בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כיעור זה לא סיבה אבל יכול להיות ממריץ וזה הוא צודק שהסביבה בה היא גדלה יכולה להיות ממריץ לדעות שונות.

אם טלי פחימה הייתה מאושמת בבגדיה בזמן מלחמה היא הייתה מקבלת מוות(זה בין הדברים היחידים שבהם מקבלים עונש מוות בישראל,זה ואם מוכח שאתה נאצי שותף בפשעים נגד האנושות).

הדין באמת לא ממצא את מה שעשתה אבל זה באמת יכול להשתנות אם אנשים יצאו ויפגינו על זה או יתקבלו עוד ראיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין אולי היה מגיע לה עוד כמה שנים בכלא אך היא קיבלה עונש וזה מה שנכון. מה שכן חשוב לשים לב לביטחון המידע בצה"ל במיוחד לאור העובדה שחיילים היו אלו שאיבדו את המסמכים הרגישים שהגיעו לידי פחימה. הצעד הנכון יהיה להעניש את אותם חיילים למען יראו וייראו כדי שבעתיד לא תהיה שום אפשרות לפחימה נוספת שתעביר את המידע הזה למחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כן פעילת שמאל...לא ידעתי שכל בוגד עלוב במדינה נהיה לפתע פעיל שמאל...

טוב, צדק ושמירה על האינטרס הציבורי אף פעם לא היו הצד החזק של בתי המשפט.

עריכה:

מי רוצה להתארגן איתי ביחד ללכת לפחימה ולבקש ממנה סליחה?, לא לשכוח להביא אלות.

חחח, דווקא ההפך : כל פעיל שמאל נהיה בוגד וכל אחד שממקם עצמו מעט יותר לכיוון הסוציאל-דמוקרט מתפרש כ- פאקינג קומוניסט בולשיביסט

תגידו משהו אתם כל האנטי-פחימיסטים :

לא מטריד אתכם שפחימה תרגמה בעצם מסמכים סודיים שהגיעו איכשהו (אבל לא ע"י פחימה) לידי הכנופיה של של זביידי ?

האם לא זאת השאלה הראשונה שבכלל צריכה להשאל כאן בכל הפרשה הזו ? איך לכל השדים והרוחות הגיעו המסמכים לידי המחבלים ?

האם אין לפני פחימה עוד מישהו מהמערכת הבטחונית שפישל פה בגדול ?

ואם מישהו נוסף פישל כאן, למה התקשורת לא מדברת עליו , טוב נו אולי אי אפשר לחשוף את זהותו המלאה אבל לפחות שידברו עליו כמו במוסד עם האות הראשונה של השם שלו

למה גם הוא לא עומד למשפט , איך איבד המסמכים, מה נעשה כדי להבטיח שמידע צבאי לא ימשיך לדלוף בעתיד שוב

נראה לי שפחימה , ואני לא שש להגן עליה , היא רק שעיר לעזאזאל , דק רקק בפרשה חמורה של עבירות של בטחון שדה

הסיפור כאן יותר ממה שהוא לא סיפור של בגידה הוא סיפור שחושף את ההפקרות שנמשכת כבר שנים בצה"ל של בטחון שדה בכל מהלך כהונתו של בוגי יעלון

אני מזכיר לכם שזהו לא המקרה היחידי, היו עשרות מיקרים נוספים של איבוד מסמכים, הפקרת בסיסים עם מידע סודי, איבוד , איבוד טלפונים, בכל המקרים היה מידע סודי או מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא יאמן איך אתה תמיד מוצא דרך להאשים את צה"ל במקום את מי ששיתפה פעולה עם טרוריסטים..

מדהים איך אתה לא מסוגל לקרוא 3 שורות קצרות...

בקיצור ולעניין אולי היה מגיע לה עוד כמה שנים בכלא אך היא קיבלה עונש וזה מה שנכון.
כדי שבעתיד לא תהיה שום אפשרות לפחימה נוספת שתעביר את המידע הזה למחבלים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לא זאת השאלה הראשונה שבכלל צריכה להשאל כאן בכל הפרשה הזו ? איך לכל השדים והרוחות הגיעו המסמכים לידי המחבלים ?

האם אין לפני פחימה עוד מישהו מהמערכת הבטחונית שפישל פה בגדול ?

ואם מישהו נוסף פישל כאן, למה התקשורת לא מדברת עליו , טוב נו אולי אי אפשר לחשוף את זהותו המלאה אבל לפחות שידברו עליו כמו במוסד עם האות הראשונה של השם שלו

למה גם הוא לא עומד למשפט , איך איבד המסמכים, מה נעשה כדי להבטיח שמידע צבאי לא ימשיך לדלוף בעתיד שוב

נראה לי שפחימה , ואני לא שש להגן עליה , היא רק שעיר לעזאזאל , דק רקק בפרשה חמורה של עבירות של בטחון שדה

הסיפור כאן יותר ממה שהוא לא סיפור של בגידה הוא סיפור שחושף את ההפקרות שנמשכת כבר שנים בצה"ל של בטחון שדה בכל מהלך כהונתו של בוגי יעלון

אני מזכיר לכם שזהו לא המקרה היחידי, היו עשרות מיקרים נוספים של איבוד מסמכים, הפקרת בסיסים עם מידע סודי, איבוד מחשבים ניידים, איבוד טלפונים, בכל המקרים היה מידע סודי או מוגבל.

זה לא סוד: במהלך "דמעות תנין" למעצר מבוקשים בג'נין, חייל כלשהו איבד את פקודת המבצע. כדי להעמיד אותו לדין, צריך לדעת מי החייל הזה, וזה לא קל - המון חיילים היו מעורבים במבצע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NJorl

זה שמישהו אחר עשה טעות לפניה זה לא אומר שמותר לה לתרגם מסמכים שכתוב עליהם שחור על גבי לבן "סודי ביותר" למחבלים שרוצים לחזות במות כולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא תרגמה אותם כי זביידי יודע עברית. היא כן העבירה אותם אליו שזו העבירה ועליה לשבת בכלא. עם זאת צה"ל חייב לבדוק את עצמו כי לא יכול להיות שחיילים יאבדו מסמכים שעלולים להוביל למותם של חיילים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא תרגמה אותם כי זביידי יודע עברית. היא כן העבירה אותם אליו שזו העבירה ועליה לשבת בכלא. עם זאת צה"ל חייב לבדוק את עצמו כי לא יכול להיות שחיילים יאבדו מסמכים שעלולים להוביל למותם של חיילים אחרים.

אז מה שהחיילים אשמים? היא אשמה לא פחות

ומגיע לה להרקב בכלא כל החיים על בגידה, נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...