מה אתם אומרים על הרסיבר הזה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הרסיבר הזה?

GTI

Recommended Posts

כלומר, חיפשת שמישהו שיגיד לך "לך על זה" על מוצר שלא שמעת בפעולה ולא השוות מול מתחרים באותה קטגוריית מחיר עם שלך וגם עם נורמליים?

ואם אני אגיד לך שחבר שלי קנה את אותו רסיבר ואני חושב שהוא זבל טהור, מה אז?

כשמישהו נכנס לפורום מפרטים ומבקש עזרה, הוא מקבל את הרכיבים הטובים ביותר לשימושים שלו ולתקציב. מדוע הפורום הזה צריך להיות שונה? ::)

חברים, אין מה לעשות - האזנה היא דבר סובייקטיבי ובניגוד לפורום השכן, אין לנו מדד לקביעת "ביצועים" שכן המדד עצמו משתנה מאדם לאדם. לפיכך, העיצה שלי היא הפשרה הכי פחות גרועה - לצאת לחנויות, לחרוש אותן ולהתאמץ לכסות את כל ההיצע הקיים במסגרת התקציב; אין מוצא ואין מנוס מכך... קנייה נבונה בתחום הזה רק *את\ה* יכול\ה לבצע, כי רק לך יש את המדד ה"נכון". יש שיגידו שאני מגזים ושאף מוצר מבית דנון, מראנץ או HK אינו נפילה - בייחוד אם מדובר בזיווגם לרמקולים כאלו וייתכן שהצדק עימם; אני רק רוצה להדגיש בפני מי שמתעתד לבצע רכישה דומה בתחום שהעיצה הכי טובה היא זאת המודגשת בהודעתי ויש לשאוף ולדבוק בה ככל הניתן שכן היא תמצית "התורה האודיופילית".

תראה גבר אני אודיופיל ממש אולי לא הבנת למה התכוונתי שאמרתי ''תודה זאת התשובה שחיפשתי'' אני פשוט רציתי מידע על הדגם הנ'ל וחלק מפה לא ענו על השאלה שלי וחוץ מיזה אני יודע שזאת חברה מאוד טובה ובסוף רכשתי את הHK AVR-135 הייתי ביום חמישי באיזה 6 חנויות שמעתי את הימאהה rxv550 ואת pioneer vsx515 ועוד כמה דגמים שלהם

וגם מדנון שמעתי את הav1905 r ומכולם אהבתי את הצליל של הHK AVR135 ורמקולים של הפירלסס שאני עובד איתם הם עובדים יותר יפה בהרבהה עכשיו אבל אני רוצה להחליף אותם לוורפידל משהו עד 2000 אם יש משהו שאתם יכולים להציע שילך טוב אם הרסיבר החדש אז תציעו אנשים!!!

תודה לכם על כל התגובות עזרתם לי!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על הרסיבר הוא באמת חיה!!

אכשיו לגבי הרמקולים אם אתה רוצה לשדך רמקול טוב לרסיבר שלך אני היתי ממליץ לך קודם כל

ללכת ולשמוע כמה שיותר רמקולים אם הרסיבר שלך

רצוי שתיקח איתך דיסק של מוזיקה שאתה מכיר ואוהב כדי שיהיה לך יותר קל לשפוט

יש הרבה מאוד חברות בנוסף לוורפידל כמו סרווין וגה טריאנגל KEF B&W.........

אבל אם כבר עשיתה את זה ואתה רוצה לרכוש את אחד מדגמי וורפידל היתי הולך על DIAMOND 8

סידרה טובה מאוד שלהם לדעתי תמורה לכסף הכי טוב בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי avr 135 והוא מעולה , אתה תבחין בצלילים בטראקים\שירים שלא שמעת מקודם

לא יאומן כמה החברה הזו מעולה

אז אני מניח שדגם מסדרה טובה יותר רק מעלה את הרמה למרות שלפי מה שאני יודע ההבדל העיקרי בינהם הוא 5.1 לעומת 6.1

בכל מקרה מה שבטוח זה שהקניה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ממש השמיעה הישתנתה שומעים ממש נקי ממש כיף לשמוע אם הרסיבר הזה ובכלל שלא נדבר על סרטים

אתה חושב שאתה בתוך הסרט

נ.ב אם מדברים על דגמים יותר גבוהים של HK שמעתי את ה235 ואת ה135 שקניתי הוא הגביר את הווליום -17 ב235 וגם ב135 על אותו ווליום וממש ממש ממש אין הבדלים הוא הפעיל פעם את ה235 ואת 135 אין בכלל הבדלים חוץ מזה שה235 7.1 וה135 6.1 תבדקו בעצמכם אין בכלל הבדלים חושבים כאילו ששניהם אותו רסיבר בדיוק!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ממש השמיעה הישתנתה שומעים ממש נקי ממש כיף לשמוע אם הרסיבר הזה ובכלל שלא נדבר על סרטים

אתה חושב שאתה בתוך הסרט

נ.ב אם מדברים על דגמים יותר גבוהים של HK שמעתי את ה235 ואת ה135 שקניתי הוא הגביר את הווליום -17 ב235 וגם ב135 על אותו ווליום וממש ממש ממש אין הבדלים הוא הפעיל פעם את ה235 ואת 135 אין בכלל הבדלים חוץ מזה שה235 7.1 וה135 6.1 תבדקו בעצמכם אין בכלל הבדלים חושבים כאילו ששניהם אותו רסיבר בדיוק!!!!!

לי יש רסיבר של DENON דגם AVR-1905

שנת 2005.

ומערכת של LUXOR שומעים מצויין.

השאלה כמה כסף אתה מוכן להשקיע על זה? ואחרי זה תדאג אם לקנות רסיבר או מגבר.

לפי דעתי הבחור למעלה צודק כי איכות השמע לא פחות חשובה מהדגם/חברה/ וגם מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איזה רסיבר קניתה בסוף...135 או 235?

ולפחות מבחינת נתונים באתר של הרמן קרדון הם בדיוק אותו הדבר חוץ מ5.1 לעומת 6.1

בכל מקרה תתחדש

עכשיו צריך למצוא שהרסיבר הזה יוכל לנצל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...