60 שניות על איומים והבטחות שווא.. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60 שניות על איומים והבטחות שווא..

Milford Cubicle

Recommended Posts

אתה מוזמן לתת לי דוגמאות למדינות שהצליחו להשמיד ארגוני טרור לאחר מלחמה פיזית בלבד.

אתה מוזמן לתת לי דוגמאות למדינות שהצליחו להשמיד ארגוני טרור באמצעות זרי פרחים.

איך אתה יכול להשמיד את האויב ברגע שהוא ילדים, נשים וילדים פנאטים שאין להם ערך לחיים (מתאבדים) וכשהם מפוזרים בהרבה מאוד מדינות בכל העולם?

מי זה האויב שלך? העם הלבנוני? אתה לא יכול פשוט להיכנס ללבנון ולחסל את ה5 אחוז מהאוכלוסיה שהם טרוריסטים פנאטים.

מבחינתי, האוייב הוא לא רק אותם מחבלים מתאבדים, אלא כל מדינה שנותנת חסות לארגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במלחמה כמו במלחמה, מן הסתם נהרגים אזרחים חפים מפשע ואף אחד לא שואל אותם לפני אם הם בעד השלטון הנוכחי או נגדו..

התפקיד של המדינה הוא להגן על תושביה. אם היא מעדיפה להגן על ארגוני הטרור שבתוכה, לא אנחנו אלה שצריכים לשחק את תפקיד המצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד יוצאים למלחמה עם סוריה:

ברגע שאתה הורג אנשים חפים מפשע המשפחות שלהם הופכות נגדך,הם מצטרפים לארגוני טרור בשביל נקמה (הם גם מושפעים מכל הפנאטים מסביבם) ומהעגל של הטרוריזם לא נגמר. חוץ מזה שבדרך נהרגים מאות, אם לא אלפים של חיילים יהודים וחיילים ערבים (חיים של בני אדם שנזרקים לשווא) וכל זה בשביל שמדי כמה חודשים יזרקו קטיושות על כמה בתים.

במקום לצאת למלחמה כוללת אפשר כמו שאמרו מקודם, לפגוע במרכז תשתיות מסוים של מים או חשמל בכל פעם שזה קורה, כך לא פוגעים כמעט בחיי אדם, ומשיגים את המטרה(השלטון לוחץ על ארגוני הטרור להפסיק את הפעילות)... זאת הוכחה כפעולה שעובדת.

אני מסכים איתכם שהתגובה של על הקטיושות שנורו לאחרונה הייתה צריכה להיות הרבה יותר יעילה ומרתיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון ב"להפציץ חזק אבל ביעילות"?

אתה לא מבין שישראל היא מדינה ריבונית, כמו גם סוריה ולבנון, וככזאת היא לא יכולה להרשות לעצמה לעבור לסדר היום על מתקפות המתבצעות כנגדה משטחן של מדינות ריבוניות שכנות?

כל מתקפה על שמתבצעת מתוך שטחיהן של סוריה ולבנון כמוה כהכרזת מלחמה של סוריה ולבנון על , ומדינת צריכה לראות את עצמה כנתונה במצב של מלחמה כוללת ולהגיב בהתאם.

כאשר ארה"ב הותקפה ע"י אל-קאעידה, ארה"ב הכריזה מלחמה כוללת לא רק על אל-קאעידה אלא גם על הטאליבן שהעניק חסות לאל-קאעידה באפגניסטן.

אתה יכול אולי לומר שארה"ב נכשלה במלחמתה באל-קאעידה (את הטאליבן הם הביסו). אבל, זה לא מכיוון שאין ביכולתה של ארה"ב להשמיד את אל-קאעידה (את בין-לאדן קשה לתפוס), אלא מכיוון שארה"ב הומנית מדי ולא יודעת מיהם אויביה האמיתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אם לא הינו הומניים ממזמן היינו משתיקים את הערבים וכל ההפצצות מהצד שלהם היו נפסקות.

כמובן שזה היה עולה בהרבה מאוד מאוד חיים של בני אדם (משני הצדדים) ואולי גם בפצצת אטום שהיינו צריכים לזרוק על כמה מדינות ערביות וגם הרבה מאוד סנקציות על שהיו הפוכים אותנו למדינת עולם שלישי. (ללא ארה"ב אנחנו מדינת עולם שלישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מודע להבדל שבין החיזבאללה ואל קאעידה שהם ארגוני טרור לבין לבנון שהיא מדינה. אם אתה באמת מציע לצאת למלחמה נגד לבנון אז משהו באמת לא בסדר אצלך...

עשה לי טובה

לבנון, סוריה ומדינות כאלה תומכות בגלוי בטרור. מעודדות אותו ומממנות אותו. ואפילו אם הן לא היו עושות את זה, הן נושאות באחריות למה שקורה בשטחן, והן צריכות לתת את הדין על כך. אם אני לא מרביץ לך, אבל שוכר בריונים שירביצו לך, על מי תכעס יותר? עלי או על הבריונים? או אולי גם וגם?

ואם אתה באמת חושב שמקבלי ההחלטות שמים זין על האזרחים אז תחליף אותם ולא תמשיך כמו רוב האנשים להצביע לאותם נבחרים כל שנה.

מה גורם לך לחשוב שאני לא אעשה את זה?

ובכל מקרה, זה לא שיש מישהו הרבה יותר טוב...

אמרתי להתנתק? אמרתי בדיוק ההפך... להפציץ חזק אבל ביעילות. לפעמים הדבר היחידי שהם מבינים זה כוח.

ואיפה ראית שאני אמרתי להפגיז ריכוזי אוכלוסיה "תמימים" רק כדי לעשות "דווקא"? צריך לתקוף בצורה שתנטרל את היכולת של האויב להגיב. על כל מה שמשתמע מזה.

אבל, במלחמה כמו במלחמה, אי אפשר להמנע מהרג של אזרחים. ככה זה. ואם למישהו יש ספק שאנחנו במלחמה, הוא טיפש, תמים או עיוור. והאמת, אני מעדיף שיהרגו אזרחים מהצד השני, מאשר אנשים (אזרחים או חיילים) מהצד שלנו - גם, ואולי בעיקר, בגלל שהצד השני לא עושה הבדלות.

וד"א, בינינו, האזרחים התמימים האלה שאתם כל כך נחושים להגן עליהם, לא היו ממצמצים לפני שהיו הורגים אותכם. ולא משנה אם הייתם במדים או סתם ישנתם במיטה בבית. אז תסלחו לי שאני לא מפגין רחמים כלפי הצד השני - אני פשוט יודע שאם המצב היה הפוך, זה לא היה קורה.

אבל עזבו, אחרי משפט כזה:

וכל זה בשביל שמדי כמה חודשים יזרקו קטיושות על כמה בתים.

איך בכלל אפשר להקיים דיון נורמלי?

אתם פשוט מוכנים למכור חיים של ישראלים תמורת חיים של מחבלים ואנשים שמסייעים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X_Dror,

בהנחה וסיפור יציאת מצרים נכון, אז אני מניח שאתה מסוג האנשים שהיו מעדיפים את העבדות במצרים על פני התמרדות ויציאה לחופשי.

אני חושב שהאנלוגיה לסיפור יציאת מצרים ברורה. לדעתי, עדיפה מלחמה כוללת על פני מצב של מלחמה חד-צדדית. אתה, לעומת זאת, מעדיף להשאיר את המצב הקיים על כנו ולספוג קורבנות רבים מדי פעם, מתוך פחד מפני מספר קורבנות גדול יותר שיוקרבו, לדבריך, לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להכניס לי מילים לפה.

אני אמרתי שעדיף לתקוף אותם בצורה חכמה מאשר לצאת למלחמה כוללת שתהיה סתמית ורק תפגע בחיי אדם שלא עושים כלום.

לא אמרתי שימשיכו לזרוק קטיושות על הצפון ושעדיף לשתוק ולקבל את זה בשקט במקום לצאת למלחמה. אמרתי שבמקום לצאת למלחמה עדיף לפגוע להם בתשתיות כמו בתשתיות חמשל ומים, דבר שיעצבן את התושבים הלבנונים\סורים שילחצו על ארגוני הטרור להפסיק את ירי הקטיושות.

כמו שאמרו לפני שנתניהו באיזהשהו שלב נתן פקודה לפגוע בתשתיות החשמל של הלבנונים לאחר ירי קטיושות ודבר זה השתיק את גבול הצפון לתקופה ממושכת - אני בעד דבר כזה.

ותפסיקו לחשוב שאני איזה שמאלני קיצוני רכרוכי שאוהב לקבל בתחת מערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש להפסיק לספק אמצעים לאויב שמסיעים לו לחסל אותנו, דהיינו חשמל למחרטות בעזה שמייצרות את הקסאמים ומים למחבלים שהולכים להתפוצץ בלב ת"א

אני לא מכיר שום מדינה אחרת שמספקת לאויבים שלה חשמל ומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדיוק! :xyxthumbs:

X_Dror,

במידה ונפציץ רק תשתיות חשמל ומים בלבנון מבלי לצאת למלחמה כוללת כנגד לבנון, אז החיזבאללה בתגובה ישגר מאות קטיושות על תשתיות החשמל (חיפה) והמים שלנו. עקב כך, בכל מקרה נצטרך להלום בחיזבאללה, ונהיה בעצם במצב של מלחמה כוללת עם לבנון בין אם נכריז על מלחמה כוללת באופן רשמי ובין אם לא. לכן, עדיף לצאת כנגד לבנון במבצע צבאי נרחב ומהיר שישתק את יכולת התגובה של החיזבאללה, ויפגע אנושות בתשתיות של לבנון (פגיעה באזרחים חפים מפשע היא בלתי נמנעת במצב של מלחמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, אתה בלי ספק הבן אדם הכי קיצוני שראיתי בחיים שלי

וכמו כל הקיצוניים, אתה לא שפוי במיוחד

הפתרון "המבריק" שלך לכל דבר הוא מלחמה או הפצצה

או סתם להרעיב אזרחים למוות

כל תרחישי האפוקוליפסה שאתה מתאר הם לא נכונים

פעם אחרונה שיצאנו למבצע צבאי נרחב בלבנון זה נגמר טוב?

ודרך אגב, הם לא יכולים להפציץ בקטיושות את חיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...