תמונות של X1900 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של X1900

Dimer

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו במכוניות,כל חברה רוצה שלה יהיה "יותר גדול". למשל פורש,מי באמת קונה את הדגמים היקרים שלהם?!

מכוניות בעלות איזה מנוע מטורף שחברה הוציאה רק פעם אחת זה בעיקר בשביל פירסום ומוניטין...זה כמו מה שאסוס עשו...הוציאו 2000 דגמים של dual 7800GT רק לבדיקה...שום משתמש רגיל לא יגע בהם....למה הם עשו את זה? כדי להביא פירסום ומוניטין של החברה היחידה בעלת 7800GT כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו במכוניות,כל חברה רוצה שלה יהיה "יותר גדול". למשל פורש,מי באמת קונה את הדגמים היקרים שלהם?!

מכוניות בעלות איזה מנוע מטורף שחברה הוציאה רק פעם אחת זה בעיקר בשביל פירסום ומוניטין...זה כמו מה שאסוס עשו...הוציאו 2000 דגמים של dual 7800GT רק לבדיקה...שום משתמש רגיל לא יגע בהם....למה הם עשו את זה? כדי להביא פירסום ומוניטין של החברה היחידה בעלת 7800GT כפול.

הרבה חברה בLA קונים פורשות SO WHAT סף הכל 60,000$ גג לפורש GT חדשה עם "בנדל מורחב"

אבל זה נכון,כל חברה צריכה ספינת דגל כמו הFXים בAMD וEE בINTEL וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

so what!? זה יותר ממה שרוב האנשים בארץ מרוויחים בשלוש שנים...

אין לך שום הערכה לכסף.

אתה מדבר על אנשים שקונים פורשות נכון?

אז זה כלל עולמי ולא ארצי אתה בכלל מודע לגובה המשכורת לבנאדם בעל תואר 2 בUS?^ :screwy:^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

קודם כל הקרב כאן הוא על יוקרה ולא על משהו יותר מזה. הרבה הבדל אין בין כרטיסי ה High end וגם הבדל של 20% לעיתים הוא זניח בהשוואה לאיכויות הגבוהות שהכרטיסים האלו מוציאים.

ושנית, איכות ההצללה נכון להיום ואיכות התמונה של ATI, ואת זה רואים בכל BENCH ובכל מבחן יותר גבוהות, רק מה - זה עולה להם בביצועים נחותים יותר ברוב המקרים. ואני מדגיש *ברוב*, לא תמיד. כמו שאמרו מעלי ה X1800XT מגרד את ה GTX512 לעיתים.

בכל אופן, טוב שיש אנשים עם שכל שאומרים להמתין לבנצ'ים ואולי יותר חשוב - השוואות של איכויות התמונה וההצללות.

כי כמו שאמרו מעלי, לדעתי אין הבדל גדול בין 80FPS ל 100FPS אם זה אומר שב80FPS אני אקבל תמונה טובה יותר אני אקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

קודם כל הקרב כאן הוא על יוקרה ולא על משהו יותר מזה. הרבה הבדל אין בין כרטיסי ה High end וגם הבדל של 20% לעיתים הוא זניח בהשוואה לאיכויות הגבוהות שהכרטיסים האלו מוציאים.

ושנית, איכות ההצללה נכון להיום ואיכות התמונה של ATI, ואת זה רואים בכל BENCH ובכל מבחן יותר גבוהות, רק מה - זה עולה להם בביצועים נחותים יותר ברוב המקרים. ואני מדגיש *ברוב*, לא תמיד. כמו שאמרו מעלי ה X1800XT מגרד את ה GTX512 לעיתים.

בכל אופן, טוב שיש אנשים עם שכל שאומרים להמתין לבנצ'ים ואולי יותר חשוב - השוואות של איכויות התמונה וההצללות.

כי כמו שאמרו מעלי, לדעתי אין הבדל גדול בין 80FPS ל 100FPS אם זה אומר שב80FPS אני אקבל תמונה טובה יותר אני אקח אותו.

אפשר לקבל איזה הוכחה לדבריך?(לא מהכתבות פה באתר)

אני נתתי את שלי בדיון אחר והאיכות תמונה בין X800XT ל6800U הייתה זהה רק בFAR CRY ל6800U היה יתרון בגלל הHDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/ati_radeon_x1800_x1600preview/5.html

"The color quality of the ATI renderings is significantly better than Nvidia"

you won't be able to tell the difference when a game is in full motion.

ויש למישהו סקירה מאתר ידוע יותר כמו מגורו וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לדעתי אתם ממהרים,בוא נחכה ונראה מה

יהיה שהכרטיס יצא ואיך הוא יתמודד מול ה-7800 512.

כמו שכמה אמרו פה,החברות לא בונות את מירב הרווחים

משוק ההי-אנד שהוא שוק זניח מבחינת רווחים,השוק הריווחי יותר הוא

ה LOW END והמיינסטרים,המאבק הוא על הבכורה בין החברות.

לחברה שיש כרטיס יותר חזק זוכה לפרסום יותר גדול ולמכפיל מכירות

כתוצאה מכך,כיום כרטיס ב1200 ש"ח עושה עבודה טובה מעל ומעבר

ומריץ כול משחק בצורה טובה לכן המרדף אחרי הכי גדול/חזק הוא די

מיותר לדעתי.

רזיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרב הוא לא רק על השם והמותג. תחשבו על זה שבעוד כמה שנים הכרטיס הזה שאנחנו מדברים עליו יהפוך ל low-end ויטייל בהרבה מחשבים.

וכמו שאמרו כבר. מצידי שלכרטיס הזה יהיה צינור עיבוד אחד שיהיה לו מעבד אחד שהמהירות ליבה שלו תיהיה 1 שהמהירות יהיו 1 שיגיע בלי מאורר שיהיה בצורת משולש בצבע כחול שירכיבו אותו הפוך שיהיה חצי שבור ושלא יודע מה, העיקר שיהיה משתלם ביחס לביצועים שלו ולמחיר שלו. כל עוד הכרטיס טוב מה זה משנה לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרב הוא לא רק על השם והמותג. תחשבו על זה שבעוד כמה שנים הכרטיס הזה שאנחנו מדברים עליו יהפוך ל low-end ויטייל בהרבה מחשבים.

עד שהR580 יהפוך לLow-End הייצור והזמינות שלו יפסקו, ועד שהייצור והזמינות שלו יפסקו המחיר לא יספיק לרדת על מנת שהוא "יטייל" בהרבה מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהR580 יהפוך לLow-End הייצור והזמינות שלו יפסקו, ועד שהייצור והזמינות שלו יפסקו המחיר לא יספיק לרדת על מנת שהוא "יטייל" בהרבה מחשבים.

אבל יש סיכוי מאוד טוב שהליבה הזות תהיה של כרטיסים לשוק הבינים בעתיד ושם גם מוכרים הרבה

חוץ מיזה הטכנולוגיה של הפיתוח נישארת ואפשר לעשות ליבות יותר חלשות ויותר חזקות שמובוססות על הטכנולוגיה הזות

כמו שעשו הרבה פעמים בעבר במיקרים דומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...