תמונות של X1900 - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של X1900

Dimer

Recommended Posts

אני לא יודע איך אף אחד לא הזכיר עד עכשיו אבל ב XBOX360 יושב לו R580 עם 48 מעבדי הצללה , ראיתם את הגרפיקה שהדבר הזה מראה? ראיתם , סירטונים? - אז לכו תראו. כי עוד מאט זה מה שיהיה לנו על המסכים בבית (או לחבר'ה העשירים שכאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שיש ב xbox360

הרבה יותר חזק מה R580 אני חושב פי 2 כמעט יותר מהיר.

רק תחשבו הוא מרנדר גרפיקה של HDTV

עם AA ו AF עד הסוף בלי שהביצועים ידרו!

מש לא פי 2 הוא חזק אולי ב30% מX1900 וגם בכל מקרה זאת רק הערכת איאפשר לדעת זה ליגות שונות(מחשב&X360)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס בקונסולות יהיה מאוד חלש על מחשבים,בגלל שהוא תומך רק בפורמט אחד של משחקים,והוא בנוי לרזולוציה נמוכה יחסית (טלויזיה).

הכרטיס שבps2 למשל משתווה לGF2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות להשוות אותם כי הכרטיס בקונסולה מוציא את כל מה שיש לו בגלל שהמשחק מותאם לו...במחשבים יש עשרות וכתוצאה מכך אף פעם לא תהיה תאימות מלאה.

ואם איזשהוא מודר מטורף יצליח לחבר את הכרטיס למחשב ויגרום לו לעבוד הוא יהיה חלש יותר מכל כרטיס שקיים בשוק היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח

תסתכל על האקס בוקס הראשון.

בשביל להריץ משחקי (הראשון!) אתה צריך לא יותר מג'יפורס 3 TI

שמתי שהאקס בוקס יצא, לא בדיוק היה הכי חזק ועדכני בשוק כמו שה X1900 הולך להיות.

אי אפשר לקבוע כלום, הדבר היחיד שאפשר לעשות זה לחכות.

יש לי חבר שהזמין Xbox360

ברגע שיצא לי לבקר אצלו אני אעדכן אותכם.

וזה שמעליי צודק

קחו לדוגמה את דום 3 ואיך שהוא עובד על Nvidia

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא תיראה תכח האמיתי של הXBOX360 ביגלל שרוב המישחקים שלו כרגע הם פורטים פשוטים של מישחקים לקונסולות הישנות

ושל הPC

יקח זמן עד שינצלו באמת תכח שלו(ואני אומר את זה למרות שאני חושב שה360 היא קונסולה לא מישתלמת לאנשים בארץ)

חוץ מיזה לזה שאמר שה360 אמור לעבוד על טלוויזיות רגילות וביגלל זה הכרטיס שלו לא כל כך חזק זה טעות

מיקרוסופט הכריזה שכל מישחק ל360 יתמוך בHD של לפחות 700+(לא זוכר תמיספר)ככה שהכרטיס מאוד חזק

אומנם יש תמיכה בטלוויזיות רגילות אבל כל מישחק יכול ליפעול בHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא תיראה תכח האמיתי של הXBOX360 ביגלל שרוב המישחקים שלו כרגע הם פורטים פשוטים של מישחקים לקונסולות הישנות

ושל הPC

יקח זמן עד שינצלו באמת תכח שלו(ואני אומר את זה למרות שאני חושב שה360 היא קונסולה לא מישתלמת לאנשים בארץ)

חוץ מיזה לזה שאמר שה360 אמור לעבוד על טלוויזיות רגילות וביגלל זה הכרטיס שלו לא כל כך חזק זה טעות

מיקרוסופט הכריזה שכל מישחק ל360 יתמוך בHD של לפחות 700+(לא זוכר תמיספר)ככה שהכרטיס מאוד חזק

אומנם יש תמיכה בטלוויזיות רגילות אבל כל מישחק יכול ליפעול בHD

הכרטיס לא חלש אבל הוא לא הכי חזק לדעתי X1900XTX+קירור טוב+OC ויש לך כרטיס כזה ברמה +-!

מעניין מה יהיה הכרטיס הבא של ATI אחרי X1900 ומתי ואיזה כרטיס NV יוציאו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מש לא פי 2 הוא חזק אולי ב30% מX1900 וגם בכל מקרה זאת רק הערכת איאפשר לדעת זה ליגות שונות(מחשב&X360)

הכרטיס לא חלש אבל הוא לא הכי חזק לדעתי X1900XTX+קירור טוב+OC ויש לך כרטיס כזה ברמה +-!

מעניין מה יהיה הכרטיס הבא של ATI אחרי X1900 ומתי ואיזה כרטיס NV יוציאו ::)

ממש מפליא אותי איך אתה יכול לדעת דברים כאלו

יש לך מידע פנימי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מידע פנימי?

כמו שאמרתי זאת הערכה האישית שלי,כמו כן אם יצא למישהו לקרוא ביקורת בGAMESPOT על COD2 אז המשחק נראה יותר טוב על במחשב מאשר בX360

לדעתי הכרטיס לא נותן שום שיפור רק יותר FPS וכמו שהיה דיון ארוך על זה אם יש לך 40-60+ אתה מסודר!,יותר חשוב איכות תמונה,DX,פילטרים חדשים ובכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מידע פנימי?

תודה לאל סוף סוף תגובה נורמאלית:|

אני לא פאקינג מבין איך אתם משווים בין הכרטיסים...כאילו...אתם מבינים בכל המפרטים הטכניים ובתכנות גרפיקה ופיסיקה של משחקי מחשב שאתם יכולים לחשב(אפילו אם בערך) את היחס ביצועים בין כרטיסי מחשב וכרטיסי קונסולות?

מה גם שכל משחק עובר אופטימיזציה לקונסולה שעליה הוא ירוץ...וחוצמזה יש את כל עניין המעבד השונה שיש לקונסולה...

בכל אופן...אני חושב שהשוואה בין מחשב לקונסולה היא טיפשית בעיקר בגלל שאין להם כרטיסים מקבילים...בין הXBOX הראשונה לבין מחשב עוד איכשהו אפשר...אבל גם לא בגלל צורת התכנות של משחקים לקונסולה ולמחשב=\

ולבחור...אהמ...אתה יודע שבין 60 ל-40 אולי לא תראה הבדל..אבל...33% הפרש היום הוא אומנם לא הרבה...אבל ברגע שההבדל יהיה בין 30 ל-20 אתה דווקא תרגיש אחושרמוטה את ההבדל...

וחוצמזה..."טכנולוגיה?" WTF אתה מקשקש עליו? מז"א טכנולוגיה? איכות תמונה? מה יש בX1900 שאין בXBOX...האיכות תמונה בטוח תהיה פחות טובה כי תסתכל באיזה רזולוציה רץ מסך מחשב ובאיזה טלויזיה=\

יש ביצועים שנמדדים בFPS שזה חצי מהמשוואה...ויש איכות תמונה שזה החצי השני...ככה שאני לא מבין איך אתה אומר "FPS זה לא ממש הרבה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זאת הערכה האישית שלי

אז בבקשה אל תצא בהצהרות נחרצות כמו

"ממש לא פי 2 הוא חזק אולי ב30%"

"הכרטיס לא חלש אבל הוא לא הכי חזק לדעתי X1900XT+קירור טוב+OC יתנו לך כרטיס בכזה רמה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לאל סוף סוף תגובה נורמאלית:|

אני לא פאקינג מבין איך אתם משווים בין הכרטיסים...כאילו...אתם מבינים בכל המפרטים הטכניים ובתכנות גרפיקה ופיסיקה של משחקי מחשב שאתם יכולים לחשב(אפילו אם בערך) את היחס ביצועים בין כרטיסי מחשב וכרטיסי קונסולות?

מה גם שכל משחק עובר אופטימיזציה לקונסולה שעליה הוא ירוץ...וחוצמזה יש את כל עניין המעבד השונה שיש לקונסולה...

בכל אופן...אני חושב שהשוואה בין מחשב לקונסולה היא טיפשית בעיקר בגלל שאין להם כרטיסים מקבילים...בין הXBOX הראשונה לבין מחשב עוד איכשהו אפשר...אבל גם לא בגלל צורת התכנות של משחקים לקונסולה ולמחשב=\

1.המעבד ברזולוציה גדולה+פילטרים לא משחק תפקיד חשוב!

2.צורת הטכנות של משחק PC&X360 מאוד דומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...