בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא פעילת שמאל כמו שזביידי פעיל שמאל.

למה לאחד קוראים "מחבל" ולשני קוראים "פעיל שמאל", רק בגלל שהיא יהודייה?

לשניהם יש את אותה אג'נדה - הוא מחבל והיא בוגדת.

כמה אנשים פחימה הרגה? וכמה זביידי? לכן הוא מחבל והיא לא, ללא קשר ללאומיות.

בדיוק!

איסתרא, אל תעליב את פעילי השמאל..

נכון שהם ממש תמימים ולפעמים קצת מעצבנים, אבל הם עדיין עושים את זה פשוט מתוך תמימות - אפילו שהדעות שלהם ברובן יגרמו לזה, הם לא באמת רוצים להשמיד את מדינת ..

למה? אתה חושב שפחימה רוצה להשמיד את מדינת ישראל?

יש פעילי שמאל נחמדים ויש פעילי שמאל לא כל כך, בדיוק כמו פעילי ימין. לכן הגדרתי את פחימה כפעילת שמאל קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אנשים פחימה הרגה? וכמה זביידי? לכן הוא מחבל והיא לא, ללא קשר ללאומיות.

אתה לא יודע כמה אנשים פחימה עזרה לרצוח, היא הרי העבירה ותירגמה מסמכים מעברית לערבית עבור הג'יהד האיסלמי - אני לא מאמין שזביידי ביקש ממנה לתרגם לו את פו-הדוב, פחימה תירגמה עבור הג'יהד מסמכים צבאיים סודיים, אפשר רק לשער את כמות הנזק שהיא גרמה ואת מספר המחבלים שעשו שימוש במידע שהיא העבירה ע"מ לקיים פיגועים - אז כן, זביידי מחבל אבל לא בוגד והיא מחבלת ובוגדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זביידי יודע עברית... אני חושב שהוא היה מסתדר עם המסמך הזה. המסמך המדובר הוא פקודת של צה"ל שהלכה לאיבוד ובה רשימת המבוקשים אותם ניסו לעצור. אתה חושב שזביידי לא ידע שהוא מבוקש?

לא סתם הורידו מכתב האישום את סעיף הסיוע לאוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לאן....?

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

איך שאני יושב בארה"ב ואנשים פשוטים !!! ממש שאין להם בכלל עיניין במה שקורה בישראל מדברים איתי ואומרים לי..:

איך זה יכול לקרות, שאתם נותנים את המדינה שלכם לאנשים שאפילו לא קשוריים אליכם? וכל מיני דברים כאלה.

ואני יושב פה ורואה את הדברים האלה קורים ופשוט אני עושה חשבון פשוט...

כל יום שישראל נותנת לפיגועים לקרות יום אחרי יום רק מעורר בנו פחד...

ואנשים חלאות אדם!!! כמו פחיימה יוצאים לשם ועוזרים לאנשים המלאי דם ושנאה כלפינו לעורר בנו פחד שכזה.

איך אנחנו אזרחי מדינת נותנים לדברים האלה לקרות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי זביידי יודע לדבר עברית אבל לא לקרוא עברית

וזה לא משנה אם הוא היה מסתדר לבד או לא

היא עזרה לו, זה אומר שהיא אשמה בסיוע לאויב בשעת מלחמה ובבגידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרקליטות לא הצליחה להרשיע אותה / לא רצתה להתאמץ

והפחיתה באישומים על מנת לקבל הודאה

אבל זה בולשיט רציני

היא בוגדת ואם הייתה אפשרות היא הייתה לדעתי צריכה לקבל את הגרדום / הכיסא / הזריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך אמריקאים, רק אתמול מישהי בת 29 מארצות הברית שואלת אותי "מה אתם היהודים לא חוגגים את חג המולד?"

LIKE WTF?

אתה מסתכל על זה בצורה חד צדדית

האמריקאים בעיקרון מכירים רק את הנצרות וזה די חזק פה...

חוץ מזה יש כאלה ילדים שאומרים בלי שום קשר בכלל ביום האחרון לפני שיוצאים לחופשת קריסמס, אומרים לי

Have a happy hanukkah

והם יודעים...

ויש כאלה ששואלות אותי מאיפה אתה אז אני אומר להם

israel והם בפרצוץ של where the hell is it....

ויש כאלה שהם שמעו על אבל אחרי אולי שבוע שמישהו שמדבר איתי והם לידי ואז מישהו שואל אתה יהודי אז אני עונה כן (ובגאווה) ואז הם אומרים

Are you jewis?? really??

אז.... :-\

וזה גם בלידי ביטוי ככה

לך לכל מקום בארה"ב לאן שלא תלך יש גאווה במדינה שמחזיקה אותם, שנותנת להם הגנה, ולא משנה עם יש republican או democrat כל האמריקאים ביחד מראים את הגוואה ללאום!

איפה זה בישראל ?!?!?!?!?!?!?!

הנה תמונה של הדגל האמריקאי בבית ספר שלי

http://www.nvps.net/npsnhs/NHS%20School%20Pics/Flag%201.JPG

הנה האתר של הבית ספר שלי ותראה מה כתוב

http://www.nvps.net/npsnhs/index.htm

Bless this nation

תגיד לי איפה רואים את זה בישראל?!?!?!?!?!?!?!?

איפה האזרחים, איפה הדמוקרטיה במשפט הזה??

לאן הקולות שלכם הלכו??

וכמו שאמא שלי אמרה מתי שהיא הגיעה לארץ

וזה מה שהיא אומרת עכשיו :

"זאת לא המדינה שבאתי אליה לפני 20 שנה"

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תשכילו להבין שטלי פחימה עשתה זאת רק מתסכול וקנאה בגלל שהיא ג'קעה?

הרי היא בסה"כ המזרחייה שבאה מבית מזרחי דיי עני או שבמקרה הטוב נמצא במעמד הביניים מקריית גת, והאמת היא שהיא גם לא נראית משהו מיוחד אבל גם לא הכי מכוערת שראיתי.[כבר פתחתי ,ת'רד שלם על כך שאנשים פעולות מן הסוג הזה בגלל תסכול שנובע מכיעור עוני וקנאה וכולם תקפו אותי אז לא אחזור לכך שנית וגם ככה השעתם אותי מהפורום לשבוע על התבטאויות לא הולמות אז בוא לא נשכח שהכוח בידיים שלכם,ואתם שולטים בי כמו שמערכת המשפט שולטת בפאחמה]

אז היא בסה"כ קנאה שהיא רואה בנות יפות ברובן אשכנזיות עם שיער שטני דיי אמידות מן המרכז[הרצליה ,רמה"ש,רמת אביב] שנוסעות להנאתן בGOLF או בפולו[כמו אחותי לדוגמא ,רק שאחותי לא הכי עשירה אבל היא דיי כוסית :D] ורואה חברה צעירים שנהנים ומבלים בקניונים ובדיסקוטקים וטוב להם בחיים ויש להם כסף לבזבז והם קורנים מהחיים ומאושר, ולכן לה היה פשוט רע עם זה כי יש המון מזרחיים עניים אך גם אשכנזים כמובן מעיירות הפיתוח וערבים עניים בשטחים שסובלים מקיפוח עוני וכיבוש, וגם ערביי בנוסף לכל אלה.

אז היא הסיקה את המסקנות שלה ועשתה את מה שהיא עשתה.

הרי בסה"כ גם ואנונו היה ה"מרוקאי" המקופח מעיירת הפיתוח בדרום שבגד במדינתו ,בוא לא נשכח זאת.

ואם אחותי הילדה הג'ינג'ית האשכנזייה והחמודה מרמת השרון הייתה נוסעת לזבידה מג'נין על מנת לסייע לו אז סביר להניח ברוב הסיכויים שהיו שוחטים אותה או מחוררים לה תצורה ולא לפני שכמובן היו..... ::) אונסים אותה:P כאילו וחוגגים על white ass שלה, כן מה ששמעתם. [במיוחד צעירי הפת"ח שהם לא שמרנים דתית כמו החמאס או הג'יהאדו ועוסקים גם יותר בפלילים] ואז היו גם חוגגים לה על האוטו פראי האדם האלה.

אז אם אתם כבר גזעניים ושונאים ערבים או מזרחיים או פעילי שמאל ורוצים להעלות אותם לגרדום או לחשמל אותם כמו שליאור פרץ רוצה, אז בוא נהיה גזעניים עד הסוף וזהו.

מה אתם אומרים? לא ככה? הא? ותחשבו על זה הייהייהייהיי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי היא בסה"כ המזרחייה שבאה מבית מזרחי דיי עני או שבמקרה הטוב נמצא במעמד הביניים מקריית גת, והאמת היא שהיא גם לא נראית משהו מיוחד אבל גם לא הכי מכוערת שראיתי.[כבר פתחתי ,ת'רד שלם על כך שאנשים פעולות מן הסוג הזה בגלל תסכול שנובע מכיעור עוני וקנאה וכולם תקפו אותי אז לא אחזור לכך שנית וגם ככה השעתם אותי מהפורום לשבוע על התבטאויות לא הולמות אז בוא לא נשכח שהכוח בידיים שלכם,ואתם שולטים בי כמו שמערכת המשפט שולטת בפאחמה]

אז היא בסה"כ קנאה שהיא רואה בנות יפות ברובן אשכנזיות עם שיער שטני דיי אמידות מן המרכז[הרצליה ,רמה"ש,רמת אביב] שנוסעות להנאתן בGOLF או בפולו[כמו אחותי לדוגמא ,רק שאחותי לא הכי עשירה אבל היא דיי כוסית :D] ורואה חברה צעירים שנהנים ומבלים בקניונים ובדיסקוטקים וטוב להם בחיים ויש להם כסף לבזבז והם קורנים מהחיים ומאושר, ולכן לה היה פשוט רע עם זה כי יש המון מזרחיים עניים מעיירות הפיתוח וערבים עניים בשטחים שסובלים מקיפוח עוני וכיבוש, וגם ערביי בנוסף לכל אלה.

הרי בסה"כ גם ואנונו היה ה"מרוקאי" המקופח מעיירת הפיתוח בדרום שבגד במדינתו ,בוא לא נשכח זאת.

ואם אחותי הילדה הג'ינג'ית האשכנזייה והחמודה מרמת השרון הייתה נוסעת לזבידה מג'נין על מנת לסייע לו אז סביר להניח ברוב הסיכויים שהיו שוחטים אותה או מחוררים לה תצורה ולא לפני שכמובן היו..... ::) אונסים אותה:P כאילו וחוגגים על white ass שלה, כן מה ששמעתם. [במיוחד צעירי הפת"ח שהם לא שמרנים דתית כמו החמאס או הג'יהאדו ועוסקים גם יותר בפלילים] ואז היו גם חוגגים לה על האוטו פראי האדם האלה.

אז אם אתם כבר גזעניים ושונאים ערבים או מזרחיים או פעילי שמאל ורוצים להעלות אותם לגרדום או לחשמל אותם כמו שליאור פרץ רוצה, אז בוא נהיה גזעניים עד הסוף וזהו.

עוד פעם התירוצים המטומטים האלה???

:bash: :bash: :nono: :nono: :nono:

היום זאת לא סיבה להתאבד !!!

יש ילדים מטומטים בכיתה ז' שקופצים המחלון בגלל "אהבה נכזבת"!

עכשיו אתה בורח מהעובדות !!

המחבלים עצמם אומרים שזה לא בגלל שהם נראים רע חד וחלק !

זה למען האמונה!

וטלי פחיימה בוגדת, לא יותר גרועה מואנונו. למה שהיא תקבל שנה אם לא פחות בכלא!!!

ופה זה מה שהורג אותי!!

איך מדינת נותנת לזה לקרות??

הרי לואנונו יש מידע שישראל לא רוצה שהעולם יראה, אותו דבר עם פחיימה

עכשיו אני יכול להבין שיש אנשים שרוצים לצאת עם ערבים אבל באמת, למסור מידע נגד המדינה שלך?? מידע סודי ??

איפה האחריות של בנושא הזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי JOHNIE איך אני אוהב אותך איזה ילד חמוד ומתוקי מארצות הברית אתה.

אבל למה אתה כל החיים שלך נמצא פה?

באתי לכאן אחרי שבועיים AND YOUR HERE AGAIN IN ANY HOUR OF THE DAY 24 HOURS A DAY 7 DAYS A WEEK ALWAYS CONNECTED

AND BY THE WAY WHAT DO YOU HAVE ALL THE TIME WITH ALL OF THIS AMERICAN FLAG PATRIOTIC BULLSHIT STUFF?

ITS CRAP MAN

ITS ONLY FOR THOSE VILLAGE FARMER SOUTHERN POOR PEOPLE FROM U.S, THOSE WHO LIVE IN KANSAS , TEXAS AND ALABAMA

FORGET ABOUT THIS MAN AND GO GET SOME LIFE IF YOU ARE THERE ,IN THE PROMISE LAND.

אה ועוד דבר:

נראה לך שהמחבלים מספיק חכמים כדי לומר ממה הם מתאבדים ונראה לך שהם יודו בכך?

זה לא אמונה ולא תחת ,הם מתאבדים רק בגלל הפרצוף תחת שלהם.

עיסקת חבילה - מטען חבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היא בסה"כ קנאה שהיא רואה בנות יפות ברובן אשכנזיות עם שיער שטני דיי אמידות מן המרכז[הרצליה ,רמה"ש,רמת אביב] שנוסעות להנאתן בGOLF או בפולו[כמו אחותי לדוגמא ,רק שאחותי לא הכי עשירה אבל היא דיי כוסית :D] ורואה חברה צעירים שנהנים ומבלים בקניונים ובדיסקוטקים וטוב להם בחיים ויש להם כסף לבזבז והם קורנים מהחיים ומאושר, ולכן לה היה פשוט רע עם זה כי יש המון מזרחיים עניים אך גם אשכנזים כמובן מעיירות הפיתוח וערבים עניים בשטחים שסובלים מקיפוח עוני וכיבוש, וגם ערביי בנוסף לכל אלה.

אני תוהה אם אתה מאמין בבולשיט הילדותי הזה שאתה אומר... בן כמה אתה 14? מה זה השטויות הגזעניות האלה על אשכנזים ושחורים?!

וזה שאתה רוצה לז**ן את אחותך... מה נסגר עם זה? ילד צפונבון מפגר שלא מבין מהחיים שלו...

מה הקשר בין כל השטויות האלה למה שטלי פחימה עשתה?! חבל שאתה רק מראה את הטימטום שלך בפני כולם, תעשה טובה שמור אותו לעצמך.

בקשר לטלי פחימה אני מבין אלה שלא מסכימים עם מה שהיא עשתה, אבל אני מאלה שמאמינים שניפחו את זה מעבר לפרופרציות, היא לא בגדה ולא העבירה מידע ולא כל אחד מההמצאות שהילדים פה ממציאים היא אכן "שיתפה" פעולה עם מחבל (במה היא עזרה לא בדיוק?!).

הרי אני לא מבין איך אנשים לא רואים את זה שבסופו של דבר היא עשתה את זה בשביל הפרובוקציה התיקשורתית כי אם אנשים יצליחו לזכור טלי פחימה התפרסמה בתחילה כאשר היא הייתה בקשרים איתו לפני שהיא עברה לשם... כאשר היא עברה לשם זה היה בשביל ליצור הד תיקשורתי (וזה מה שקרה)

היא לא הייתה צריכה לקבל שנים כלא כי היא פרובוקטורית ולא יותר.

חבל שבמדינה שלנו על שטות כזאת נותנים 3 שנים ועל אונס ורצח ועוד עשרות פשעים הרבה יותר חמורים נותנים עונשים עלובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Razorback2

הוצאת השד העדתי מהבקבוק זה הצעד הכי נואש שקיים במדינה הזאת

כשאין פשוט שום דבר אחר לעשות מוציאים את השד הזה

אני לא מתכוון להגיב לאידיאולוגיה הגזענית והדיי מטומטמת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...