האם אתה בעד עונש מוות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה בעד עונש מוות

aquarius

האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???  

1261 הצבעות

1. 1. האם הרחבת עונש המוות לעוד מקרים תהיה נכונה???

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע בעיקרון אני מאמין בעונש המוות אבל רק במקרים היותר קיצוניים ,שכן כפי שאתה יודע יש בכלא פעולות שיקומיות-

ובהנחה שהמקרה שהבן אדם ביצע מעשה מזוויע במיוחד במודע ולא באי שפיות והוא נמצא אשם ללא צל של ספק

שימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר תלוי (מי שתלוי מת), זה תלוי באיזה מקרים, כל מקרה לגופו, אני לא בעד הרחבת עונש המוות באופן גורף.

אם יתחילו עם עונש מוות לזה, אז ישאלו "ומה עם זה" וכך האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר תלוי (מי שתלוי מת), זה תלוי באיזה מקרים, כל מקרה לגופו, אני לא בעד הרחבת עונש המוות באופן גורף.

אם יתחילו עם עונש מוות לזה, אז ישאלו "ומה עם זה" וכך האלה.

בהחלט מחשבה נכונה , ולכן גם יש לשים לב לאופי המקרה ולשים דגש על פעולות שיקומיות...

ולקבוע חוקים נוקבים ביותר לגבי המקרים שבהם יכול אדם לקבל עונש מוות...

עוד מחשבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כן.

אין שום סיבה שרוצח/אנס/Whatever שמרצה מאסר עולם ישב בכלא, לעיתים בתנאים סבירים לגמרי (לא יותר גרוע מצבא בסדיר, למשל, ואפילו יותר טוב), ויעלה למדינה כלכך הרבה כסף.

ברור שזה "במקרים קיצוניים בלבד", אף אחד לא מצפה להוציא להורג מישהו שעשה תאונת דרכים והרג בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר היה כבר דיון על זה (שלי אם אני זוכר נכון)

בעיקרון הדעה שלי היא כזאת:

יש להטיל עונשים מוות על מי שמרצה מאסרי עולם מרובים ( = בחיים שלו לא יצא מהכלא) כתוצאה מעשה חמור במיוחד (טרור, רצח בנסיבות מחמירות....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד עונש מוות במיקרים מאוד חמורים אבל שזה לא יהיה כמו באמריקה שהעונש יכול להיות הרבה שנים אחרי המישפט

אני גם בעד לא לשחרר חולי מין רוצחים סידרתים וכו בלי לחיב אותם לטיפול ופיקוח אדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מדובר על פה בארץ אז אני:

בעד-

טרוריסטים מחבלים וכ"ו

וחוץ מזה אולי כדאי שהמדינה תיישם את החוק עם עבריינים לפני שעוברים לשלב ההוצאה להורג

כי במדינה הזו אין דין ואין דיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל יש הרבה עברינים שלא פוחדים מיזה ועושים פשעים גם בחופשות ובטח גם בשיחרור ועברין כבד עולה הרבה מאוד כסף לאזרח התמים

גם שהוא בכלא וגם מיחוץ לכלא שלא לדבר על הנזקים הנפשים שהם גורמים לקורבנות וקרובי הקורבנות

עברין כבד הוא חית הטרף של המאה שלנו והאזרחים התמימים הם אוכלי העשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כן.

אין שום סיבה שרוצח/אנס/Whatever שמרצה מאסר עולם ישב בכלא, לעיתים בתנאים סבירים לגמרי (לא יותר גרוע מצבא בסדיר, למשל, ואפילו יותר טוב), ויעלה למדינה כלכך הרבה כסף.

ברור שזה "במקרים קיצוניים בלבד", אף אחד לא מצפה להוציא להורג מישהו שעשה תאונת דרכים והרג בן אדם.

מסכים ומוסיף גם שאנסים יקבלו עונשים הרבה יותר כבדים (עונש מוות למשל)

אין לכם מושג איך זה הורס חיים של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...