כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אויי אתה לא יודע על מה אתה מדבר,בארץ אין ילדים מתחת לגיל 14-15 שמשחקים BF2 בגלל שאני חושב שהם בכלל לא יודעים איך להפעיל את המשחק ברשת חח,לפחות 8 פעמים עושים לי TK בחו"ל ב3 סיבובים,אני התרגלתי לאיך שהם משחקים,יש פעמים שאני לוקח תAPC כל SPAWN,אני אחרי זה חוזר לקחת אותו שוב אחרי שאני מת ואיזה אחד שאין לו מה לעשות מקמפר שמה עד שאני ימות ואז שאני בא לקחת אותו שוב הוא עושה לי TK.וזה לא חד פעמי וזה לא רק שרת אחד,תקלטו בארץ זה אפילו יותר טוב מחו"ל אולי אתם התרגלתם שבכל משחק השחקנים מחו"ל הם יותר טובים מאשר השחקנים בארץ בהתנהגות שלהם,אבל בבטלפילד זה ממש לא ככה!

אתה במצב שאתה דורש TK ,

כל SPAW לקחת את אותו כלי ,זה לא פייר כלפי עוד אנשים שרוצאים לשחק.

איך לא יתעצבנו ?

וגם אתה רואה שהוא מחכה שם וממנתין בסובלנות לכלי הזה אז אתה בכול זאת "רב" לקחת אותו ? (הרי ברור שאין מצב שאתה תמתין רגע בצד ותתן לו סיבוב)

"בבטלפילד זה ממש לא ככה!"

ואתה לא תורם למצב.

תמשיך לעשות SPAWN באותו מקום וחכה לאותו רכב וגם קח את הכלי לבד לסיבוב.

ובלי שום קשר: ;D

http://www.battlefield2.info/dl/mine.rar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקנים יקרים :P

בואו הירשמו לטורניר EBC

http://www.eu.battlefield-command.com/index.php

טורניר שכל מטרתו היא לשחק כצוות ושיתוף פעולה!

אגב, שמתי לב גם שיש שם ישראלים :P

הירשמו עוד היום! :)

לפרטים נוספים http://www.eu.battlefield-command.com/index.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן זה לא שאתה עוד מעט מסיים שירות צבאי ::)

מה קשור אבל עדיין יש ילדים קטנים שלא מעניין אותם בכלל שהם עושים טים קיל העיקר רק לקבל מה שהם רוצים.

וPARPAR,מה זה מצב של TK? אני לקחתי את הAPC,נהנתי להשתמש בו,למה שאני לא יקח אותו שוב? איזה סיבה יש שאסור לי לקחת אותו,כל פעם שאני מנסה לקחת איזה איזה שתיים שיורים עליך בלי סיבה ולוקחים אותו.בתקופת GAMER זה בחיים לא קרה ואני זוכר בעצמי שבMAP ROTATION היה בגיימר את המפה ZATAR WATER LANDS וכולם רצו לקחת את המטוס,היה איזה 10 שניסו לקחת אותו כל פעם ואף אחד לא הרג את אף אחד כי גם יש אדמינים שמשגיחים (מה שנדיר בחו"ל) וגם שהם לא ליימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור אבל עדיין יש ילדים קטנים שלא מעניין אותם בכלל שהם עושים טים קיל העיקר רק לקבל מה שהם רוצים.

וPARPAR,מה זה מצב של TK? אני לקחתי את הAPC,נהנתי להשתמש בו,למה שאני לא יקח אותו שוב? איזה סיבה יש שאסור לי לקחת אותו,כל פעם שאני מנסה לקחת איזה איזה שתיים שיורים עליך בלי סיבה ולוקחים אותו.בתקופת GAMER זה בחיים לא קרה ואני זוכר בעצמי שבMAP ROTATION היה בגיימר את המפה ZATAR WATER LANDS וכולם רצו לקחת את המטוס,היה איזה 10 שניסו לקחת אותו כל פעם ואף אחד לא הרג את אף אחד כי גם יש אדמינים שמשגיחים (מה שנדיר בחו"ל) וגם שהם לא ליימרים

רק אם יש שוטר אז אנשים כאן בסדר (אדמין)

לא אמרתי אסור לקחת, אמרתי שתף, במילים אחרות

אם אתה רואה משהוא שממתין לרכב ורק אחד יכול להיות נהג, אני לא רואה סיבה מוצדקת שתכנס לו לתחת :)

על זה אני מדבר.

יאללה מספיק אני הולך לשחק לפוצץ משהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיה טוב בגיימר

זה הניהול השוטף שהיה בשרת

ושיתוף הקהילה בכל מיני החלטות כמו: איזה מפות לשים בשרת..

חבל שמנהלי יושבים עם CS דבוק בישבן

ועושים שטויות בקהילת BF. זה בא לידי ביטוי בעיקר בשרת - שכרגע מכובה

לגבי ההערה של מישהו לגבי החוזה - אל תדבר על מה שאתה לא יודע :)

אני מאמין שאמגיימרס יהיה סביל

שיעלה כבר, אני רוצה מדליות חדשות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...