כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היית אמור לצפות לזה ולבדוק את השרת , במיוחד אחרי כל הפאצ'ים הקודמים שביצעת.

בקשר למה טוב ומה רע בשינויים ... לדעתי זה עוד מוקדם מדי לקבוע. ברור שיהיו מלא אנשים שיתאזבו ומלא שישמחו. במיוחד כאלה שמתמחים בתחום אחד שעבר שינויים קריטיים. כל השינויים מטרתם להפוך את המשחק מציאותי ככל שאפשר, ומן הסתם יהיו חסרונות וייתרונות.

תחשבו קצת רחוק יותר... לאחר שכולם יתרגלו לשינויים אני בטוח שתהיה לכולנו חווית משחק טובה יותר, בדיוק או בערך כמו שהמתכנתים תכננו לנו.

אל שתכחו שאף אחד לא עשה שינויים כאלה על דעת עצמו... רוב התיקונים והשיפוצים הם כפידבק לאוסף תלונות ובקשות הגיוניות המצטברות בעולם.

על מה אתה מקשקש?!

מציאותי?!?!

כל מה שהם עשו בפאצ' זה שהמשחק יהיה פחות מציאותי ובהרבה!

הנשק של הSUPPORT נהיה הנשק הכי מדויק במשחק,אפילו נשקים בUNREAL TOURNAMENT הם פחות מדויקים ממנו....הוא מסוגל לחסל מטרות ממרחק מקסימלי וממרחק מינימאלי כאחד

הסנייפרים נהיו לא מציאותיים בצורה מגוכחת-בגירסא הקודמת הם היו הרבה יותר ריאליסטיים,עכשיו הם נהיו מעין ארקיידים כאלה,ממש קל לפגוע

לכל הנשקים הדיוק והנזק גדל,זה אידיוטי ולא מציאותי [פרט לנזק,אבל הנזק גם ככה היה מספיק]

והANTI AIR MISSLES נהיו גם הם לא מציאותיים...בגלל שדייס רצו לחסל את התופעה של טייסים שמפציצים בסיסים ולא מאפשרים למשחק להתקיים,הם הפכו את הטילים נגד למעין דבר אלוהי-אם הוא ננעל עליך,ואתה יורה נורי אש,הטיל יתמקם על הנורי אש,ואז כשנורי אש יגמרו הוא ידפוק סיבוב של 180 מעלות ויחזור להתמקם עליך

"ממש מציאותי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע על שינוי בנקודות לכל דרגה? נכנסתי לאיזה שרת אני רואה שמה אחד עם דרגה של LIEUTANT 2ND (לא יודע את הפירוש המדויק של זה) שזה פס אחד

ועוד בנאדם עם שני פסים... ואחרי זה עוד מישהו שעלה לדרגה הזאתי של פס אחד... והיה איזה מישהו בכלל עם איזה סמל בלתי מזוהה... נראה כמו יד בצורת אגרוף או עלים כאלה בצבע חום...

יש שינוי בנקודות לדרגות?

חוץ מזה הנשק של הסופורט באמת טוב... ומורידים מסוקים באמת בקלות (בנתיים זה נראה לי סביר) הסנייפר באמת צולף יותר מדויק אבל לא שמתי לב למשהו מוגזם... לא שיחקתי מספיק כנראה... ונחמד הטוס של הUAV/... איך אפשר להוריד אותו? רק עם טילים נגד מטוסים? או שאפשר לרסס אותו? (למשל בקראקנד אין אנטי אייר)

בהצלחה ותודה לעונים! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי בכלל לא הגזימו... יעני מה צריך איזה מיליון נקודות בשביל הדרגה הכי גבוהה? לא הורידו קצת את מה שצריך לכל דרגה? :P

אפשר כבר לקנות את הבוסטר פאק? צריך לזה סידיקי מקורי? יעני זה מגיע עם זה? כמו ספיישל פורסס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אף אחד פה לא יודע איך אני חוזר לפא'צ הקודם אני לא מבין ???

דבר שני אני כבר משח' חודש שלם מאז הפתיחת האחרונה שייתה לי (לפני חודש)

מתי אני יקבל הודעה שאני יכול לפתוח חדש ???? 2 הנשקים שפתחתי נפתחו תוך שבוע

מה קורה כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחזור לפאטצ הקודם... תתקין תמשחק מחדש ותתקין תפאטצ שאתה רוצה...

אתה לא תקבל כל שבוע חדש... לעלות לדרגות הראשונות זה קל ומהיר יחסית... כל דרגה יותר קשה\יותר זמן להגיע אליה אז ייקח לך זמן עד שתגיע לכל הדרגות\לדרגות גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לטרוח, גם ככה כל השרתים יעברו לגרסא החדשה במוקדם או במאוחר, כמו תמיד. כבר עדיף להתחיל להתרגל.

מעניין אם כל המתלוננים בכלל שיחקו בפאץ' החדש, לפחות מספיק זמן בשביל לא למות כל 15 שניות ולבכות על זה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נחמד הסופורט הזה יעני הPKM... למרות שיש לי גם את הזה של הספיישל פורסס הוא לא חזק כמוהו... והוא באמת צולף יפה...

אין יותר פאקניג באני הופ!!1 פולסא ופקניג RAW שיתכוננו ההופרים האלה...

סך הכל הפאטצ נחמד , מישהו הצליח להוריד כבר תUAV? ראיתי איך מישהו מפוצץ אותו אבל לא הצלחתי עדיין...

רק לקראת סוף המשחק שלי היום התחילו להרוג אותי בלי סוף איזה ספאון קילר מסריח עם APC בקרקאנד אי אפשר לצאת בכלל הוא ישר הורג זה כזה עלוב...

התחלתי לקלל שמה חחחח

ראיתם פעם קטע כזה... אני נכנס לשרת אין אף אחד קומנדר אז אני בוחר אותו... ואיזה מתחנגל מתחיל להגיד לי שאסור לי להילחם אם אני הקומנדר ואני צריך "לפקד"... אמרתי לו שגם ככה האנשים לא מקשיבים לפקודות ואני משתמש בכל המכשירים של הקומנדר למרות שאני נלחם ומה אכפת לו אם אני גם נלחם...

ההומו אומר לי שזה "השרת שלו אז שאני אשחק לפי החוקים שלו"... אמרתי לו בסדר בסדר והמשכתי להילחם אחרי איזה שתי דקות התחילו לחסל אותו אז הוא עשה לי קיק ורשם לי:

Kicking Ryuudo1 for bad commanding... איזה הומו יאללה ואמרתי לו אם הוא רוצה להיות הקומנדר שיקח.. וגם שאף אחד לא רוצה להיות אז מה אכפת לו...

היה כתוב KICKING.... ואחרי זה BANNING אבל נראה לי רק הקיק נכנס לתוקף חחח במסך בחוץ ראיתי KICKED ולא BANNED... בכל מקרה שרת מסריח הומואים שמה... (סתם איזה שרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קלאן RAW ?...למה אתם נועלים את הסרבר חברה >:( ?

גם ככה אין סרברים :-\ תשאירו פתוח בקשה ...

עכשיו לגבי הפא'צ !!! הוא פשוט מושלם !!.(חלקית) אני יודע שכמה הודעות לפני שאלתי איך אני מעיף אותו זה כי לא יכלתי להיכנס לסרבר בארץ

אבל אל תעזו ! למי שעוד לא שיחק ב 1.2 :

הנשקים הרבה יותר מכוונים , אני למשל 90 אחוז אנטיטנק אז הרובה שלו נהיה יותר מכוון מה שחשוב, כי זה אחד הרובים הפחות מוצלחים .

אפשר להוריד מסוק בלי בעיה ! מספיק אתם נכנסים לרכב מהר מסובבים את הוולקן שעל הרכב ומתחילים לרסס ..תוך כמה שניות כבר המסוק מעלה עשן ובורח כמו כלב ל REPAIR . אגב למסוק יש 8 טילים שזה מצויין ! יותר הגיוני יותר אמיתי .

מטוסים !! אפשר להוריד אותם הרבה יותר טוב ! סוף סוף מטוס לא נהיה כלי כל כך מאיים שיכול לנטרל קבוצה שלמה כמו שהזכרתי בכעס בהודעות הקודמות שלי על שחקנים מסויימים כמו YONI533 הזה ועוד !! שפשוט עושים סיבובים בלי הפסקה מול הנ"מ - מורידים אותו ואז יש להם זמן פנוי לרסק כל דבר שזז כולל המסוק , והמטוס ,בביטחון כי כלום לא יכול להוריד מטוס בזה גמרתי לדבר על נאבים כאילה כי זה מעלה לי את הפיוזים !

אז מה שאמרתי המטוס הרבה יותר פגיע ! למי שרוצה לבדוק פשוט לפני שאתם עולים על אחד רססו קצת עם הנשק ושתעלו תראו כמה הוא נהיה פגיע שזה ייתרון ענק

שלא נדבר על טיליי הנ"מ שמתבייטים הרבה יותר טוב ! ובזה אני שמח ...סוף סוף הנשק הכי בלתי מנוצח(כמעט) במשחק - המטוס פגיע בצורה בלתי רגילה

גם בין מטוס למטוס הטיילם מתבייטים יותר טוב ויש אשכרה סיכוי ללא מנוסים קצת להוריד אחד סוף סוף ! ..(אני מהמנוסים אז זה בסדר) :smile1:

בקיצור אחלה של פא'צ ! סוף סוף אפשר לשחק בכיף כי כל הכלים נהיו פגיעים יותר והנשקים חזקים יותר

אבל !!

(מה חשבתם , שלא יבוא אבל) ? זה החיים !

אין קפיצות עם יריה ..כן כן ..שמעתם נכון והכי חשוב

בתור אלוף הקפיצות והשתלת ה C4 מהאויר על נע ! <-----

א-י-ן א-ת ז-ה י-ו-ת-ר :pissed::kopfpatsch:>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה באמת הולך להוריד את הרמה של פולסא וRAW :P

וגם עם הבאניהופינג הקלאן שלנו ניצח את RAW 160-130 :P ( שיחקנו לפני שבוע שבועיים עוד שהיה 1.12)

רומן טוב שאתה לא חולם חחחח!!!!! AG הפסידו לראוו יותר מ 10 פעמיים יאפס, מה אתה מדבר ????

טייפון שלך לי הודעה בוא נעשה מטש בוכה שלא נשחק עם ג'יימס BLOODYWHORE ועוד כדי שיהיה לכם סיכוי אז נתתי ל

SQUAD השלישי שלנו לשחק נגדכם.. לא שני אלה שלישי.. אז לפני שאתה סתם אומר שטויות תדייק במה שאתה אומר....

אתה יודע מעולה שאין לכם סיכוי נגדנו אז תרגע מותק... כי באותו יום.. באותו זמן ש"נצחתם" אותנו,, הSQUAD הראשון שלנו ניצח את

EXIT11 גאון שלי... אתה סביר לא יודע מי אלה... אז במקרה הם קלאן מספר 11 באירופה (תבדוק בקלאןבייס) מותק....

בקיצר, AG בזמן האחרון באמת מלכלכים יותר מידי, רומן דבר עם הלידר שלכם, היום מטש, בערב עם הפטש חדש. אם אנחנו לא נותנים לכם

פעמיים לפחות 160-0 אני קונה ל AG שרת חדש לחודש, כל תוצאה יותר מזאת או כזאת אתם קונים לנו, סגור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!!! עדיין יש סיכוי!!!!! כולם להכנס ל: http://forum.eagames.co.uk/viewtopic.php?t=17886 ותסבירו למה הפטש כל כך גרוע, חודש הבא יוצא הפטש 1.3 שלפי מה ש EA אומרים הוא יהיה הפטש האחרון.... הם אמרו הכי ברור שיש "מה שהקהילה תרצה ככה יהיה" אם נמשיך להלחם להחזיר את הדברים למצב הקודם יש לנו עוד מצב,,, הרבה קלאנים באירופה נלחמים עדיין ואם נעזור יש סיכוי - אני מבקש מכולם להציף שם כמה שיותר להסביר למה המשחק כל כך גרוע עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יחזירו את האפשרות של הופ... זה הדבר שהיה הכי מסריח מקודם... בעיניי עכשיו זה כמו שצריך בלי הומואים שמקפצים וכמעט אי אפשר לפגוע בהם... אולי להוריד טיפה את הכח של הנשקים גם זה לא כזה נורא...

הפאטצ החדש דיי טוב ועם העובדה שהוא מבטל את הבאני הופ ויריה עם המטול בזמן קפיצה הוא ממש טוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...