תמונות של X1900 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של X1900

Dimer

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל מה ATI מוציאים אותו הרי ברור שעדיין 7800GTX 512MB יהיה יותר טוב ממנו והם עדיין ממשיכים עם ה16 צינורות עיבוד שכבר מזמן פסה בהשוואה ל24 ולמהירויות שעון של ה7800.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מה נותן ה48 מעבדי "צללים" שהם אומרים מה התפקיד שלהם בכח? זה מפצה בכלל על הצנורות עיבוד ש"חסרים"(אין) ניראה לי הם פישלו פה ולא הולך להם ליצור יותר מ16 אז הםפ דוחפים בולשיט שישמע כאילו שזה הכרטיס הכי חזק שיש גם לפי המספר שהם דחפו 48 שישמע מהמם וואוו אבל בתחלכס שורה תחתונה מה פה נותן ביצועים הם גם יכלו להמציא יש בכרטיס " 7866 מנועי אובחין אוטיס" (סתם חירבוש שישמע מדהים) ואז מה ??? כאילו זה הדבר הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהכרטיס יגיע... אז נדע...

אכשיו אין סיבה להתווכח...

הצינורות מובילות את המידע...

המעבדים הם אלה שמעבדים לך את הטקסטורות... ונותנים לך תמונה...

:xyxthumbs:

ו16 צינורות על 48 זה אחלה "צוור בקבוק" שבעולם טריק שלא הכי ילך זה כמו מנוע של פיאט 127 עם גיר של פורש 911 GT...

:kopfpatsch:

בכל מקרה אם זה היה משו מהפכני היו קוראים לזה X2800XT אבל זה לא שיפור משמעותי שכן 16 ל 16 צינורות סבבה יענטו יש לך 32 מעבדיי צללים מיותרים סבבה אין להם שימוש אז דחפו תשם X1900XT הם יכלו להוסיף שם גם פלטה של חמין ולקרוא לו X1900 חמין GT כבר קלטנו תטריק שלהם הם מוסיפים דברים שלא לצורך כי הפעם הם פישלו בגדול לNVIDIA זה לא מזיז תביצים בנתיים הם שולטים!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מדברים באוויר כול עוד לא ראיתם את הביצועים של הכרטיס אתם לא יכולים להגיד עליו כלום

אבל באורגנל אני חושב שלא ילך לATI גם הפעם  :'(

מה שמעניין אותי זה מה הם לא שואלים את עצמם איך מצליחים ליצור 24 צינורות עיבוד ואנחנו לא כאילו מה הם יודעים שזה אפשרי והם עד כדי כך מפגרים דוחפים שלפני שנתיים בדור "הבא שלהם" עוד דוגמה זה כמו שהדגם על של פרארי יהיה עם קרבורטור ולא הזרקה רב נקודתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!

בונא הכי מה עבר עלייך מה החלטת לפתוח עליהם.....תאמין לי שחברה כמו ATI .....חברה רווחית למדי יודעת מה היא עושה....היא לא תוציא לך כרטיס שיתן ביצועים ירודים....או בכלל לא יתן שיפור לעומת הקודם שלהם....ואני לא חושב שהם לא עוברים ל24 צינורות כי הם לא מצליחים....וצינורות עיבוד זה לא הכל בכרטיס מסך רק לידעתך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החידוש כאן הוא שכל צינור עיבוד מפעיל שלושה מעבדים, ולא אחד.

כשהם היו כאן בארץ:

(http://hwzone.co.il/articles/aticonfdec/)

הם טענו שזה מהפכני ויהיה אדיר.

ובכל זאת אני מציע שנחכה ל-24 לינואר לראות גרפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...