האם אתה בעד עונש מוות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה בעד עונש מוות

aquarius

האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???  

1261 הצבעות

1. 1. האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???

Recommended Posts

מסכים ומוסיף גם שאנסים יקבלו עונשים הרבה יותר כבדים (עונש מוות למשל)

אין לכם מושג איך זה הורס חיים של אנשים

לא הבנתי למה בידיוק זה כל-כך הורס את החיים... תחשבו על זה, בסך הכל יחסי מין בלי רצון... זה לא כאילו מורידים להן את הרגליים או הידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, יש טראומה מסויימת אבל לא ברמה היסטרית! זה כולה יחסי מין זה לא שהרגו את המשפחה שלה מול העיניים שלה...

כן אתה יודע שאתה נותן דוגמאות עלובות, זה הצד החלש שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרוריסטים (אלא אם יש עסקת שבויים אבל בלי 400 מחבלים תמורת גופות וסוחרי סמים), סוחרי סמים כבדים (קילוגרמים של סם קשה, לא פאקינג ג'ויינט), אנסים סדרתיים, פדופילים, ובכלל, לשאר חולירות לעלות את העונש המקסימלי כי כבר נותנים עושים מגוכחים.

רק בשביל הרקורד - העונש בא יותר כדי לתת לחברה מעין נקמה - פחות כדי לחנך את הפוגע. מה שיותר מטריד אותי אבל זה שאחרי שהעבריין מקבל עונש, הקורבן ומשפחתו לעומת זאת, לא מקבלים שום סיוע כמעט. אין לכם מושג כמה קורבנות אלימות ואונס ישנם שלא מקבלים שיקום או עזרה פסיכולוגית וצריכים לשלם טיפולים יקרים מנשוא בעוד שהעבריין מקבל קבוצת תמיכה בבית הסוהר, תכנית פסיכולוגית, שיקום והכשרה לעבודה לאחר ריצוי המעצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו עברה במוחי מחשבה... יש אנשים שאמנם לא קיבלו עונש מוות, וספק כי יקבלו, אבל בטח מתים להתאבד בעצמם אלא שלא מתאפשר להם. מתאים לתת להם "בחירה" כזאת בצורת גלולת ציאניד - sure beats hanging yourself with the sheets. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם ממהרים לתת עונש מוות לאנסים כדאי למנוע קודם כל תלונות שווא. רק לפני חודש ומשהו השתחרר מישהו שהיו בטוחים שהוא אנס ובסך הכל מישהי העלילה עליו. להוציא אחד כזה להורג זה עיוות מוסרי אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שיתחילו בעונשי מוות למחבלים, לכאלה שמסייעים לבצע פיגועים ולכל טרוריסט שיש לו יד בניסיון לרצוח ישראלים ולפגוע בהם, קודם כל אלה הראשונים שצריכים לבצע בהם עונש מוות.

אחרי זה נדאג לרוצחים שודדים גנבים רמאים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם ממהרים לתת עונש מוות לאנסים כדאי למנוע קודם כל תלונות שווא. רק לפני חודש ומשהו השתחרר מישהו שהיו בטוחים שהוא אנס ובסך הכל מישהי העלילה עליו. להוציא אחד כזה להורג זה עיוות מוסרי אדיר.

נכון, אבל מה זה קשור?

מה אתה אומר בעצם, שבגלל שיש תלונות שווא אז צריך להקל עם העונשים, למקרה שמישהו יענש סתם ?

צריך להחמיר את העונשים.

וצריך לטפל טוב יותר בתלונות שווא.

אבל זה לא קשור ולא בא אחד במקום השני.

חוץ מזה, במקרה הספציפי שאתה מדבר עליו (הת'רד שלך) הבן אדם בכלל לא הורשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונש מוות הוא אמנם העונש החמור ביותר (והזול ביותר) שאפשר לתת, אבל מאסר עולם בלי חופשות ובלי אפשרות לחנינה (ואני מדבר על מאסר עולם אמיתי, לא 25 שנה)

הוא הרבה יותר חמור, למי שמקבל אותו.

אני לא בעד נקמות, זה פשוט לא שווה את זה, מי שפשע פשע חמור, והוכח מעבר לכל ספק אפשרי, צריך להנמק בכלא, לא להתלות בתור נקמת החברה.

פדופיל, אנס, ואנשים מהסוג הזה יסבלו הרבה בכלא, רק מעצם העובדה שאפילו רוצחים לא סובלים אותם, והם מתים לפתוח להם כמה חורים חדשים.

כן, יש מקרים שאני בעד עונש מוות, מי שרצח למשל (וזה כולל מחבלים - אלה ששולחים אותם, וסייענים) צריך במקרים מסויימים להוריד לו איזה ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...