נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P: - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נינט דורגה ע"י הישראלים בעשיריית הסקסיות של השנה P:

IG

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן :xyxthumbs: בתמונות האלה היא רק ניראת רגילה בטלוויזיה רואים שהיא גפרורה עקומה

אני לא יתפלא אם אתה בחור בודד ואומלל :P

אם כולם מכוערות, אז מי יפה?

אולי שתגדל תבין...

http://www.theplace.ru/archive/natalie_portman/img/hypesp258_Portman_Natalie-Vadukul-VogueIT_02_04.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אמרתי שהבחורות הכי יפות שראיתי לא מפורסמות וחוץ מיזה אמרתי גם שאליסה סילברסטון מהקליפים של אירוסמית מאוד יפה

ובקשר לבחור בודד זה עדיף מלהיות חובב אנורקסיות מעשנות ולחשוב שהן יפות תיפתח קופסת גפרורים ותחשוב שאתה רואה ים כוסיות

ודבר אחרון תשחד אותי בתמונות של אליסה מהקליפים של אירוסמית ואני ישקר שפורטמן יפה וסקסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדילו בין סקסית ליפה.

לדוגמא קייט מוס יפה, אבל לא מהכוסיות. אני מגדיר כוסיות כיותר גוף מאשר פנים.

נכון אבל לא רק מי שכוסית רוב הסיכוים שהיא סקסית עם פנים יפות וגם חיה אבל נכון שמסתכלים בעיקר על הגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לבחור בודד זה עדיף מלהיות חובב אנורקסיות מעשנות

אז אתה מודה?

ובקשר לנטלי, היא די מלאה בגוף (פעם אחרונה שראיתי אותה), רק הפנים שלה נראות רזות.

אבל נכון שמסתכלים בעיקר על הגוף

אני לא.

פנים יותר חשוב לדעתי.

גוף טוב יש כמעט לכל אחת היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מודה?

ובקשר לנטלי, היא די מלאה בגוף (פעם אחרונה שראיתי אותה), רק הפנים שלה נראות רזות.אני לא.

פנים יותר חשוב לדעתי.

גוף טוב יש כמעט לכל אחת היום.

מה אתה רוצה קלטות ? :aktion031: ולמה אתה לא מראה של אליסה בקליפים של ארוסמית אמרתי לך שאני מוכן להגיד שנטלי יפה בתרומה ואין לי כח לחפש בגוגל

תנו לעם את אליסה בקליפים של אירוסמית :please:

ביגלל שהי זקנה לקח לי הרבה זמן לימצוא נורמליות

84.jpeg

92.jpg

טוב זה מה שמצאתי בקליפים של אירוסמית היא ניראת הרבה יותר טוב אבל זה היה בתקופת היורה אין מה לעשות

ביגלל שהיא זקנה כבר לקח לי הרבה זמן לימצוא 2 נורמליות שלה-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...