כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

אתה מנסה להשאיר אותה עם הרגשה של אשמים?

ניקח לדוגמא את אנגליה, אתה חושב שכל הסרברים שם השחקנים משלמים עליהם? :|

כאילו WTF אתה רוצה? לגרום לנו להרגיש אשמים שאין רנקד ישראלי? נכון שאין, וזה באמת מעצבן, אבל זו לו אשמתנו!

חבר, אנחנו לא חייבים לך דבר. אם לא טוב לך אתה מוזמן לעבור לאנגליה..

באנגליה מקבלים רישיון בחינם אתה יודע יש דבר כזה שנקרא EAUK

ובאנגליה גם קונים את המשחק מקורי ולא מורידים מהאינטרנט אז אל תשווה

לא מנסה לגרום לך להרגיש אשם אני פשוט מסביר לך את המצב

MGAMERS הינה הרבה יותר קטנה מ-GAMER

והרמנו שרת יותר יציב משלהם ויותר זמן משלהם וגם לפני שהם בכלל חשבו על זה.

אתה יכול לערוך קצת מחקר ולראות שאף פעם לא היה מצב שלא קיימנו מה שהיה.

דבר שני מתי שאתה באמת תתרום אז תהיה לך הזכות להגיד לי מה אני חייב לך ומה לא

מי שתרם תאמין לי שאני מעדכן אותו כמעט כל שבוע ויודע מה מתרחש. בבקשה אל תגיד שאתה לא יודע.

ברגע שהם רוצים את הכסף שלהם בחזרה הם יקבלו כל אגורה, ושאלתי אותם. והם מוכנים להשאיר אותו אצלנו אז בבקשה חברים קצת סבלנות ולהפעיל את המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, יש לי מקורי.

דבר שני, לתרום, כשיהיה הסרבר נראה, עד א אין מה לפזר מילים באוויר, אני לא אומר שלא תרימו שרת או משהו בסגנון, אלא פשוט אין בדיוק על מה לתרום כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאנגליה גם קונים את המשחק מקורי ולא מורידים מהאינטרנט אז אל תשווה

בכל מקרה, חייבים לקנות לפחות CD-KEY מקורי\חוקי בכדי לשחק באינטרנט.

בלי קשר, שמע... השכרת שרת גובה תשלום חודשי. אם נתייחס לכך שהשרתים הישראלים "באים והולכים", כלומר, אפשר לומר שהם מתבססים בעיקר על תרומות או משכורת לא מספקת, ונצא מנקודת הנחה שהשחקנים לא ימשיכו לתרום כל הזמן (יש גבול אתה יודע), מה שיישאר זה שרת ישראלי פעיל לתקופה קצרה - עד שייגמר המינון. לא יעבור הרבה זמן עד שתגיע בחזרה לכאן במטרה לשכנע אותנו שכדאי לתרום. 8)

איך תוכל לשכנע אותנו שהשרת יישאר פעיל גם בזמנים "קשים" (ז"א ללא תלות בתרומות) ?

מבחינתנו אנחנו יכולים כולנו לתרום, ותוך חודש השרת ייסגר שוב. אולי תרצו משכורת תרומות על על בסיס קבוע? :nono:

בשורה תחתונה, בכדי להרים שרת יציב ואמין לזמן ממושך צריך להשקיע (כסף כמובן)... בד"כ אנשים מבוססים טוב עושים את זה. זה פשוט לא עובד כמו שצריך על תרומות.

כל אחד יכול לפתוח היום שרת, פה לדוגמא: http://www.hostxpress.co.il/Games.php

אז אם אנחנו משלמים, למה שדווקא אתה תהיה ה"בעלים" - מה יש לך להציע ? :nixweiss: (מלבד זמן פנוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים שרתים ישראלים.

מה שחשוב זה אם הוא Ranked או לא...

הוא Ranked?

מתפלאים שהשרתים בארץ ריקים,רק בגלל אנשים כמוך הם ריקים מה אתה מתרגש כל כך מהראנק סך הכל דרגה שמופיעה מילא כבר הנשקים אבל גם זה לא משהו כזה חשוב,אם 10 יהיו בשרת בארץ יבואו עוד 10 וככה הוא יהיה מלא כל הזמן אבל אף אחד לא רוצה להכנס.

-ראיתי גם את התגובות האחרונות בקשר לAPPLEJACK, המנהלים של MGAMERS הם בחיים לא יעשו משהו רע....פעם הם פתחו שרת ראנק אבל בגלל כמה בעיות הוא נסגר והם רוצים להחזיר אותו שוב,MGAMERS בכללי קיים 4 או 5 שנים,ואם באמת הם יהיו בתקופה קשה של כסף הם ימשיכו לבקש ואולי גם מי יודע GAMER יעזרו להם,GAMER כבר היה להם שרת ואתה יודע למה הם סגרו אותו? כי המעבד שלו חלש,הם לא חשבו מספיק וחתמו ישר חוזר עם EA על שרת ל64 שחקנים במקום ל32 שהמעבד יוכל להחזיק אותו.אם לא,עד עכשיו היה שרת לGAMER לדעתי....ואולי ככה גם יהיה אחרי שMGAMERS יבואו אז תתחילו לתרום אני כבר שלחתי 15 שקל ;D לא יקרא כלום אם כל אחד ישלח 15 שקל או אפילו יותר יהיה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף עד שסוף סוף רציתי לקנות את המשחק, וסוף סוף המחשב שלי יכול להריץ אותו כמו שצריך אחרי ששיפרתי אותו - אני רואה את הת'רד הזה ..

אני מאמין שיהיה בעתיד שרת , אבל שרת אחד לא מספיק , צריך קהילה מספיק גדולה כדי שהחברות יראו ששווה להן להשקיע השרת . כרגע לפי מה שהבנתי המשחק צריך שרתים חזקים יחסית , אני מאמין שבעתיד זה ישתנה , יצוצו עוד שרתים. אני אישית לא אוהב לשחק עם פינג גבוה- לא יודע זה הורס לי את הכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתפלאים שהשרתים בארץ ריקים,רק בגלל אנשים כמוך הם ריקים מה אתה מתרגש כל כך מהראנק סך הכל דרגה שמופיעה מילא כבר הנשקים אבל גם זה לא משהו כזה חשוב,אם 10 יהיו בשרת בארץ יבואו עוד 10 וככה הוא יהיה מלא כל הזמן אבל אף אחד לא רוצה להכנס.

לא מעניינים אותי שרתים ישראלים כל כך, סה"כ כל הילדים הקטנים יבואו לשם לשחק, והפיג הנמוך יחסית עוזר רק עם ה- Sniper בעיקרון.

אני בטוח שכל הילדים הקטנים יריבו על המטוסים כל שניה ויעשו TK אחד לשני בגלל שמישהו לקח להם את המטוס ואין לי כח לשטויות האלה.

קיצר - שרתים בחו"ל עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניינים אותי שרתים ישראלים כל כך, סה"כ כל הילדים הקטנים יבואו לשם לשחק, והפיג הנמוך יחסית עוזר רק עם ה- Sniper בעיקרון.

אני בטוח שכל הילדים הקטנים יריבו על המטוסים כל שניה ויעשו TK אחד לשני בגלל שמישהו לקח להם את המטוס ואין לי כח לשטויות האלה.

צודק!

אבל לפני יומים עשו לי את הtk עם המטוס בשרת מחו"ל.

אני מקווה שזה חד פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרלוק זה לא היה ולא יהיה חד פעמי ! מה שקורה בארץ יקרה רק שם רק עם תדירויות נמוכות יותר בגלל תרבות נורמאלית יותר !

דבר שני !

PARPAR אני מתפלא עליך עם התגובות שלך בתור אחד שמכור(כמוני) למשחק ומשחק המון !

דבר שלישי !

רגע מה חשבתם שאמור לקרות ! ? :nixweiss:

שילמתם 250 שקל למשחק כדי לשחק בחו"ל עם פינג 90 מינימום !? :kopfpatsch:

או שילמתם 10+250שקל (תרומה) לשחק עם פינג 20 !!??? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור למשחק כן , אבל אני יודע מתי להגיד STOP

גם אני לא אוהב לשחק עם פינגים גבוהים אני בדיוק כמוכם רוצה שיהיה שרת ישראלי,איכותי.

אבל לא בכול מחיר!

נימאס לקבל קיק מאדמין ילד , לקבל כדור בגלל זכות לעלות על מטוס , או MASS TK בגלל שזה לא ראנקד.

הרמה הישראלית במשחקים היא זבל.

וכן מי שרוצה להרים שרת, לא מעניין אותי סיפורי סבתא, רוצאים תרומות ? לא יהיה מצידי כול עוד יש שחקנים כאלה, לא שווה לי להשקיע בהם.

זה כסף לפח כי אני אישית לא יהיה שם.

תבינו אני בן 30 עובד ויכול לתת 1000 שקל תרומה רק אם זה היה מצדיק את זה, אני אוהב לשחק עם שחקנים איכותיים שלא יבזבזו לי את הזמן ואני לא מדבר על נובים שלא יודעים לשחק אני מדבר על אלה שיודעים לשחק ובכול זאת מוצאים דרך להפוך את המשחק הזה לבלתי נסבל.

להרים שרת צריך מקור מימון ולא תרומות

להחזיק שרת זה מימון ותרומות

לאכלס שרת עד 0 מקום, צריך שחקנים אכותיים

לכן אני משחק בחו"ל. מכול הסיבות הנכונות אני שם עם פינג 120 ולא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אתה לא יודע על מה אתה מדבר,בארץ אין ילדים מתחת לגיל 14-15 שמשחקים BF2 בגלל שאני חושב שהם בכלל לא יודעים איך להפעיל את המשחק ברשת חח,לפחות 8 פעמים עושים לי TK בחו"ל ב3 סיבובים,אני התרגלתי לאיך שהם משחקים,יש פעמים שאני לוקח תAPC כל SPAWN,אני אחרי זה חוזר לקחת אותו שוב אחרי שאני מת ואיזה אחד שאין לו מה לעשות מקמפר שמה עד שאני ימות ואז שאני בא לקחת אותו שוב הוא עושה לי TK.וזה לא חד פעמי וזה לא רק שרת אחד,תקלטו בארץ זה אפילו יותר טוב מחו"ל אולי אתם התרגלתם שבכל משחק השחקנים מחו"ל הם יותר טובים מאשר השחקנים בארץ בהתנהגות שלהם,אבל בבטלפילד זה ממש לא ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג לא חשוב לי, האמתי שהמשחק הזה הפתיע אותי לטובה עם הפינגים המצוינים שמקבלים בחו"ל 100-120.

ו- ROC, אני מכיר הרבה מאוד ילדים קטנים שמשחקים במשחק הזה (אח שלי וחברים שלו), ותתפלא שילדים בני 10-12 יודעם להפעיל משחקים כאלה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אתה לא יודע על מה אתה מדבר,בארץ אין ילדים מתחת לגיל 14-15 שמשחקים BF2 בגלל שאני חושב שהם בכלל לא יודעים איך להפעיל את המשחק ברשת חח,לפחות 8 פעמים עושים לי TK בחו"ל ב3 סיבובים,אני התרגלתי לאיך שהם משחקים,יש פעמים שאני לוקח תAPC כל SPAWN,אני אחרי זה חוזר לקחת אותו שוב אחרי שאני מת ואיזה אחד שאין לו מה לעשות מקמפר שמה עד שאני ימות ואז שאני בא לקחת אותו שוב הוא עושה לי TK.וזה לא חד פעמי וזה לא רק שרת אחד,תקלטו בארץ זה אפילו יותר טוב מחו"ל אולי אתם התרגלתם שבכל משחק השחקנים מחו"ל הם יותר טובים מאשר השחקנים בארץ בהתנהגות שלהם,אבל בבטלפילד זה ממש לא ככה!

מתן זה לא שאתה עוד מעט מסיים שירות צבאי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...