האם X800GTO "יסחוב" את NFSU:MW בצורה טובה על ההגדרות הכי טובות? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם X800GTO "יסחוב" את NFSU:MW בצורה טובה על ההגדרות הכי טובות?

noambaum

Recommended Posts

איך אתה יודע שלא היו ארטיפקטים? כידאי לדעת עם יש ארטיפקטים צריך להרצית דברים כבדים במשך שעות,למשל 2005 בכמה לופים,או את BF2 כמה שעות טובות,5 דקות לא יעזרו בכלום :s07:

כי שיחקתי FARCRY חצי שעה על הגדרות גבוהות.

אני לא יודע מה אתכם

לי יש X800XL ומפרט די דומה לזה של פותח הת'רד , חוץ מהלוח כמובן, שלי NF4 ותומך ב PCIE של  הכרטיס שלי.

(אפשר להסתכל במפרט שלי כמובן, בצד)

ואני מריץ את NFS:MW על 1600X1200 על ההגדרות הכי גבוהות עם כל הפילטרים רצים במקסימום (של המשחק ושל הדרייבר)

(חוץ מה-SHADOW  למכוניות, שהייתי חייב לבטל, כי משום מה זה דופק את כל המשחק, בכל כרטיס של ATI)

והמשחק רץ חלק לחלוטין, בטירוף.

עכשיו, אני מבין ש GTO יותר טוב מXL , לא ?

אז אם זה ככה, מה יש פה לחשוב יותר מדי, אני לא מבין.

- על פי הנתונים ה XL פחות טוב :http://www.neeyik.info/3dspecs/

***עריכה***

ישנה אפשרות נוספת בשבילי אבל אני לא יודע עד כמה היא טובה..להחליף ללוח בסוקט 754 אבל עם PCI-E ,הבעיה שככה יהי לי פחות תקציב לכ.מסך. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי שיחקתי FARCRY חצי שעה על הגדרות גבוהות.

- על פי הנתונים ה XL פחות טוב :http://www.neeyik.info/3dspecs/

***עריכה***

ישנה אפשרות נוספת בשבילי אבל אני לא יודע עד כמה היא טובה..להחליף ללוח בסוקט 754 אבל עם PCI-E ,הבעיה שככה יהי לי פחות תקציב לכ.מסך. :nixweiss:

קודם כל, בלי MOD ה- XL יותר טוב מה -GTO.

לגבי המשחק, GTO יריץ אותו חלק, זה ברור.

לגבי מה אתה צריך לקנות , קנה GTO או GS ל-AGP כשיצא.

אין טעם שתחליף את הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה , אבל אני משחק על 1280X1024 בגלל שזו הרזולוציה הטבעית של המסך שלי ככה שהכרטיס מתאמץ הרבה יותר.(לא?)

בקיצור על מה אתם ממליצים לי להחליף מה - R9800PRO שלי לכרטיס חזק מאוד! וכמובן בעל תושבת AGP. תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל את מה שאתה אומר ,אבל אתה יכול להסביר לי לפי איזה נתון אתה קובע שה-XL יותר טוב?

ה- FILL RATE של XL גבוה יותר מזה של GTO סטנדרטי. בגלל זה הוא יהיה יותר מהיר מה- GTO.

אחלה , אבל אני משחק על 1280X1024 בגלל שזו הרזולוציה הטבעית של המסך שלי ככה שהכרטיס מתאמץ הרבה יותר.(לא?)

בקיצור על מה אתם ממליצים לי להחליף מה - R9800PRO שלי לכרטיס חזק מאוד! וכמובן בעל תושבת AGP. תודה :xyxthumbs:

הרזולוציה הטבעית לא קשורה לכרטיס מסך או מאמצים שלו. זה קשור למסך LCD. דרך אגב, לשחק משחקים אפשר גם ברזולוציה לא טבעית.

במקומך לא הייתי מחליף את הכרטיס. שחק חופשי ב- 1024X768 + קצת פילטרים.

איזה משחקים אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי x800gto של ספייר והוא חדש

לא הבנתי מה הקשר ששלך חדש?

ה- FILL RATE של XL גבוה יותר מזה של GTO סטנדרטי. בגלל זה הוא יהיה יותר מהיר מה- GTO.

הרזולוציה הטבעית לא קשורה לכרטיס מסך או מאמצים שלו. זה קשור למסך LCD. דרך אגב, לשחק משחקים אפשר גם ברזולוציה לא טבעית.

במקומך לא הייתי מחליף את הכרטיס. שחק חופשי ב- 1024X768 + קצת פילטרים.

איזה משחקים אתה משחק?

אז לפי ה- X FILL RATE ה-XL יותר טוב מה-X800GTO,יכול להיות? האם X FILL RATE הוא המדד הסופי לפיו מודדים את טיב הכרטיס?

ואני לא רוצה לשחק ברזולוציה הלא טבעית של המסך כי אז התמונה מתעוותת.

איזה משחקים אני משחק? > אני משחק WOW,NFSU:MW,CS,וכו'

לסיכום אני רוצה לדעת איזה כרטיס הכי כדאי לי לקנות שיהיה ב AGP ושלפחות יכפיל את הביצועים של הכרטיס שלי,ואין לי בעיה לקנות כרטיסים ישנים יותר עם הם טובים יותר ,דוגמת ה- X800XL שיותר טוב (כנראה) מ- X800GTO.

תודה :bigglasses:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חפש את 6800GS כשיצא או את XL או את 6800ULTRA (לא ניראה לי שתמצא) או את X800XT או את X850XT..... דברים כאלו.

אבל לדעתי, חבל על הכסף לקנות את האחרונים

FILL RATE הוא לא המדד היחיד לטיב כרטיס המסך.

הדבר הסופי שקובע הוא ביצועים בבנצ'מרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חפש את 6800GS כשיצא או את XL או את 6800ULTRA (לא ניראה לי שתמצא) או את X800XT או את X850XT..... דברים כאלו.

אבל לדעתי, חבל על הכסף לקנות את האחרונים

FILL RATE הוא לא המדד היחיד לטיב כרטיס המסך.

הדבר הסופי שקובע הוא ביצועים בבנצ'מרקים.

לא הזכרת את ה- X800GTO , למה?

ונתת לי 4 כרטיסים אבל אני מחפש משהו שזמין היום,בקיצור אני צריך את המלצתכם לכרטיס מסך טוב ל-AGP שזמין היום בחנויות עם תג מחיר של בערך 1,500.

המלצות לכרטיס שהכי טוב מבחינתכם ושמתאים לדרישות שלי.(טוב אפשר גם 2 כרטיסים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזכרת את ה- X800GTO , למה?

ונתת לי 4 כרטיסים אבל אני מחפש משהו שזמין היום,בקיצור אני צריך את המלצתכם לכרטיס מסך טוב ל-AGP שזמין היום בחנויות עם תג מחיר של בערך 1,500.

המלצות לכרטיס שהכי טוב מבחינתכם ושמתאים לדרישות שלי.(טוב אפשר גם 2 כרטיסים...)

נסה לחפש את X800XL ל-AGP במחיר הזה. לא בטוח שתמצא.

אם לא תמצא אז קח את X800GTO.

לא מן הנמנע שתרגיש מטומטם אם תקנה את הכרטיס מחר ואז מחרותיים יצא GS ל-AGP.

אין לך סיבה למהר כי הכרטיס שלך הוא בסדר גם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...