נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P: - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P:

IG

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קריית גת\שדרות - זה אותו הדבר.

:lol:

אתם מדברים כאילו יש איזה הפרש שעות בין הערים האלה ...

וזה מה שאני אומר לכל אחד יש דעה משלו אני אישית לא אוהב את מירי בהודנה אז אני אפילו לא מתייחס לסקרים האלה אני יש לי את הסקר שלי בראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס

אנשים מגעילים

איך לעזאזל היא התקרבה ל-top 10?!

מתוך שינה אני אומר לך 100 יפות ממנה

מירי בוהדנה פרחה

נינט שמנה

כרמן אלקטרה מכוערת, מזכירה לי סרט פורנו

ג'ינה ג'יימסון? למה אני לא מתפלא שזה סקר של בלייזר? כל מי שקורא את המגזין הזה הוא אידיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ינה ג'יימסון? למה אני לא מתפלא שזה סקר של בלייזר? כל מי שקורא את המגזין הזה הוא אידיוט

הגזמת ... אתה בטוח שאתה גבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס

אנשים מגעילים

איך לעזאזל היא התקרבה ל-top 10?!

מתוך שינה אני אומר לך 100 יפות ממנה

מירי בוהדנה פרחה

נינט שמנה

לא קצת נסחפת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הרבה ארגנטיניות נמוכות אז אני לא מבין למה יורדים על לואיסנה היא ניראת ארגנתינית יפה רגילה ואפילו בישראל ראיתי דרום אמריקיות

יותר יפות

טוב בעצם לפי התמונה היא ניראת כמו ארגנתינית יפה רגילה שניפחה תחזה ומיבחינתי זה מגעיל

בקשר לנינט היא סתם אחת מהרחוב ולא צריך לקחת תרשימות האלה ברצינות זה לא כאילו עשו מחקר מדעי מקיף איזה בחורה יותר יפה או סקסית

זה סתם דבר מפגר שעוזר לימכור עיתונים או לתת יותר ריטינג-כניסות לאתר

ועוד דבר ראיתי ברימק הגרועה של אסקימו לימון תביגנז של מירי בוהדנה והם מכוערים תוסיפו לזה שהיא מעשנת כבדה ואני מעדיף לידפוק כיבשה בימקום לגעת

בפרחה הזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

אני לא מאמין... לקחו סקר\ כתבה של בלייזר והפכו אותו לדיון מטומטם יותר ממה שהוא... אני חושב שזה שיא!

למנהל הראשון שרואה את זה... בבקשה תסגור את הת'ראד לפני שהוא מתמלא בעוד תגובות על המקומות שבהם הבחורות נולדו או תופעות טבע בלתי מוסברות כגון:

קודם כל הרבה ארגנטיניות נמוכות אז אני לא מבין למה יורדים על לואיסנה היא ניראת ארגנתינית יפה רגילה ואפילו בישראל ראיתי דרום אמריקיות

יותר יפות

טוב בעצם לפי התמונה היא ניראת כמו ארגנתינית יפה רגילה שניפחה תחזה ומיבחינתי זה מגעיל

בקשר לנינט היא סתם אחת מהרחוב ולא צריך לקחת תרשימות האלה ברצינות זה לא כאילו עשו מחקר מדעי מקיף איזה בחורה יותר יפה או סקסית

זה סתם דבר מפגר שעוזר לימכור עיתונים או לתת יותר ריטינג-כניסות לאתר

ועוד דבר ראיתי ברימק הגרועה של אסקימו לימון תביגנז של מירי בוהדנה והם מכוערים תוסיפו לזה שהיא מעשנת כבדה ואני מעדיף לידפוק כיבשה בימקום לגעת

בפרחה הזות

לרדת יותר נמוך מהרמה של בלייזר... זה פשוט מגוחך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי החזה של מירי בוהדנה באסקימו הוציא לה שם רע.......לא משהו זה לא מילה.

אני אישית הייתי שם את הדר עוזרי השווה בטירוף במקום מכובד,קארמן אלקטרה כזאת שווה שאני לא שולט בעצמי,ואיפה איפה אדריאנה לימה שלי?!?! איך הם פאקינג לא דירגו אותה במקום השני/שלישי לפחות.

נינט......כמו שאמרו פה,אשכנזייה שהדודה שלי מרחובות יותר יפה ממנה........סקסית בגרוש לא.

יש עוד מלא מלא שוות שהייתי מניס שם ,ד"א אנגלינה גם סקסית בטירוף,במיוחד בסרט האחרון שלה עם בראד פיט...... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

אני לא מאמין... לקחו סקר\ כתבה של בלייזר והפכו אותו לדיון מטומטם יותר ממה שהוא... אני חושב שזה שיא!

למנהל הראשון שרואה את זה... בבקשה תסגור את הת'ראד לפני שהוא מתמלא בעוד תגובות על המקומות שבהם הבחורות נולדו או תופעות טבע בלתי מוסברות כגון:

לרדת יותר נמוך מהרמה של בלייזר... זה פשוט מגוחך :nixweiss:

קצת בידור חזירי לא יזיק פה לאף אחד אני מיסתכל על זה בתור סוג של תחרות יופי לגברים שבניגוד לתחרויות יופי של בחורות ו"מעצבי שער"

אנחנו החזירים=גברים מיסתכלים על הבחורות ברשימה ונותנים ניקוד לפי מי יותר סקסית וכותבים דברים דפוקים זה לא רציני קח את זה בקלות

אני לא מהאנשים שבאמת יכולים לישפוט בתחרות יופי להגיד לבחורה שהיא מכוערת זה בניגוד לאופי שלי תאמין לי תחרויות אמיתיות זה הרבה יותר

אכזרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שההודעה שלך לא מובנת בגרוש, ולגבי הרמה של הת'ראד, הוא באמת שובר שיאים... ניתוח המצב והטאוריות שאנשים מפתחים פה על הסקר של "בלייזר" פשוט הזויים! כאילו, בלייזר, זה עיתון לשירותים... להעביר זמן בסבבה תוך קריאת נונסנס מצחיקים שקהל היעד שלהם הוא גברים שיושבים בשירותים. הסקר לא הייה תחרות יופי (אני עדיין לא מעכל את העובדה שאני צריך לסביר את זה...), אלא סתם מסורת של 3 שנים, סיבה להראות בחורות בלבוש מינימאלי- דבר שבהחלט יכול להעביר איזה 10 דקות בשירותים, לא לקבוע עובדה מוחלטת ואבסולוטית...

אני ציפיתי לת'ראד ארוך של תגובות בנוסח: :kopfpatsch: , :bash: , :s05: , :errrr: , :puke: וכו... לא הסברים אינטליגנטיים על למה מי וכמה...

Cool_Boy-PP, כשכתבתי בהודעה הראשונה שלי שאני מבקש מאלה עם הבת... של אלוהים באינפו לא להגיב, ציפיתי שגם תומכים שלהם יוותרו על תגובה... לימה מופיע באינפו של כלכך הרבה אנשים פה שזה פשוט עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני קורא EGM בשירותים שזה ירחון למישחקי ואת בלייזר אף פעם לא יצא לי ליקרוא או ליראות ואני גם לא מעונין בזה

אבל אני לא מבין למה אתה לוקח את זה בכבדות זה דבר מטומטם אז אנחנו מיתיחסים לזה בגיחוך יכול להיות שחלק מיזה קצת דוחה חלק מהאנשים

אבל אני לא מאמין שאנשים פה מיתיחסים למה שהם קוראים או כותבים ברצינות

בסידרות כמו נשואים פלוס תמיד היו דיבורים כאלה ושם זה היה בסידרה שכל העולם רואה ולא בפורום קטן בישראל אז תירד מהכבדות

זה כיף ליצחוק על הביגנז של מירי באסקימו לימון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...