האם אתה בעד עונש מוות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה בעד עונש מוות

aquarius

האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???  

1261 הצבעות

1. 1. האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???

Recommended Posts

רואים שאין לכם ניסיון עם פשע, ואנשים מאוכלוסיה החלשה באמת.

לפעמים מישהו שרצח מישהו אחר עשה זאת ממניעים שקשה לנו להבין, התעללות שהרוצח עבר, עוני קשה, התמכרות לסמים

וסתם אי שפיות.

זה לא כאילו מישהו בא ואמר בוא נרצח מישהו, יש מניעים חזקים למעשים כאלה.

וגם תתפלאו לדעת שרוב האנשים שרוצחים ואונסים מתחרטים על מה שהם עשו, ויש הרבה סיפורים על אסירים שחזרו לחיים אזרחיים בהצלחה רבה.

אני נגד עונש מוות. כל עונש מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רואים שאין לכם ניסיון עם פשע, ואנשים מאוכלוסיה החלשה באמת.

לפעמים מישהו שרצח מישהו אחר עשה זאת ממניעים שקשה לנו להבין, התעללות שהרוצח עבר, עוני קשה, התמכרות לסמים

וסתם אי שפיות.

זה לא כאילו מישהו בא ואמר בוא נרצח מישהו, יש מניעים חזקים למעשים כאלה.

וגם תתפלאו לדעת שרוב האנשים שרוצחים ואונסים מתחרטים על מה שהם עשו, ויש הרבה סיפורים על אסירים שחזרו לחיים אזרחיים בהצלחה רבה.

אני נגד עונש מוות. כל עונש מוות.

1: ציפית שיהיה לנו איזה ניסיון מיוחד עם פשע או משהו כזה?

2:למי אכפת למה הם רצחו כל עוד זה בגדר רצח אז ולא הגנה עצמית למשל כאשר מישהו תוקף אותך עם כלי למשל סכין או אקדח ויש לך זכות להגן על עצמיך..

(כמובן לא להרגו אך להגן על עצמיך)

3:אז הם התחרטו על מעשיהם אז מישהו שרצח את אישתו בגלל שהוא בגדה בו ואז התחרט והוא כ"כ מצטער על זה שהוא עשה את זה בגלל קנאה או כסע זמני מה אתה רוצה לשחרר אותו מבית הכלא ברור שלא כמו כולם הוא צריך לקבל את המגיע לו !

4:יש הרבה סיפורים על אסירים שחזרו לחיים אזרחיים בהצלחה רבה.- השאלה איזה אסירים רובינו בעד עונש מוות לרוצחים ואנסים הם לא בדיוק הקבוצה שמשתלבת וחוזרת לאחים אזרחים נורמלית במיוחד לא רוצחים ואני לא חושב שגם לאנסים צריכים אפילו לתת הזדמניות אחרי מעשים כאילה נוראים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך בעונש המוות.. במיוחד נגד פדופילים ואנסים. כי הם פשוט רוצחים את הנפש של הקורבן. ובמקום להוציא הרבה כספים לשיקום הנבלות האלו שיוציאו את הכספים לשיקום של הנפגעים.

כמובן נגד מחבלים עם דם על הידיים. הרי הם גאים בזה כל כך שהם רצחו יהודים ואנחנו צריכים להאכיל אותם.

אני לא יודע כמה אסיר עולה למדינה כל חודש אבל אם ניפטר מהרבה טינופת אנושית נוכל לחסוך קופה נחמדה שתעבור לקורבנות של הפשעים.

זה יכול לגרום התרעה. לא כמו היום שאתה יכול לאנוס ואם אתה ממשפחה טובה יכול להיות שבכלל תצא בלי זמן או תקבל איזה שנה שנתיים ובזמן שהקורבן שלך עובר משבר נפשי והיו הרבה מקרים של התאבדות. אם אתה יודע שאם אתה אונס אתה הולך לצאת להורג יש סיכוי טוב שזה יחסוך כמה קורבנות.

גם חוסכים הרבה כסף וגם העומס על בתי הכלא יורד והאנושות נפטרת מזבל אנושי שסתם מעיק על המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף שהרבה אנשים אמרו כן משפטים כמו "ואם יהרוג אדם שהואשם באונס וזה לא הוא למשל יצא משהו שיש בכלא ובסוף הסתבר שזה לא היה הוא והוא שוחרר לא חבל סתם להרוג אותו"

אז תיראו אם בית המשפט כ"כ דפוק שיש אנשים שנכנסים על מעשים שלא עשו כמו רצח ואונס ללא הוכחות סותרות חד משמעיות כמו ראיות או בדיקת פוליגרף שכידוע לי אי אפשר "לרמות" בבדיקה הזאת ואם אדם באמת לא אנס וסתם מעלילים עליו אז בבדיקה הזאת הוא יצא זכאי...

הענישה במדינה הזאת היא ממש עלובה קראתי על מקרה שבחור בן 20+ הכניס מכות רצח למורה שלימד אותו רק מכון שהוא לא סבל אותו ובמקרה הוא ניתקל בו..

הוא קיבל סך הכול שנה או שנתיים בכלא צריך להחמיר את הענישה כלפי כאילה דברים לתת לו אפילו 5 שנים כדי להרתיע מה יהיה הלאה יפחיתו את הענישה יגידו לו טוב פעם ראשונה אתה יושב רק חודשים ותבקש סליחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...