כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

asdasdsad אחרי שרואים שהדיון הזה נהיה גדול בעמודים שלו כל יום ויום,תשנה את הכותרת לדיון קהילת BF2 ראשי ותרשום דברים שקשורים לקהילה של המשחק....כמו מירק, מהמשחק שרתים מישראל וכו' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ב ea uk או ב multiplay.co.uk אחלה סרברים יש שם ראנקד פינגים 90-140 נחמד לא מרגישים

יש לי תמשחק 5 ימים ואני תיכף corperal או משהו כזה לא יודע אם זה טוב אבל ישר התחלתי לשחק בראנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת יכול להיות דבר מעולה... תדווח בנוגע להתקדמות שלו , בבקשה

ד"א יש לכם מושג על איזה עלויות מדובר ? ואיך הם מתכוונים להחזיק אותו ? ...קראתי מזמן שזה ממש לא זול השרתים האלה עם ראנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה כסף,תעשה חשבון על כל סלוט שווה 8$,ז"א יש להם שתי שרתים שהם יוציאו אז 64*8 ואחרי זה תעשה את כל זה כפול 4.6 ואחרי כל זה תוסיף תוסיף משהו כמו 400/500 שקל תשלום לחברת איחסון על השרתים :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחו תרומות יעלה השרת ויחזיק

חשפו MGAMERS

תגיעו לאן שצריך

חוץ מזה אני מקווה שיעלה אבל בטח יתאכזב על היום הראשון שהוא יעלה מנסיון @#$ :bash::pissed:

סרבר ישראלי נו .....

מישהו כן מצליח לקחת מטוס לדוגמא אז כל מי שלא מתאים לו שהשני לקח כמובן כמו אדיוט יעמוד מול המטוס כדי למות ע"י זה ש"גנב" לו

וכמובן הוא יעשה PUNISH .....וזה עוד במצב טוב שרק אחד עושה את זה בדר"כ זה מינמום 2 3 ...מה שמספיק ל KICK על המקום בגלל 3 PUNISHES.....

גועל נפש !!!

אם הייתי אדמין .....הדרך היחידה שמישהו שקיבל ממני באן על הדבר כזה, היה רואה עוד פעם מטוס בBF2 בחיו...... היה כאן !$% :pissed:

http://www.gamespot.com/pc/action/battlefield2/screenindex.html?page=3

(אני יכול להשיג אגב אדמין אבל זה כרוך בתשלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...