dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08 - עמוד 17 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dragon project - עמוד 25 - עדכון - 20/3/08

aviran_n

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד! עבודה יפה ונקיה!

והמתקן לדיסק קשיח יצא לך פשוט פצצה! זה בדיוק מה שאני עשיתי במתקן שלי, הבנתץ אותי נכון.

תמשיך כך ונראה כאן פרוייקט ברמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייס! ;)

נראה קצת כמו הציוד של אלי.. וגם השלד, למען האמת נראה קצת כמו בפרויקט הקודם של אלי(ארקדור)...

הפרוייקטים די דומים למען האמת , הן מבחינת התכנון, והן מבחינת הציוד

אני וKETCHUP ישבנו, ועדיין יושבים שעות על התכנונים, כדי שנוכל להגיע לתוצאה הכי טובה בעזרת הציוד והחומרים שלנו

וזה די נוח למען האמת, שאם אתה נתקל בבעיה, אתה יודע שאולי השני יוכל לעזור לך

בנוסף, בקשר לכלים, פשוט אנחנו ממליצים אחד לשני על כלים טובים, זה הכל ;)

----

KETCHUP, אחלה עבודה הרבצת שם!

המתקן של הHDD פשוט יפה (בייחוד ה"נועל" - אתה בהחלט שם דגש על הפרטים הקטנים ביותר)

הייתי מציע לך לכסות צד אחד (עדיף הגלוי) בפרספקס צבעוני כל שהוא שישתלב בTHEME של המארז, נגיד בצורת "ח", כאשר 2 פאות יהיו קצרות (כ2 CM) ובעצם יכנסו לתוך המתקן, כדי שתוכל לקבע אותו מבפנים , על הפאה החשופה תוכל להתקין איזה מאורר שיקרר את הHDD..

---------

|

| |___________| HDD1

|

| |___________| HDD2

|

--------

יאללה.. תמשיך לעבוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייס! ;)

נראה קצת כמו הציוד של אלי.. וגם השלד, למען האמת נראה קצת כמו בפרויקט הקודם של אלי(ארקדור)...

כמו שאלי אמר כאן כבר לפני, אנחנו עובדים די במשותף על הפרוייקטים שלנו, מתייעצים בשלבי התיכנון ועוזרים אחד לשני.

בקשר לשלד הדומה, כשהשלד שלי עוד היה בסקיצות והחומרים עוד היו מונחים פה ואפילו לא חתוכים, אלי היה צריך לבנות שלד וחלקנו את התוכניות של בניית השלד בינינו, ויש לציין שזאת שיטה מעולה והשלד חזק מאוד.

בסך הכל אני ואלי חולקים המון רעיונות יחד ואם התוצאות נראות דומות, זה כי גם התכנון נעשה יחד.

וואו! כמה זמן לא ראינו פה עדכון! אפשר לאמר שהתגעגעתי :]

ניראה אחלה מתקן!

יאללה! בהצלחה! תמשיך כך! :]

עבודה מרשימה מאוד! :yelclap:

תודה לשניכם :)

כל הכבוד! עבודה יפה ונקיה!

והמתקן לדיסק קשיח יצא לך פשוט פצצה! זה בדיוק מה שאני עשיתי במתקן שלי, הבנתץ אותי נכון.

תמשיך כך ונראה כאן פרוייקט ברמה!

התמונה של המתקן שלך יושבת לי במחשב כבר הרבה זמן ועזרה בתיכנון המתקן הזה.

אני שמח שיצא טוב בסוף והרעיון שלך לתופסן הגומיות מעולה.

תודה ;)

KETCHUP, אחלה עבודה הרבצת שם!

המתקן של הHDD פשוט יפה (בייחוד ה"נועל" - אתה בהחלט שם דגש על הפרטים הקטנים ביותר)

הייתי מציע לך לכסות צד אחד (עדיף הגלוי) בפרספקס צבעוני כל שהוא שישתלב בTHEME של המארז, נגיד בצורת "ח", כאשר 2 פאות יהיו קצרות (כ2 CM) ובעצם יכנסו לתוך המתקן, כדי שתוכל לקבע אותו מבפנים , על הפאה החשופה תוכל להתקין איזה מאורר שיקרר את הHDD..

---------

|

| |___________| HDD1

|

| |___________| HDD2

|

--------

יאללה.. תמשיך לעבוד :xyxthumbs:

תודה על המחמאות.

בקשר לרעיון שלך למתקן, כבר הסברתי לך בטלפון שזה לא מתאים בשל המיקום המתוכנן של המתקן במארז אבל תודה בכל אופן :)

דבר איתי בערב, אני יושב עכשיו לעבוד על הסקיצות למה שדיברנו, אני מקווה שבערב יהיו לי דוגמאות להראות ;)

מאיפה הקופסה הזאת המחזיקה את החלקים לדרמל?

אם אתה מדבר על השחורה, זה המתקן שמקבלים עם הדרמל המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניבבב

אני מת על לוחות המתכת האלה

יש לך מחשב של NEC ?

יש לי גם כזה הוא היה בן הראשונים בארץ 1390 מגהרץ או משהו כזה (פנטיום 4)אבל הוא הרבה יותר גבוה (המארז) ושוקל טון וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לוחות המתכת מרהיבים לא פחות מן השילדה המדויקת והמגומרת להפליא שיצרת כאן.

יש לך את זה בגדול, פרויקט מעולה (גם שלך אלי, גם אחלה פרויקט!)

בהצלחה בהמשך הדרך

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

תאמינו או לא - הגיע הזמן להעיף את האבק שהצטבר על הכותרת מאז העדכון האחרון - עדכון חדש!

אז ככה, אחרי יותר מעשרה חודשים שהפרוייקט הוקפא, חזרתי לעבוד עליו קצת ביומיים האחרונים - אלו התוצאות:

השלד:

בפעם האחרונה נראה ככה:

dscf1564mediumms4.jpg

בימים האחרונים קיבל מספר חיזוקים שאמורים לתמוך במגש ללוח האם - ניתן לתמונות לדבר:

dscf4169sr3.jpg

dscf4184lr4.jpg

dscf4171qu4.jpg

בעקבות השינויים בשלד, הפלטה שמשמשת "מחיצה" בין 2 הקומות במארז הייתה צריכה לעבור חיתוך והתאמה למצב החדש:

dscf4176wc2.jpg

dscf4181pi0.jpg

dscf4179sy0.jpg

בנוסף בין העדכון הזה לעדכון הקודם התווספו למארז פלטות שמשמשות "גב" ו"רצפה" מפלטות שהשגתי במיוחד למטרה הזו.

כמו כן על גב המארז נחתך מקום לפאנל אחורי ללוח האם והותקן פאנל מתאים:

dscf4174ju1.jpg

dscf4172gh9.jpg

לאחר מכן הותקן המגש ללוח האם במקום שיועד לו:

החורים במגש נעשו עם "שקע" שנועד להכיל בתוכו את הבורג ובכך לגרום למצב שהברגים שמחזיקים את המגש לא יגעו בלוח האם, דוגמא:

dscf4187kv0.jpg

dscf4197ly9.jpg

המגש מורכב במקומו:

dscf4192ji7.jpg

לוח אם מורכב לבדיקה:

dscf4201yn6.jpg

עד כאן להפעם.

אני מקווה שהעדכון הבא יגיע בקרוב.

תגובות, הערות, הארות, מחמאות ושאלות יתקבלו בברכה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב :yelclap:

בשעה טובה... כמעט שברת את השיא שלי במשיכת פרוייקט ;D

תגיד, יש מצב שאני אעתיק את המארז שלך? (עם שינויים קטנים לפי צרכים שלי... אני גם מתכנן לבנות מארז... מתיישהו... אולי אפילו בעשור הזה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים!

אני זוכר את המוד שלך שעוד הייתי ניוב בHW, זה המוד שהביא לי חשק להתעלל במארזים :P ניסיתי להשיג גם מתכת כמו שלך אבל בסוף יצאה לי קופסת שימורים (ראה פרויקט BLACK BOX)

בכל מקרה בהצלחה רבה ותסיים מהר! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרוייקט שחזר מהמתים :) ...

הגיע הזמן שתסיים את זה באמת..

אולי תגלה לנו מה אנחנו נראה בעדכונים הבאים?

וכרגיל, אין הרבה מה להוסיף, העבודה מאוד יפה ומגומרת

מחכה לתכנון של הפנל הקדמי..

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

פעם ראשונה שאני נתקל בפרוייקט הזה... וואו אתה באמת מושך אותו המון זמן - איך ההורים שלך לא מעיפים את זה מהבית?? כבר שנתיים זה שוכב לך בחדר...

מחכה לראות את זה גמור, נראה מעניין!

מציע לך גם לשנות את שם הפרוייקט ל"פיניקס" בהתחשב בכל התקלות ומקרי החזרה מהמוות של הפרוייקט...

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...