בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית המשפט בישראל מעודד בגידה במדינה וסיוע לאוייב בשעת מלחמה

Milford Cubicle

Recommended Posts

גזר הדין: טלי פחימה הולכת לכלא

3 שנות מאסר בפועל, ושנה וחצי על תנאי, נגזרו על פעילת השמאל [WTF?! ע.ע.] בהתאם לעסקת הטיעון. לאחר ניכוי תקופת מעצרה, תשתחרר פחימה תוך פחות משנה.

מקורביה של פחימה הביעו שביעות רצון מעסקת הטיעון. העיתונאי ופעיל השמאל גדעון לוי ("הארץ") שמלווה את פחימה תקופה ארוכה, אמר: "העסקה היא הרע במיעוטו והעיקר שטלי תשתחרר כבר".

ראש גדודי חללי אל-אקצה בג'נין, זכרייה זביידי [מדובר במחבל. ע.ע.], שהיה בקשר עם פחימה, אמר בתגובה לעסקת הטיעון כי "אין צדק ואין שוויון בישראל. טלי חפה מפשע. היא בסך הכול באה לעזור לילדים ולעם הפלשתיני. אפילו יום אחד בכלא לא מגיע לה. צריך לשחרר אותה ולבקש ממנה סליחה על כל הימים בהם היתה בכלא".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/023/903.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם כן פעילת שמאל...לא ידעתי שכל בוגד עלוב במדינה נהיה לפתע פעיל שמאל...

טוב, צדק ושמירה על האינטרס הציבורי אף פעם לא היו הצד החזק של בתי המשפט.

עריכה:

מי רוצה להתארגן איתי ביחד ללכת לפחימה ולבקש ממנה סליחה?, לא לשכוח להביא אלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חחחחחחחחחחחחח יופי"

אתה מוכן בבקשה לא להוריד את הרמה של הת'רד לרמה של כיתה ז' ? תודה.

אני בכיתה י"ב ואני שואל מי זאת לעזעזל טלי פטימה?אתם מציגים נושא כל שהוא..תסבירו לי בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא בטח תחזור לג'נין ותחייה עם זביידי בתום המאסר, חיים נורמלים בישראל כבר לא יהיו לה (ובצדק!) , העניין הוא שתהיה לה בתור אזרחית ישראלית

יהודייה גישה לכל כך הרבה חומרים ומידע שלארגוני הטרור אין, שזה פשוט סכנה לבטחון המדינה שמשחררים אותה, מטורפים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל הפתיע מישהו? הרי כל המדינה הזו מצחיקה.... פיגוע אחד בארה"ב וכבר 5 שנים הם מביאים לערבים (או סליחה, למחבלים, לאלו הרגישים שמביניכם) בראש, אנחנו סבלנו אין ספור פיגועים, 3-4 ימים וזהו, חזרה לשיגרה.

אז ככה שמערכת המשפט בישראל מצחיקה אותי בדיוק כמו המשטרה, הפוליטיקאים, וכל דבר שאמור להחזיק אותנו בתור אומה בארץ הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כן פעילת שמאל...לא ידעתי שכל בוגד עלוב במדינה נהיה לפתע פעיל שמאל...

הגבול בין פעילי שמאל ובוגדים כל כך דק, שמאוד קל להתבלבל.

אני לא מתאמץ כדי להבדיל בינהם, בשבילי זה אותו דבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני כשניסו לחטוף לי את הנשק (הייתי במג"ב) ושברתי לו את הלסת עם הקט של הנשק עברתי ברורים וחקירות במשך 3 חודשים ושלא נדבר שהורידו אותו מהיחידה (ימ"ס) ושמו אותי באבטחת אישים (כלב שמירה)....

אני תוהה לפעמים מה לעזאזל המדינה מנסה להוכיח....

ובנוגע לטלי עצמה, אני בטוח שבסיוע לרצח בעל חיים היא הייתה מקבלת יותר. פשוט בושה ואני ממש נגעל לחיות במדינה כזו, כואב לי על כל יום ששירתתי... פשוט זבל של מדינה!  >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the problem with you right wing guys (x-dude, alchemy) is that you have no gray area, it's black or white with you guys. in your eye every arab is a terrorist and should be killed. even though you've been explained time after time that left wing people want to live in peace with all the terrorists either in jail or in the ground. the difference between us (left and right wing) is that we put a stop when it comes to innocent arab population, you don't. as far as you care we should put them all in a line and do it 1945 style. and though innocent arab population may sound like an oxymoron to some of you, there is such a thing, it's the family with 5 kids who's dad wants to work so he'll have money to buy food and education for his kids. unfortunately, the small violent minority is that one that make the noise, just like it was on our side during the 'disengagement'. but the very important thing that you like to forgot is that left wingers hate terrorists too!

but lets not turn this into a left wing vs right wing debate. talli fahima is a traitor and short of it and she deserves to rote in jail.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bigdick ההבדל האמיתי בין שמאל לימין הוא שאתם (שמאל) מוכנים ש*ערבים (או סליחה מוסלמים, או שוב סליחה, מחבלים) יתרוצצו חופשי, ולא משנה מה, אנשים שוחרי שלום אמיתי (כן הימניים שבינינו) לא יתקופפו לכל דרישה של "כן אחי המוסלמי, מה שאתה רוצה תקבל, העיקר אל תעשה פיגוע"... נכון, יש שמאלאנים שבאמת ובתמים מאמינים בדו קיום, ומה אני יגיד לך, אני פשוט מרחם אליהם כי יש להם באמת לב טוב... עזוב את ההיסטוריה הקצרה שלנו (או משהו כמו 100 שנים), תסתכל סביבך בעולם ותראה מה קורה!

* שאני אומר ערבים אני מתכוון למוסלמים.

אני לא מחשיב את עצמי לימין יותר, בשבילי אין ימין, האבא של הימין (שרון) הלך לשמאל, ביבי שהרס את המדינה, שהיה ראש ממשלה והרס את הכלכלה שהיה שר האוצר עומד בראש הליכוד, ופייגלין יותר מדיי קיצוני לטעמי.

הלוקשים של מזרח תיכון חדש, של עתיד ורוד עם "אחינו" המוסלמים, כבר קיבלנו בראש.....שלום? הלואי!! אבל לא בכל מחיר!

ציטוט לא מדויק:

"עראפת: מליוני שהידים בדרך לירושלים.

פרס ורבין: הוא חייב להגיד זאת לבני עמו, איתנו הוא מדבר אחרת".

או במילים אחרות: ערבים (אוופס סליחה התגלטש לי, מוסלמים\מחבלים) מבינים שפה אחת, שפת הרס וחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחשיב את עצמי לימין יותר, בשבילי אין ימין, האבא של הימין (שרון) הלך לשמאל, ביבי שהרס את המדינה, שהיה ראש ממשלה והרס את הכלכלה שהיה שר האוצר עומד בראש הליכוד, ופייגלין יותר מדיי קיצוני לטעמי.

תטען את הטענה האידיוטית הזאת כאן, בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=151153.0

אבל רק אחרי שקראת את 52 העמודים שבדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בריאה...

22% מכלל משקי הבית חיים מתחת לקו העוני

יום שני, 19 בדצמבר 2005, 0:03 מאת: עינב בן יהודה, TheMarker.com

הסקר החברתי של הלמ"ס לשנת 2003: מדובר בעלייה של כ-50% לעומת שנת 1990. שיעור הילדים העניים עומד על 29%

http://news.walla.co.il/?w=//826982

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...