נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P: - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P:

IG

Recommended Posts

מי הן?

אחת פגשתי בצבא בחורה בשם סרין ופעם ריאשונה שראיתי אותה נפלו לי כמה ארגזי ירקות-דיברנו קצת וכלום לא קרה היא היתה קורסיסטית

בטורנות מיטבח ואני טבח וזה היה בזמן שהיה הרבה עבודה והסגן רסר מיטבח זירז אותי לעבודה

השניה אני לא יודע תשם פגשתי אותה בעבודה הקודמת וראיתי אותה לכמה דקות אני רק יודע שהיא מיפרגווי או איך שכותבים את זה

לסרין היה גוף מושלם כמו הבחורות מהסידרה המצוירת הישנה של בטמן רק בלי איפור היא היתה בלונדינית עינים כחולות מישקפים חמודות ואור לבן וחלק

וקצת נמוכה הבחורה השניה אותו דבר רק קצת יותר גדולה ואותו רמת יופי רק קצת שונה ובלי מישקפים

העינים של שתי הבנות היו כחול חזק ממש מהפנטות (ושאני אומר כחול אני לא מיתכוון לפורנו)

דרך אגב סרין זה שם מיזרח אירופי או דרום אמריקאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כל כך הרבה כוסיות בארץ(שלא נדבר על העולם) שפשוט ......אין מי.....................

בגשתי אחת באיZה כיבוץ אני ודוד שלי נתקענו

:aktion031: :gorgeous:

תגיד, אתה בא בגישה של "אם זה לא מובן אז זה חייב להיות נכון"? כי לא הבנתי חצי מהתגובה שלך  :nixweiss:

ותבינו משהו, לא לכול כוסית יש אימא שמגיל 0 דוחפת לה למוח "יו איזה יפה את את צריכה להיות דוגמנית\ שחקנית-> כוכבת פורנו". יש הרבה בנות שאני מכיר שהן סקסיות ויפות בטרוף, שלומדות הנדסה. לעומת זאת יצא לי לפגוש כמה עם פרצוף תחת, ולא רק מכוערות, הבעיה היותר גדולה היא שהראש והתחת שלהן באותו היקף (ואני לא מדבר על בחורה במידה 36), וחלום הילדות שלהן זה להיות דוגמניות (בגלל זה הן בטח טחנו שווארמה כמו נהג משאית במשמרת של 20 שעות...).

אני אולי כותב את זה לא נכון יכול להיות סארין או משהו כזה

ברצינות מאיפה המקור של השם הזה??

ואיך שלא תרשום את זה, זה שם לועזי, של גז עצבים  :smile1:

וברצינות, אי אפשר לדעת, כי הרבה אירופאים עברו לדרום אמריקה לפני 80- 60 שנה... יכול להיות שההורים\ סבא וסבתא שלה מאירופה והיא נולדה בדרום אמריקה... יכול להיות שהיא בעצמה אירופאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מיזמן מוכרת בחנות חשבה שהיא מכירה אותי אבל היה לה שער חום ובלי מישקפים אז לא זכרתי אבל אני מתחיל לחשוב שזות היא

-אותו גובה אותה גיזרה עינים כחול חזק סרין אמרה לי בשיחה הקטנה שהיתה לנו שאנחנו גרים באותה העיר והחנות גם באותה העיר

ממש עורר לי תמחשבה מיצד אחד אין לי מה ליקנות שם יותר ומיצד שני סרין יכולה להיות שם אני רק צריך ליסרוק אותה בעינים 2 שניות ולדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק שאיי פעם תיראו פשוט בדיחה

Huh :s05:

stone cold, אני חושב שבהבנו את הפואנטה... זה לא ת'ראד על אהבות ילדות... ההודעות שלך מתחילות להישמע כמו קטעים ממרקו :P

לך לחנות תסתובב ותגיד שלא מצאת מה שאתה מחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cool_Boy-PP נינט אשכנזייה? טייב זה לא אשכנזי

ובאמת מפתיע איך אנשים לוקחים את כל הסקר הזה כל כך ברצינות

ואישית גם אני לא מבין מה מוצאים במירי בוהדנה, ממש לא חושב שהיא יפה או סקסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהייתי מעיף את כרמן אלקטרה או ג'ינה ג'יימסון מהמיטה כמובן, אבל כשהגבתי הייתי בטוח שהתחרות היא על יופי.

וכן, שניהן סקסיות, אבל בחורות הכי יפות הן לא.

ומעריצי נינט, כל קרית גת איחדה כוחות והם זייפו קולות בעזרת הרישומון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס

אנשים מגעילים

איך לעזאזל היא התקרבה ל-top 10?!

מתוך שינה אני אומר לך 100 יפות ממנה

מירי בוהדנה פרחה

נינט שמנה

כרמן אלקטרה מכוערת, מזכירה לי סרט פורנו

ג'ינה ג'יימסון? למה אני לא מתפלא שזה סקר של בלייזר?

[ltr]spot on![/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...