כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד ! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל השחקני BF2 "האנונימים" שפה כנסו ומייד !

asdasdasd

Recommended Posts

• תגובות 526
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר אני אנסה...

מדיק אני ייקח אולי מצפונית :) כדי שסוף סוף יהיה גם נורמאלי לזה שאני כל הזמן מרפא אנשים אבל בגלל הנשק אני עצמי מת יותר

ו SF אני ייקח כי זה הבחירה שלי בכלל ב 80 אחוז .....(אם אין איזה טנק אוייב חביב בסביבה במקרה ל ANTI TANK באותו רגע) :kopfpatsch:

אגב אני עדיין מאוכז מאז פתיחת הטרד הזה !!!

למה ?

תמונה .. :pissed: :-\

זה עוד יום טוב ....(שישי).. בדר"כ ריק כמו החשבון בנק שלי .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת מה זה אבל אתם אסביר בכל מקרה (ההסבר הוא כאילו PCW מלא של 8 אנשים, אפשר לעשות גם עם 4 או גם באינף):

יש לך קלאן, 8 חבריי הקלאן מחוברים עכשיו למחשב, אתה מפעיל את הוואר בוט בשרת שלך במירק ומבקש קרב מקלאן אחר.

אחרי כמה זמן נציג מקלאן אחר נכנס לערוץ שלך, בודקים פינגים, אחרי שהכול טוב אתם מתחילים לשחק.

פי סי דאבל יו זה בעצם קרב בין קלאנים, סוגרים שרת, מכינים טקטיקה, ועושים קלאן מול קלאן.

פשוט לא?!

חחח לא הבנת אותי

השאלה איך הולך המשחק מי מנצח איך מנצח נגיד בקאונטר אני יודע זה לפי ראונדים, ב et לפי זמן ונקודות אז איך ב bf?

אמרת זה 8 על 8 בד"כ לא יותר כיף יהיה 32 על 32 ? :]

---------

פתחתי תצלף שעליתי דרגה עכשיו אני משחק איתו הרבה הכל טוב קראתי מדריכים עכשיו הבנתי שבמרחקים גדולים צריך לעבוד עם הכוונת שונה כאילו הכדור עף בקשת קטנה ניסיתי ולא בידיוק הלך מישהו יכול להסביר לי יותר בפירוט?

קראתי גם שפגיעה בראש לשחקן עם כוח מלא הורג אותו זה נכון ?

תגידו איזה קיט הכי "משתלם" (הכי הרבה נקודות) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא הבנת אותי

השאלה איך הולך המשחק מי מנצח איך מנצח נגיד בקאונטר אני יודע זה לפי ראונדים, ב et לפי זמן ונקודות אז איך ב bf?

אמרת זה 8 על 8 בד"כ לא יותר כיף יהיה 32 על 32 ? :]

על פי כרטיסים

BF2 מבוסס על כרטיסים, TICKETS

לכל קבוצה יש מספר שווה או דומה של כרטיסים (תלוי בכל מיני דברים)

לקבוצה שיש פחות בסיסים לשמה, תפסיד כריטיסים. יהיה לה "דימום". או באנגלית, BLEEDING.

הכרטיסים יורדים גם על כל  שחקן שנהרג בקבוצה

כרטיסים לא יכולים לעלות, רק לרדת

בכל קרב יש בדכ 2 סיבובים. כדי שכל קבוצה תשחק פעם אחת בכל צד. לבסוף, מחשבים את כל הכרטיסים

אם נגיד בסיבוב הראשון המשחק נגמר 150-0 לטובת הקבוצה שלך

ובסיבוב השני המשחק נגמר 180-0 לקבוצה השניה

אז הקבוצה השניה ניצחה ב 30 כרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד .....

שים 800X600 הכל מדיום תבטל צללים שים DISTANCE 80

אם עדיין לא !..שים הכל על LOW !!!

אבל תדע שזה פגיעה רצינית בטקסטורות הכל נראה אחר על LOW !!! כלי הרכב לדוגמא פשוט מאבדים מהאמיתיות שלהם \ צבעים מקוריים \ וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה רק עכשיו שמתי לב שרשום בעצם "מאי והנרגילה"

טוב סחטן ..... :screwy::smile1:

שנטי שנטי ..

עד כיתה א כמובן ..שהמורה תבוא אליך ותאמר משהו כמו : "אני מרגישה שהילדה שלך מרחפת לי בשיעורים ואיננה מרוכזת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OFER_MAT ....

באיזה סרברים אתה משחק ? ומה הניק שלך

נ.ב

הילדה שלך עם נרגילה בפה או שאני מדמיין ?

הכנוי שלי הוא da_om

מאי זאת הילדה שלי והיא החזיקה את הנרגילה רק בשביל התמונה היא לא היתה דלוקה כמובן ואני לא מעשן לידה אלה רק בחדר מחשב.

אני משחק בכל מני שרתים איפה שיש שרתים עם פינג נמוך אני שם . בדרך כלל מתחת ל100 וזה קורה הרבה כי יש לי את חבילת הגיימרים של בזקבנלאומי וזה מצדיק את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...