האם אתה בעד עונש מוות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה בעד עונש מוות

aquarius

האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???  

1261 הצבעות

1. 1. האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

* המוצא להורג עשוי להפוך לאיזשהו סוג של קדוש מעונה , דמיינו איזה נטל בינלאומי היה רובץ על מדינת אילו היתה מוציאה להורג את ואנונו למשל

* לא הוכח שעונש מוות מרתיע

* חשוב לי מבחינה ערכית\חינוכית שמדינה ריבונית לא נותנת איזשהו מסר שהריגה הוא מעשה חיובי

* אני לא יכול לעלות על הדעת שיהיו עובדי מדינה שזו תיהיה משרתם הלחץ הנפשי עליהם הוא עצום , צפו בסרט "גרין מייל"

* במקרה של טעות בהרשעה במשפט עונש מוות אינו בר תיקון , בעונשי מאסר לפחות ניתן לפצות כספית את מי שנענש בטעות

* החשש שיהיו מי שירוויחו מהוצאות להורג היא מצמררת בעיני ובלתי מתקבלת על הדעת כמו שלאחרונה נוכחנו לדעת בפרשת השתלות איברים מאסירים סיניים שהוצאו  להורג לצורך נטילת איבריהם, זהו פשע נגד האנושות

* קיומו של עונש מוות במדינה מסויימת מעיד על חברה אכזרית , מפגרת, פאשיסטית הנשלטת ע"י אספסוף , המון זועם שמבקש עונש מוות מתוך דחף אימפולסיבי של נקמנות ולא חושב בצורה רציונלית, אופייני לתרבויות ערביות מפגרות , לחמומי המוח של מדינות הדרום בארה"ב, לצרפת של רובספייר בימי המהפכה הצרפתית והגיליוטינה

= = = נ ג ד = = =

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שפיצוי כספי זה פיצוי על שנים בכלא? נראה לי שאפילו את עצמך לא שכנעת בזה

ובארץ בלי משטר טוטליטרי מקרה כמו בסין לא יכול להתרחש ואם התרחש לא יכול להתקיים לאורך זמן

ועונש מאסר זה לא נקמנות? אז מה זה? חינוך מחדש? פחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני מתנגד לעונש מוות, אבל אני בעד שינוי "מאסר עולם" הפתטי.

כל רוצח, טרוריסט, נאצי וכו' נכנס לצינוק ונשאר שם עד יומו האחרון.

אנס - פעם ראשונה - 15 שנה.

אנס - פעם שנייה\אנס סדרתי - מאסר עד יומו האחרון.

עבריינים כמו רוזנשטיין - להכניס אותו רק על היותו חבר בארגון פשע, חוץ מפשע שהוא נפתס בו - 10 שנים.

בכלא שילחמו בעצמם במקום לפגוע באזרחים תמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד וגם נגד אבל יותר נגד :-\

נגיד שמשהוא רצח בן אדם אחד או אפילו שתים שלכו את אותו אדם לכלא ואחרי כול כך הרבה זמן אותו אחד יוצא לחופשי ורוצח עוד הפעם :pissed:

לכאלה אנשים לפי דעתי כן צריך לתת עונש מוות :bash:

אבל נגיד אדם אחר רצח משהו ואחרי כול הזמן שהוא ישב בכלא הוא משתחרר וממשיך להתקיים בדרך הנכונה בלי רציחות וגנבות אז לאותו אדם מגיע לחיות.

לכן זה לא כזה פשוט לשלוח אדם למוות לפי דעתי כי יש את אלה שנשארי חראות ויש את אלה שמשתנים ולכו תדאו אולי בגלל אותו אדם שפעם היה רוצח ועכשיו הוא בסדר אולי הוא ישפר משהו במדינה שלנו ויתן לנו כבוד :smile1:.... הכול יכול לקראות בחיים!!!

אבל לפי דעתי את מי שכן צריך להרוג זה את הפדופילים האנשים האלה הורסים את החיים לילדים קטנים בני 8 7 6 אפילו פחות וגם יותר כול החיים של הילדים האלה נגמרים וכשתופסים את אותו אדם משחררים אותו אחרי פחות 5 שנים ואז הוא עוד הפעם עושה את זה!!!! (אם משהו ראה את זה בבולדוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולי מין זה מחלה נפשית ולפי דעתי המדינה צריכה לתת להם ליבחור אחרי הכלא או טיפול או לישאר בכלא

ועונש מוות בעיקרון קים במדינה אבל רק לפושעים נצים ולדעתי צריך להגדיל את זה גם לפשעים חמורים מאוד אחרים וביכלל הענישה ואכיפה

במדינה בדרך כלל מסריחה ובזה צריך לטפל קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד במיוחד לפדופילים ואנסים למינהם...(הייתי יותר נאצי ואומר שיכרתו להם ת..אבל..)

סירוס לגברים זה שכרותים לך את הזה, לא? או שזה משהו אחר?

ולנושא: באילו מדינות יש חוק עונש מוות? באילו דרכים (אחרי שקראתי את הכתבה ב-ynet הבנתי שגם ביריות, האם דרך זו קיימת בכל המדינות?)?

החוק אצלנו: חוק זה חל על כל נאצי? כשמוצאים נאצי והוא נכלא, ישר מביאים אותו לישראל והוא מוצא להורג?

בשנים האחרונות מצאו נאצים, ולא שמעתי על שום מקרה של הוצאה להורג חוץ מאייכמן!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סירוס לגברים זה שכרותים לך את הזה, לא? או שזה משהו אחר?

כן

ולנושא: באילו מדינות יש חוק עונש מוות? באילו דרכים (אחרי שקראתי את הכתבה ב-ynet הבנתי שגם ביריות, האם דרך זו קיימת בכל המדינות?)?

אהר"ב בחלק מהמדינות (דרומיות בעיקר) קיים עונש מוות לא יודע באיזהו עוד מדינה מערבית... איך? בעיקר זריקת רעל

החוק אצלנו: חוק זה חל על כל נאצי? כשמוצאים נאצי והוא נכלא, ישר מביאים אותו לישראל והוא מוצא להורג?

ברגע שתופסים נאצי ומביאים אותו לארץ אז עושים לו משפט אם הוא נמצא אשם השופט יכול לגזור עליו גזר דין מוות... עד עכשיו רק גזר דין מוות אחד הוצא אל הפועל אבל עד כמה שאני זוכר היה עוד מקרה שגזרו על מישהו גזר דין מוות אבל הוא עירער ומצאו אותו זכאי או משהו....

החוק הזה לא חל על כל ניאו-נאצי דפוק בגרוש וחצי... רק על פושאים נאציים בכירים ממלחמת העולם השניה... ככה שעוד כמה שנים והחוק הזה יהיה אפשר להחשיב אותו כאילו הוא לא קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרו אני בהחלט תומך בעונש מוות כלפי אנשים שביצועו עונשים חמורים ביותר כמו רצח,אונס,כל מיני התעלליות קשות למיניהם..

אגב באמת מי שעשה את הסקר תערוך למשהו יותר הגינוי מאשר "כן" "ולא" אין תשובה חד משמעית לעונש מוות כאשר לא יודעים על איזה עבירה מדברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו רק גזר דין מוות אחד הוצא אל הפועל אבל עד כמה שאני זוכר היה עוד מקרה שגזרו על מישהו גזר דין מוות אבל הוא עירער ומצאו אותו זכאי או משהו....

דמיאניוק, שהורשע בהיותו "איוואן האיום" מטרבלינקה אבל זוכה מאוחר יותר מחמת הספק.

החוק הזה לא חל על כל ניאו-נאצי דפוק בגרוש וחצי... רק על פושאים נאציים בכירים ממלחמת העולם השניה... ככה שעוד כמה שנים והחוק הזה יהיה אפשר להחשיב אותו כאילו הוא לא קיים...

לא נכון. איוואן האיום היה שומר במחנה ריכוז. אכזר במיוחד, אבל בכל זאת בורג קטן במכונה גדולה.

אגב, אתה יודע שנקודות יכולות לבוא גם בבודדת, לא רק בצרורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...