי פירלס יקרים וטובים לא כמו הזבלה שיש ב800 שקל וב1000

ובכלל אם הסאב אני מרעיד את הבלוק אבל את הרסיבר\מגבר אבא שלי השאיל לי אותו ואני מחזיר לו אותו עכשיו

אז בקיצור מה אתם אומרים על הרסיבר שנתתי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מגבר יש לך עכשיו?

אם יש לך מגבר כלשהו, לא הייתי מציע לך לקנות מגבר אחר.

הרמקולים האלה פשוט זוועה, אין טעם לשפוך כסף על מגבר/רסיבר.

בולשיט אחד גדול.

הרמקולים אחלה אין צורך להחליף...

בקשר לרסיבר..כמה ערוצים אתה צריך ?

http://www.8200.co.il/product.asp?f=39

זה יכול להיות טוב..

או זה..

http://www.go4it.co.il/Product.asp?Pid=AVR1706&Cat2Cat1ID=6&Cat2ID=10&aff=Zap

גם אחלה של מגבר..אבל הכל תלוי כמה ערוצים..אתה צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט אחד גדול.

הרמקולים אחלה אין צורך להחליף...

בקשר לרסיבר..כמה ערוצים אתה צריך ?

http://www.8200.co.il/product.asp?f=39

זה יכול להיות טוב..

לא, הוא דווקא צודק לחלוטין. הרמקולים הללו לא "יהנו" משידרוג רסיבר; מה שיש לו כיום סביר להניח שהוא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את 2 המגברים שנתת ואת ימאהה אני לא אוהב הבנתי שבסרטים הם טובים אבל במוזיקה הם לא הכי טובים אז עזבו עכשיו מרסיברים אחרים אני שואל על הארמן קרדן דגם avr-235 איך הוא חזק?? אם הצלילים שהוא מוציא מדוייקים וחשוב לי שהבאסס יהיה טוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר sherwood לא הכי חדש אבל פחות משבוע הוא כבר לא יהיה והוא מוציא 65w ל5 יציאות לא משהו

אני נתפסתי על הארמן קרדן avr-235 אולי מישהו יגיד לי איךך הואא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואטים שרסיבר מוציא אינם מעידים על איכותו או יכולתו. סביר להניח שכרגע הרמקולים שלך מנצלים רק כמה וואטים בודדים כדי לזוז, מה שאומר שלרסיבר שלך יש מספיק "שרירים" לא מנוצלים באמתחתו, אפילו אם נניח שמה שהיצרן מפרסם אופטימי מידי.

בכל אופן, אם היו לך טובים (הרבה) יותר ניתן היה לשקול הגברה אחרת שתוכל לספק לך איכות צליל טובה יותר. בהנחה שאתה נשאר עם הרמקולים הללו, השקעה בהגברה הינה מיותרת.

*עריכה: מיהרתי לענות לפני קריאת הודעתך - אם הרסיבר הנוכחי עוזב שלא מטעמי שידרוג וההרמן הזה קורץ לך, כמו גם תומך בפונקציות להן אתה זקוק ונכנס לתקציב - הרי שהוא מועמד ראוי. רצוי לבחון את המוצר מול מתחריו עם רמקולי מדבקה כשלך וגם עם יקרים הרבה יותר כדי לראות איך הוא יתמודד אם תשדרג בעתיד את הרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני צריך רסיבר אחר ושיהיו לו פונקציות שאני צריך וכוח ודיוק וההרמן קרדן שמעתי שהוא ממש מצויין

בכל מיקרה יש לך אולי איי סי קיו אני צריך לברר עוד כמה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה AVR-235 הוא רסיבר מצוין עם ביקורות טובות.

זאת לא יכולה להיות טעות אם זה מה שאתה רוצה לך עליו. זוהי גם חברה מאוד איכותית ובעלת מוניטין בתחום ה Hi-Fi.

לדעתי הוא קצת over-kill עבור הרמקולים שלך.

אין צורך להתרגש מהספקים נמוכים כביכול של 50-60W זוהי עוצמה אמיתית שנמדדת לפי תקנים מחמירים ובאמת שווה ל 90-100W ביצרנים מסויימים.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, חיפשת שמישהו שיגיד לך "לך על זה" על מוצר שלא שמעת בפעולה ולא השוות מול מתחרים באותה קטגוריית מחיר עם שלך וגם עם נורמליים?

ואם אני אגיד לך שחבר שלי קנה את אותו רסיבר ואני חושב שהוא זבל טהור, מה אז?

כשמישהו נכנס לפורום מפרטים ומבקש עזרה, הוא מקבל את הרכיבים הטובים ביותר לשימושים שלו ולתקציב. מדוע הפורום הזה צריך להיות שונה? ::)

חברים, אין מה לעשות - האזנה היא דבר סובייקטיבי ובניגוד לפורום השכן, אין לנו מדד לקביעת "ביצועים" שכן המדד עצמו משתנה מאדם לאדם. לפיכך, העיצה שלי היא הפשרה הכי פחות גרועה - לצאת לחנויות, לחרוש אותן ולהתאמץ לכסות את כל ההיצע הקיים במסגרת התקציב; אין מוצא ואין מנוס מכך... קנייה נבונה בתחום הזה רק *את\ה* יכול\ה לבצע, כי רק לך יש את המדד ה"נכון". יש שיגידו שאני מגזים ושאף מוצר מבית דנון, מראנץ או HK אינו נפילה - בייחוד אם מדובר בזיווגם לרמקולים כאלו וייתכן שהצדק עימם; אני רק רוצה להדגיש בפני מי שמתעתד לבצע רכישה דומה בתחום שהעיצה הכי טובה היא זאת המודגשת בהודעתי ויש לשאוף ולדבוק בה ככל הניתן שכן היא תמצית "התורה האודיופילית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, חיפשת שמישהו שיגיד לך "לך על זה" על מוצר שלא שמעת בפעולה ולא השוות מול מתחרים באותה קטגוריית מחיר עם שלך וגם עם נורמליים?

ואם אני אגיד לך שחבר שלי קנה את אותו רסיבר ואני חושב שהוא זבל טהור, מה אז?

.

.

.

אני רק רוצה להדגיש בפני מי שמתעתד לבצע רכישה דומה בתחום שהעיצה הכי טובה היא זאת המודגשת בהודעתי ויש לשאוף ולדבוק בה ככל הניתן שכן היא תמצית "התורה האודיופילית".

Fl0kster, נראה שממש נפגעת,

אתה צודק בזה ששמיעה היא דבר סוביקטיבי ושכל אחד צריך לעשות את השיקולים בעצמו, אבל אתה שוכח שלא כולם אודיופילים (כמוך ואולי גם כמוני) וחלקם מבקשים רק דיעה טובה כדי לדעת שהם בכוון הנכון.

אני מניח שתוכל למצוא על כל רכיב ובכללו גם על ה Harman Kardon הזה איזה ביקורת שלילית של איזה בוחן שלדעתו הסובייקטיבית יש למגבר באס מודגש מידי או קול לא מספיל צלול בגבוהים במוזיקה קלאסית של ואגנר ;). אה ודרך אגב יש כמה וכמה תלונות על נוחות השימוש בשלט לגבי הדגם הספציפי הזה, אם זה ממש חשוב?

הבן אדם כאן נדלק על דגם וביקש חיזוק וזה מה שהוא קיבל, הוא לא יפול עם המגבר הזה בעיקר לנוכח ה Sherwood שהיה לו עד כה ולנוכח הרמקולים בשימוש. להתאים מגבר לרמקולים זאת כבר רמה אחרת שלא כולם מסוגלים אליה.

וגם לא לכולם יש זמן/ידע/סבלנות ללכת ל10 חנויות ולהשוות מגברים ורמקולים שונים לפני קניה, אלה הם החיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...