בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה

Milford Cubicle

Recommended Posts

תמיד מחייך, נוספה לך אזהרה על פרסום הודעת ספאם שאינה קשורה לדיון, במיוחד לאחר שכבר ביקשתי מהמשתמש x-dude לכתוב את ההודעה שלו (שסטתה מהנושא) בת'רד הרלוונטי, אבל אתה התעקשת להגיב פה.

לאחר 3 אזהרות אתה תושתק/תורחק מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טלי פחימה הזאת, אומרים שהיא בכלל באה מבית ליכודניקי.

אי אפשר להבין אנשים כאלו, פשוט, זה לא יאומן, זה כמו חבריי הכנסת היהודים בחדש, אפילו יותר גרועה.

כל פעם שאני שומע עליה עולים לי העצבים :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גזר הדין: טלי פחימה הולכת לכלא

3 שנות מאסר בפועל, ושנה וחצי על תנאי, נגזרו על פעילת השמאל [WTF?! ע.ע.] בהתאם לעסקת הטיעון. לאחר ניכוי תקופת מעצרה, תשתחרר פחימה תוך פחות משנה.

ראשית, מה אתה רוצה מבית המשפט? הפרקליטות וההגנה הגיעו לעסקת טיעון, בתי המשפט לא מקבלים עיסקאות טיעון לעיתים נדירות מאוד. בית המשפט לא קבע את העונש.

בנוסף, פחימה לא הואשמה בבגידה וגם האישום בסיוע לאוייב נמחק כחלק מעסקת הטיעון.

אחרון חביב: פחימה היא פעילת שמאל. אלא מה? למרות שהיה עדיף להגדיר אותה כ- "פעילת שמאל קיצוני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבול בין פעילי שמאל ובוגדים כל כך דק, שמאוד קל להתבלבל.

אני לא מתאמץ כדי להבדיל בינהם, בשבילי זה אותו דבר !

והגבול בין פעיל ימין ורוצח?

יש זבל ב-2 הקצוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרון חביב: פחימה היא פעילת שמאל. אלא מה? למרות שהיה עדיף להגדיר אותה כ- "פעילת שמאל קיצוני".

תן לי להבין,

אתה מגדיר בן אדם שמסר סודות צבאיים לאוייב בשעת מלחמה כ-"פעיל שמאל" ?

כי יש מדינות שעל דבר כזה מקבלים גזר דין מוות בעריפת-ראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההההההההההה בגלל זה אומרים ביום טוב:

" - אתם בכלל יודעים מה לעשות במצב שווי?

-מה אתם רוצים שאיזה ערבי ידפוק אותכם בתחת?

- טלי פחימה תורידי תיד!.."

חחחחחחחחחחחחח

עכשיו הבנתייייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין,

מה הקשר? אם כספר בבנק מוסר סודות צבאיים לאוייב בשעת מלחמה, הוא כבר לא כספר? אם ע"וד מוסרת סודות צבאיים לאוייב בשעת מלחמה, היא כבר לא עו"ד? פחימה פעילת שמאל קיצוני, ללא קשר למסירת סודות צבאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(איסתרא בלגינא, דווקא ממך ציפיתי ליותר..)

מה הקשר? אם כספר בבנק מוסר סודות צבאיים לאוייב בשעת מלחמה, הוא כבר לא כספר? אם ע"וד מוסרת סודות צבאיים לאוייב בשעת מלחמה, היא כבר לא עו"ד? פחימה פעילת שמאל קיצוני, ללא קשר למסירת סודות צבאיים.

מה הקשר? אולי היא גם היתה מוכרת במכולת? אז למה לא כתבו "טלי פחימה, המוכרת מהמכולת של שמעון" ?

העובדה שהיא פעילת שמאל קיצוני לא קשורה לנושא הבגידה שלה. אוקיי, היא פעילת שמאל. והיא גם מוכרת במכולת, וגם אמא של-, וגם אחות של-, וגם הבת של-.

כשמדובר בנושא המשפט שלה, התואר הרלוונטי עבורה הוא: בוגדת/מרגלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין,

קריאה על מה שהיא עשתה גורמת לי להצטער על זה שכאן אין באמת עונש כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא הורשעה בבגידה ולא הורשעה בריגול.

את מה שעשתה היא עשתה בגלל היותה פעילת שמאל קיצונית, זה בהחלט קשור.

היא פעילת שמאל כמו שזביידי פעיל שמאל.

למה לאחד קוראים "מחבל" ולשני קוראים "פעיל שמאל", רק בגלל שהיא יהודייה?

לשניהם יש את אותה אג'נדה - הוא מחבל והיא בוגדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

איסתרא, אל תעליב את פעילי השמאל..

נכון שהם ממש תמימים ולפעמים קצת מעצבנים, אבל הם עדיין עושים את זה פשוט מתוך תמימות - אפילו שהדעות שלהם ברובן יגרמו לזה, הם לא באמת רוצים להשמיד את מדינת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלי פחימה הזאת, אומרים שהיא בכלל באה מבית ליכודניקי.

אי אפשר להבין אנשים כאלו, פשוט, זה לא יאומן, זה כמו חבריי הכנסת היהודים בחדש, אפילו יותר גרועה.

היא אכן באה מבית ליכודניק.

מדבריה "חונכתי שערבים זה משהו שלא צריך להיות כאן. יום אחד הבנתי שיש לי הרבה חסכים באינפורמציה, דברים שאין בתקשורת..."

עוד ממאמר שנכתב עליה "היא ילדת קרית גת, שלדבריה "בקושי סיימה תיכון", והגיעה לתל אביב בגיל 23. המילה "שמאל" עדיין מרתיעה אותה, ובבחירות האחרונות היא הצביעה לשרון. "תהליך ההתפכחות שלי החל עוד לפני הבחירות", היא אומרת, "אבל הצבעתי לליכוד כי היו לי שרידים קמאיים של פחד מפני הפיגועים. בגלל שידעתי ששרון איש מלחמה". אמא, שרה, מתגוררת זה 46 שנה בקרית גת. "תמיד הצבעתי לליכוד", מעידה על עצמה שרה פחימה, אם חד הורית, "היום אני לא יודעת אם קיים דבר כזה בכלל, אי אפשר להאמין לאף אחד". המהפך של בתה השפיע עליה, היא מודה. היום היא אומרת: "לא כולם צריכים להיות נגד השלום. אדם צריך להיות חופשי לחשוב מה שהוא רוצה, וכשטלי מדברת עם האויבים שלנו זה כי היא לא רוצה פיגועים וכן רוצה שלום". "

הקישור המלא:

http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/97695.html

כמו שרוב המשתמשים כתבו כאן, גם אני חושבת שמערכת המשפט (אם בכלל אפשר קרוא לה כך.) מעודדת בגידה במדינה, ובגידה בכלל במערכת חוקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...