נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P: - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P:

IG

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

stone cold, מה בדיוק כבד בתגובות שלהן ציפיתי... משגע אותי הקטע שאנשים מנפחים פה קטע דבילי לרמות אקדמיות...

RK, לא אמרתי שנינט מכוערת או משהו, אבל לראות אותה בתוך רשימת 10 הסקסיות... לא מתאים :nixweiss:

ואולי באמת הגזמתי עם ה :puke:.... אולי הייתי צריך לשים רק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שחקניות+דוגמניות+כוכבות פורנו+זמרות וכו לא עושות לי את זה אין תחליף לבחורה יפה ואמינה שאין לה 100000000 אלף מחזרים בני 9

תחשבו יש לכם חברה כוסית אבל כל הזמן היא מיצתלמת מקליטה חותמת טסה וכו ואתם רואים אותה פעם בשנה זה מקלקל את כל הכיף

בחברה כוסית והרבה מהבחורות האלה מנהלות חיים כמו של כוכב רוק ולכו תידעו איזה מחלות תקבלו מהן

תנו לי גירסא קצת יותר שמנה של לואיסנה בלי הניפוח חזה ובלי הפירסום ואני מבסוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח איזה עם של עוורים באמא שלי. דבר ראשון לואיסנה צריכה לקבל מקום ראשון בלי להיות בתחרות בכלל. התחרות צריכה להתחיל ממקום שני. וגם לשם יש הרבה הרבה נשים שצריכות להכנס לפני אנג'לינה ג'ולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אנחנו חוזרים לחילוקי דעות !!

לכל אחד יש את הדעה שלו אני ממש לא מסכים עם הדירוג שלהם אם הדיון הזה ממשיך למה שלא נעשה את הדירוג שלנו ;)

כל אחד יציג את שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח איזה עם של עוורים באמא שלי. דבר ראשון לואיסנה צריכה לקבל מקום ראשון בלי להיות בתחרות בכלל. התחרות צריכה להתחיל ממקום שני. וגם לשם יש הרבה הרבה נשים שצריכות להכנס לפני אנג'לינה ג'ולי

זה תחרות 100 הנשים הסקסיות בעולם לא תחרות יופי בגן חובה! וחוץ מזה, בין לואיסיאנה לסקסאפיל הקשר הוא מיקרי בהחלט! זה שהיא מסתובבת כמו שרמוטה ואוהבת להצתלם בפוזות שלא היו מביישות את ג'ינה ג'ימסון לא אומר שהיא סקסית.

ג'יגה בוט, רצוי לקרוא ת'ראדים מההתחלה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3179934,00.html

יש לי רק דבר אחד להגיד על זה: :puke:

ואני מבקש, "פקאצות בנות 14" (כפי שהוגדרו הבוחרים בה ע"י אחד המגיבים לכתבה...) עם "הבת\ הסגנית\ האחות\ הדודה\ אמו של אלוהים באינפו, עשו טובה ותחשבו פעמיים לפני שאתם מגיבים, אם בכלל...

אגב, מזל"ט #3 לאנג'לינה :gorgeous:

ושוב אנחנו חוזרים לחילוקי דעות !!

לכל אחד יש את הדעה שלו אני ממש לא מסכים עם הדירוג שלהם אם הדיון הזה ממשיך למה שלא נעשה את הדירוג שלנו ;)

כל אחד יציג את שלו

כי לא בשביל זה פתחתי את הת'ראד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...